SUPERNATURAL: Походът на кайсиите

  • 21 063
  • 740
# 330
Нормално.
Аз на една дружка и препоръчах Одещите. Заради зомбитата де, че и тя е фен. Зариби се. Ама като видя Неган и на нея и потекоха лигите. Laughing
Виж целия пост
# 331
Joy
Трябва да се съберете.
Виж целия пост
# 332
Да не се изтрепем  Joy
Виж целия пост
# 333
JoyJoyJoy
Не думай, идвам и аз да не изтърва мелето.
Виж целия пост
# 334
Ах ти сеирджийко  Joy
Виж целия пост
# 335
Аз, нье! Joy
Но не бих изпущила три мадами да се бият за тате, туй наистина не е за изпущане.
Виж целия пост
# 336
Дженсън 1997 г



Въх! Joy
Виж целия пост
# 337
Кифльоооо  hahaha
Виж целия пост
# 338
JoyJoyJoy

Момченце, бих го подминала, към днешна дата вече - не!
Виж целия пост
# 339
Да речем, че има някаква вероятност да преглътна външния вид, ама снимките му от този период са просто ужасни - влажен поглед, патешки муцки Joy
Виж целия пост
# 340
Joy
Не преглътвам нито  муцките, погледа, за перчема да не говорим.Joy
Виж целия пост
# 341
Ех, ама си строга и неотстъпчива.
Значи да не ти пускам каубойската фотосесия Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 342
Пущай! Поне да се посмеем! Joy
Виж целия пост
# 343
Набързо избрах тази:


 Joy

И за оправяне на вкуса - тази:


 Heart Eyes
Виж целия пост
# 344
JoyJoy

Първата трябва да си я сложи в рамка. Joy
Страхотна метаморфоза - от сладникаво момченце в прекрасен мъж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия