Дяволското гърло Тема 2 "Никой не е готов за истината" - от 28.02.2019г., 22:00 часа

  • 40 887
  • 721
# 165
Да, видях го това.
Но се зачудих по-рано ли ще го пуснат или първо ще мине срещата с актьорите и т.н.
Виж целия пост
# 166
Да, видях го това.
Но се зачудих по-рано ли ще го пуснат или първо ще мине срещата с актьорите и т.н.
За това вече нямам представа.. Simple Smile
Виж целия пост
# 167
Чудех се по какъв повод има 13 нови съобщения, а то здрав екшън в промото Grin
Пфффф, да идва вече!
Виж целия пост
# 168
Страхотно промо, много ме заинтригува!

Диаволо, браво за късмета Simple Smile
Виж целия пост
# 169
''Три жертви и никва следа. Идиоти ли сме, кви сме''
Карамазов кърти  Grinning Sunglasses
Виж целия пост
# 170
''Три жертви и никва следа. Идиоти ли сме, кви сме''
Карамазов кърти  Grinning Sunglasses
Точно това от промото ме кефи най-много! GrinningGrinningGrinning

П.С. Усещам, че Филип Чанов от ДГ ще стане много по силна роля на Карамазов от Христо Карагьозов в ОЖ! Grinning
Виж целия пост
# 171
Че той като водещия Сървайвър Карамазов, беше по-добър от последния кадър с участието му като Карагьозов в ОЖ. Всичко е по-добро от участието му там. Да не говорим колко готино и нахъсано тича по някакъв коридор само в промото.
Виж целия пост
# 172
Карагьозов от Откраднат живот въобще не е мерило, а недоразумение Simple Smile
Виж целия пост
# 173
''Три жертви и никва следа. Идиоти ли сме, кви сме''
Карамазов кърти  Grinning Sunglasses
Мен точно този момент ме напушва на смях много, особено като каза:"Идиоти ли сме?" Joy

На Владо Карагьозов определено не е ролята на живота му, но със сигурност вече е усъвършенствал чистенето, ако не друго Grinning
Виж целия пост
# 174
Мхм, трябваше направо табелка мистър Пропър да му сложат на униформата 😂
Виж целия пост
# 175
Ама той вина няма , че сценарият е кофти. Каквото му дали това играл..

Нямам търпение вече. За да не приротеам нетърпеливо започнах 3 сезон на TD 😍😍😍  Дано и ДГ да е така грабващ.
Виж целия пост
# 176
И аз набирам скорост 😎. Вече съм на средата на 1-ви сезон на TD и съм здраво в криминалната тематика.
Владо много грабва в промото 😊. Ох, да започва вече 😄.
Виж целия пост
# 177
То Владо никой не го обвинява, че ролята му беше такава.
Виж целия пост
# 178
И аз набирам скорост 😎. Вече съм на средата на 1-ви сезон на TD и съм здраво в криминалната тематика.
Колко му е да се зарибиш покрай TD Stuck Out Tongue Winking Eye

То Владо никой не го обвинява, че ролята му беше такава.
+1
Виж целия пост
# 179
Сценаристите на ОЖ са виновни. А Владо, ще се разгърне в ДГ 😊. Малко ме притеснява, че част от сценаристите съвпадат с тези на ОЖ, но все пак не е Х-ти сезон, няма да са се оплели още 😆.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия