Лидл 124 - Февруари

  • 171 401
  • 2 043
# 1 845
Здравейте! Преди известно време си закупих електрическо ренде Silver crest, страхотна работа ми върши, но вчера се счупи една част, без която не може да работи. Интересува ме откъде мога да закупя резервни части, рендето е в гаранция, но счупеното не се поема от гаранцията, та ми се иска да си купя тази част и ако на някой му се  е случвало ще съм благодарна за съвет Simple Smile

Звънни на телефона в книжката. При мен се случи същото с моето електрическо ренде. Регистрираха ме в системата си и от Германия ми изпратиха по български пощи необходимата част без да заплатя и стотинка за нея, въпреки, че моя беше вината (счупих си притискача на коминчето).
Виж целия пост
# 1 846
няма да внесат нещо непроверено.
шегуваш се май Laughing
апропо, познавам човек, който караше тир и превозваше от запад месо с изтичащ срок на годност, което се обработваше и преопаковаше за големи вериги.
Аз помня и едно многогодишно ирландско телешко, знам за риби, ловени в райони с радиация, които продават по веригите, но всеки има право на собствена вяра, може и без четене.
Виж целия пост
# 1 847
Ами то все за нещо трябва да се хванеш....за вярата говоря. В месото. В това, че е прясно по-точно. Или на веригите за контрола ще вярваш, или на месаря в месарницата - и той каквото ти каже, това е, пък вярно ли е, не е ли-как да провериш? Вчера ми го докараха - вероятно така казват, ама от кой фризер го докараха, колко е седяло там - същата работа...
Виж целия пост
# 1 848
Кои от Декатлон сте купували и сте доволна?
Виж целия пост
# 1 849
Ами то все за нещо трябва да се хванеш....за вярата говоря. В месото. В това, че е прясно по-точно. Или на веригите за контрола ще вярваш, или на месаря в месарницата - и той каквото ти каже, това е, пък вярно ли е, не е ли-как да провериш? Вчера ми го докараха - вероятно така казват, ама от кой фризер го докараха, колко е седяло там - същата работа...
Не съвсем, но темата не е за това. Всеки да пазарува от там, от където е преценил. Поне в София, изборът и възможностите са големи. Вяра на администрацията за контрол нямам.
Виж целия пост
# 1 850
Тета, сигурно заради тази тема са я махнали от подписа Sunglasses
Макар, че би било редно да пише името на човека, с когото водиш кореспонденция.
Виж целия пост
# 1 851
Кои от Декатлон сте купували и сте доволна?

Скрит текст:
Аз ботуши за детето купих от там. Иkнче съм ги разглеждала...имаше леки и евтини маратонки есента, сега не съм влизала в сайта скоро. Светлето и Йованка май повече инфо могат да дадат, ако се явят Simple Smile

За месото - не знам, в месарница едни хвърчащи етикети си представям, които се пишат зад щанда, и основно разчиташ на ДУМАТА на месаря.  Аз лично затварям едното око, защото те все ни лъжат и вериги, и месарници, с другото гледам и чета там по етикета...все сме прецакани според мен, щом нямаме говеда в задния двор, от които да се изхранваме Simple Smile
Виж целия пост
# 1 852
Съсипахте го Цочето ей тц тц.
Аз вземам от Д на малкия мсратонки около 35,40 лв.че рита и съсипва за месец.С тях ако искаш ще ти пратя довечера снимка горе долу какъв тип са.
Виж целия пост
# 1 853
Искам да похваля много Лидл.
По принцип и до сега винаги съм бивала доволна от обслужването им. Но вчера направо ме смаяха. Купих от италианската седмица спагети и взех сосче в стъклен буркан. На излизане, след касите, до входа, той се изплъзна от ръката ми и се счупи. Помахах да съобщя, за да се изчисти, докато някой не се е нарязал, но те ме извикаха и ми дадоха нов буркан. Бръкнах за портмонето да го платя, но те ми отказаха пари и ме информираха, че такава им била политиката, щели да го изпишат. Аз изрично заявих, че съм си виновна, аз съм го изтървала и затова се е счупил, но не ми взеха пари, а ме изпратиха с нов буркан вкъщи.
Не съм вярвала, че търговец ще направи такова нещо, уж малко на глед, но лично мен ме привлича да си пазарувам от там винаги, когато имам възможност. Всички на опашките пред касите бяха много впечатлени.
Виж целия пост
# 1 854
От Декатлон имаме по 2 чифта маратонки, които докато позволяваше времето носехме постоянно. Много удобни, здрави и цената им беше хубава. Определено не очаквах точно от този магазин да стават за нещо.

Иначе по темата - каймата смес от брошурата хубава ли беше?

П.С. Даже съм ги прала в пералнята и не са се разпаднали. Grinning
Виж целия пост
# 1 855
Браво на Лидл!
Детето ми в зор да помага плясна един буркан с мед на пода в К. и освен накривената физиономия на касиерката, че сме омазали пространството й и че платен мед вече нямахме, друго не се случи.
Виж целия пост
# 1 856
Аз съм писала преди 4-5 години, детето да е било на 2-3 години някъде, взехме свещи - от тези за бзения които са, в нещо като бурканче са сложени, ако се сещате...та я изтърва съответно, аз я занесох на касата и исках да я платя наред с останалите покупки, но момичето я прибра и също ми отказа да ми я таксува. Това е политика тяхна, която аз лично адмирирам.
Но и тук сме коментирали,  най-вече вътрешни хора като Търтийн де, че е  точно така - политиката им е насочена към това, Клиента да е доволен Simple Smile
Виж целия пост
# 1 857
На мен и в кауфланд ми се е случвало подобна история само, че с кисело мляко, но веднага ми донесоха друго без да плащам, въпреки, че се случи след касова зона по моя вина. В била, когато работех практиката отново беше същата. Явно служителя е бил по-проклет е минал номера.
Виж целия пост
# 1 858
Аз съм писала преди 4-5 години, детето да е било на 2-3 години някъде, взехме свещи - от тези за бзения които са, в нещо като бурканче са сложени, ако се сещате...та я изтърва съответно, аз я занесох на касата и исках да я платя наред с останалите покупки, но момичето я прибра и също ми отказа да ми я таксува. Това е политика тяхна, която аз лично адмирирам.
Но и тук сме коментирали,  най-вече вътрешни хора, че е  точно така - политиката им е насочена към това, Клиента да е доволен Simple Smile

Ами ето че е успешна тази политика. Аз от създаването на клона им у нас имам изключително положителни впечатления. В никоя друга верига не са ме обслужвали така вежливо и то е постоянно - в който и техен магазин, на която и каса да ида, винаги са били много любезни служителите. Затова и аз лично съм им редовен клиент.
Изненадана съм, тъй като не ми се е случвало другаде такова нещо. При безспорна моя вина.
Виж целия пост
# 1 859
От Декатлон имаме по 2 чифта маратонки, които докато позволяваше времето носехме постоянно. Много удобни, здрави и цената им беше хубава. Определено не очаквах точно от този магазин да стават за нещо.

Иначе по темата - каймата смес от брошурата хубава ли беше?

П.С. Даже съм ги прала в пералнята и не са се разпаднали. Grinning
Е как Декатлон е точно магазин за спортни качествени стоки!
А каймата е страхотна този път,два пъти взех за супа топчета и тако с продукти от Лидл!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия