Тича, скача, пее вече, ОКТОМВРИйското човече! - Тема 15

  • 36 620
  • 738
# 270
Дам,факт,еми ще в бъдеще:) Честито Алексче,само ние останахме.
Виж целия пост
# 271
Да оздравяват всички дечица. Май пак настана болно време.
Виж целия пост
# 272
На нас ни остана да сложим само Пентаксима, тя ще е май месец евентуално.
Виж целия пост
# 273
Момичета, Хитрушка за втория си рожден ден ще става кака!
Спирането на кърмата, разбутването на хормоните, съдбата или и аз не знам вече, си оказаха влияние и уж запушените ми тръби магически се отпушили и чудото станало... Беше огромна изненада. Вече съм в осма седмица и вчера видяхме тупкащо сърчице. Бебето е много желано. Имахме заповед по фонда за инвитро, която изтичаше, а на мен ми се наложи в последния момент да сменям клиника и имаше риск да изпусна влака. В клиниката всичко беше задействано да бъда таймирана в момента, в който започне цикъл, но той се бавеше пети ден и объркването на сроковете щеше да бъде фатално.Като на шега направих кръвен тест, и то защото бяха много настоятелни. Аз въобще не предполагах, че е възможно. Е, изненадата беше за всички. Ситуацията, в която ми подадоха резултата, събрани всички беше комична. Измина месец, в който трябваше да се уверя, че чхг нараства, има плоден сак и е на правилното място, после сърдечна дейност...
Сега се боря с гаденето, липсата на сили и още неотминалата болест. Хитрушка си иска своето, вечно да бъде гушкана и обгрижвана. Трудно ще бъде, но ще се справим...
Виж целия пост
# 274
Хитрушана, ти си...герой! Искрено ти се възхищавам за търпението и готовността да минеш през всичко отново. Дано с гаденето приключи най-тежката част от бременността. Малкото Хитрушанче ще се види в чудо с бебето, но пък ще си има дружка за игри.
Виж целия пост
# 275
Честито !!!! Нека е живо и здраво, тайничко надяваш ли се на момче ? Blush Кураж и сили ти пожелавам!
Виж целия пост
# 276
Благодаря, момичета! Даже не тайничко, много се надяваме на момче. Все още знае само таткото, решили сме да кажем след БХС, около Великден.
Виж целия пост
# 277
Честито, Хитрушанке. Много трябва да помагат каките и малката Хитрушка. Дано този път е Хитрушан Simple Smile
Лека бременност, възхищавам ти се. Ще чакаме да споделяш новини. За гаденето препоръчвам чай от джинджифил, на мен много ми помагаше.
Виж целия пост
# 278
Знарх си Хитруш,че всичко ще е наред!Да ни държиш в течение около Малкият принц.
Виж целия пост
# 279
Wow настръхнах от радост! Честито бебче, да сте живи и здрави цялото семейство Simple Smile
Виж целия пост
# 280
Хитрушана, браво на теб! Желая ти лека бременност, кога е термина?
Много се радвам на големи семейства!
Виж целия пост
# 281
Хитрушана, прекрасна новина.
Да ви споделя нещо, не е свързано с детето. От години имам алергия към полени, домашен прах, слагам си инжекции с алергени. Но продължавам да получавам страхотни пристъпи на кашлица. Алерголожката само ми увеличава дозата антихистамин. И днес на своя глава ходих и на пулмолог, направи ми теста с дишането и резултатът показва астма. От 10 години ходя при моята алерголожка с едни същи оплаквания и нито веднъж не направи това изследване....
Виж целия пост
# 282
Елени е с перфорирани тъпанчета и почва антибиотик.Изтичаше и секрет от ушите и тъй.

Ангела как ще я подържаш с какъв препарат?
Виж целия пост
# 283
Честито, Хитрушана! Много мило ми става винаги, когато стане такова чудо!  Лека бременност и от мен!

Миднайт,  бързо да се оправя Елени! И всички болни дечица!
Виж целия пост
# 284
Миднайт, що така това дете? Бая отит е направила. Бързо да се оправя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия