остани с мен (Saath Nibhaana Saathiya)

  • 32 088
  • 219
# 195
Според информацията която намерих Дарам ще учства в новия сериал (който няма нищо общо с Остани с мен )– Изпитания на живота . Сериала ще започне на 1 март по същото време в което даваха Остани с мен . В него ще участва и Аша (Първати) от Някой като теб .
Виж целия пост
# 196
Дано да е хубав и интересен.
Виж целия пост
# 197
Дано да е хубав и интересен.

Много ще ми липсва Остани с мен Cry Този няма да му е равен Triumph
Виж целия пост
# 198
Много добра игра на актьорите и симпатични.
Има хумор.
Виж целия пост
# 199
Самира и Пинку не са брат и сестра, а са съпрузи женени са и се преструват на брат и сестра
Виж целия пост
# 200
Самира и Пинку не са брат и сестра, а са съпрузи женени са и се преструват на брат и сестра
Не ! Пинку  е осиновен от Анита .
Виж целия пост
# 201
Още в бара с номерата не ми приличаха на брат и сестра
Виж целия пост
# 202
Самира и Пинку не са брат и сестра, а са съпрузи женени са и се преструват на брат и сестра
Не ! Пинку  е осиновен от Анита .

Не, ама Да! Защото Самира го казаха вече няколко пъти, че и е съпруг .
Виж целия пост
# 203
Сериалът е супер. Много ще ми липсва!
Виж целия пост
# 204
Така ли ? Явно грешката е моя ! Извинявам се !
Виж целия пост
# 205
Хубав финал,всички са щастливи ❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 206
Много ще ми липсва сериала.
Много ми беше смешен Дарам като казва с танцова стъпка към затвора.
Дано Нова да закупят и другият сезон и го излъчат.
Виж целия пост
# 207
А какво се случи с Бавачката? Защо тя искаше да отмъщава на семейство Моди? Изведнъж спряха да я дават
Виж целия пост
# 208
И на мен ми направи впечатление,че бавачката изчезна.
Виж целия пост
# 209
Вероятно, защото в България изрязват доста от сцените и какво се е случило с нея е било клъцнато.
Иначе ми хареса, на финала дадоха ретроспекция на стари моменти, които да си припомним.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия