Февруари дойде, а ние вече мами, държим в ръцете си бебче, а някои две! 2019

  • 23 788
  • 266
# 120
Аз й давам, но тя не я иска Simple Smile по принцип мислех да не давам , но в родилното й даваха, ама тя си я плюе, даже се ядосва, защото не пуска мляко Simple Smile
Виж целия пост
# 121
Аз давах в болницата и си го ползваше, но сега не го иска.
Виж целия пост
# 122
Имаме 3 вида залагалка, е не ще и това е, чак му се гади като му я набутам, мен ме ползва за тая цел
Виж целия пост
# 123
Честито бебче adnaidenova🌼!
Aya-212 стискам ви палци да успеете да се кърмите, аз с първото си детенце така и не успях, но и много грешки допуснах, сега се надявам със второто да успея. Да ви споделя как ми мина прегледа днес. Аз съм с термин 21.02., но май бебчо ще ни изненада по-рано. През цялото време беше седалищно разположен, но преди една седмица ни изненада  като се обърна с главичката надолу, много се зарадвах, че ще си спестя секциото, защото първото си дете родих нормално и без проблеми и ако е нормално знам какво да очаквам...Но моят малък господин е решил да си играе с нас и сега пак е застанал седалищно и то много лошо доктора ми каза да следя много внимателно да не ми изтекат водите, така че момичета може и в понеделник да се похваля😉!
Виж целия пост
# 124
Ех ,че хубаво повечето сме майки вече , добре дошли на скоро родителите момичета 😀 на тези които още чакат За Бога , момичета Спете колкото можете повече 😶
Биберон залагалка им дадоха в болницата и в къщи си я търсят , но не винаги ги успокоява . Няма по хубава играчка от гърдата на мама ...
Това коликите са ужасно нещо , по цели нощи не спим . Не им помагат копките , чайчетата . Правя масажи по цяла нощ , докато изкараме гадната пръцка 😭😨  вие как се справяте с коликите ? И има ли други на смесено хранене ?
Виж целия пост
# 125
Първият път акушерката ни беше казала да изчакаме със залъгалката докато не потръгне кърменето, защото можело да се обърка бебето 🤷🏻‍♀️ При нас то от самото начало си беше ок, но му дадохме на няколко седмици за всеки случай.

Усмивке, пробвай възглавничка с черешови или гроздови семки. Затопля се леко и се слага на коремчето. Не му помагаше на моя, но приятелки са ми казвали, че действа. При нас tiger in the tree hold помагаше, но пак си с бебето/бебетата на ръце.
Виж целия пост
# 126
Споделям ви 2 много хубави статии за кърменето, дано намерите нещо полезно за вашия случай:
https://www.shushulka.com/prez-lyatoto-karmata-vkisva/
https://www.shushulka.com/2017/04/23/за-кърменето-с-любов/

Усмивка, то само ако ставаше така със зареждането със сън преди раждането ☺
То от изгарящи киселини и адски болки във всяка кост ми се реве вече, остават 4 дни до секциото ми, а броя всеки час 😂
Виж целия пост
# 127
Значи, не да стряскам чакащите, ама още имам киселини. Не са така ужасни и толкова чести, но ги има. И ръцете ми още са изтръпнали, и краката ми още са подути...
 Надявам се до първия месец да отмине всичко.
Виж целия пост
# 128
Слава на Бога, киселините при мен ги няма, краката ми също вече не са подути, но заради тях преди да родя спях по час, два, защото буквално се давех... включително и на операционната маса...сега бебето спи по около 2 часа през деня на няколко пъти и аз с него( днес само през деня успях да спя 4 часа и половина Grinning) не винаги се получава де, просто сега съм много по уморена, но успявам да поспя значително повече.
Виж целия пост
# 129
И аз използвах докато бъдещата кака спеше и аз да зремвам, сега пак ще се възпилзвам от всяка една възможност. Не е срамно.
Виж целия пост
# 130
Kika1234, може ли да добавиш само името на бебенцето, казва се Калина.
Виж целия пост
# 131
Здравейте,  засега бебо ни разрешава да си поспиваме, много е послушен. Нощем се буди само да хапне, с каката също не знаем какво е е да не спиш през нощта. След като ни изписаха веднага почнах да давам  Биогайа капки и Инафакол. Дали заради тях не знам, но важното е че бебчо е спокоен.С кърменето нещата потръгват, макар отначало да не беше лесно, и аз с първото не успях а кърмя, може би лесно да се отказах, сега имам намерение да съм по упорита. Simple Smile
Виж целия пост
# 132
Днес ми е термина,но нито разкритие нито контракции нищо,а така се надявах да родя вече. В понеделник пак съм при АГ-то на преглед и каза,че ще ми даде направление за предизвикване на раждане. Така исках да се случат естествено нещата,но малкия се е запънал и хич не му се излиза. Хубав ден на всички! 🍀😘 И търпение на всички които още си чакат.🤗
Виж целия пост
# 133
Днес ми е термина,но нито разкритие нито контракции нищо,а така се надявах да родя вече. В понеделник пак съм при АГ-то на преглед и каза,че ще ми даде направление за предизвикване на раждане. Така исках да се случат естествено нещата,но малкия се е запънал и хич не му се излиза. Хубав ден на всички! 🍀😘 И търпение на всички които още си чакат.🤗
Може да реши бебчо да не дочака индукцията, като влязох за секциото точно така се случи със "съквартирантката". В крайна сметка каквото-такова, да са добре дечицата Hug
Виж целия пост
# 134
Обаче е някакво затишие с ражданията... ще има пак бум усещам Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия