Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 32

  • 48 458
  • 754
# 555
Здравейте! Подадох документите за  фонд...но не ми е ясно кога ще разбера дали съм одобрена
Виж целия пост
# 556
Здравейте момичета, има ли някоя от вас със сгрешена дадата на заповедта и как е процедирала. Аз получих заповедта си на 07.02.2019 а на нея пише 07.02.2018 т.е сега излиза изтекла а аз започнах процедура, и стана голям проблем, утре ще ходя във фонда, но не знам към кого да се обърна там а трябва да предам валидна заповед в болницата още утре.
Виж целия пост
# 557
Здравейте! Подадох документите за  фонд...но не ми е ясно кога ще разбера дали съм одобрена

Здравей, зависи кога си подала. Имаш ли входящ номер? След събранието на комисията статуса се променя от подала заявление на одобрена. Не се притеснявай става бързо.
Виж целия пост
# 558
Благодаря Кати!
Подадох ги на 2 май 2019г. Да имам номер казаха ми да проверя онлайн ,пробвах няколко пъти,но не се получава

Здравейте,подадох документи за фонд
Дадоха ми номер 46820
Но,не ми е ясно кога ттрябва да отида за заповедта
Виж целия пост
# 559
Здравейте,подадох документи за фонд
Дадоха ми номер 46820
Но,не ми е ясно кога ттрябва да отида за заповедта

Таня, провери след 14.06.
Миналата седмица подадох документи и ми казаха след 2 седмици да си проверя номера. Вероятно заповедта ще я дадът през юли.
Виж целия пост
# 560
здравей те момичета номер 46174 взета заповед днес🤗
Виж целия пост
# 561
[video][/video]
Момичета,някой знае ли кога ще заседава комисията този месец?
Виж целия пост
# 562
[video][/video]
Момичета,някой знае ли кога ще заседава комисията този месец?
     мисля че на 17-ти
Виж целия пост
# 563
Здравейте! Ще подавам за втори път след неуспешни два ЗЕТ-а. С мъжки фактор. Трябва ли пак да се правят спермограми? Аз трябва да пусна антимюлеров, тъй като нямаше такова условие, когато подавах първия път..

За втори опит на нас ни искаха АМХ над 0,5, епикриза от предишния неуспешен опит  и становище от андролог. Спермограми не ни искаха отново.
Виж целия пост
# 564
Здравейте! Ще подавам за втори път след неуспешни два ЗЕТ-а. С мъжки фактор. Трябва ли пак да се правят спермограми? Аз трябва да пусна антимюлеров, тъй като нямаше такова условие, когато подавах първия път..

За втори опит на нас ни искаха АМХ над 0,5, епикриза от предишния неуспешен опит  и становище от андролог. Спермограми не ни искаха отново.
Момичета ,а ако първия опит сте си го финансирали вие пак ли ви трябва епикриза какво е станало ако е бил неуспешен ? Или няма значение тогава може и без епикризата ? С мъжки фактор кандидатстваме като цяло имам и АМХ от миналия месец и спермограми те имаме .
Виж целия пост
# 565
Скрит текст:
Здравейте! Ще подавам за втори път след неуспешни два ЗЕТ-а. С мъжки фактор. Трябва ли пак да се правят спермограми? Аз трябва да пусна антимюлеров, тъй като нямаше такова условие, когато подавах първия път..

За втори опит на нас ни искаха АМХ над 0,5, епикриза от предишния неуспешен опит  и становище от андролог. Спермограми не ни искаха отново.
Момичета ,а ако първия опит сте си го финансирали вие пак ли ви трябва епикриза какво е станало ако е бил неуспешен ? Или няма значение тогава може и без епикризата ? С мъжки фактор кандидатстваме като цяло имам и АМХ от миналия месец и спермограми те имаме .
Щом ще ви е първа заповед,то мисля,че не им трябва епикризата от самофинансирания. Щом сте с мъжки фактор за първа заповед ще са нужни амх-6 м. валидност,2 спермограми от различни клиники,като м/у тях мисля,че трябваше да има мин.20 дни разлика.

Скрит текст:
Здравейте! Ще подавам за втори път след неуспешни два ЗЕТ-а. С мъжки фактор. Трябва ли пак да се правят спермограми? Аз трябва да пусна антимюлеров, тъй като нямаше такова условие, когато подавах първия път..

За втори опит на нас ни искаха АМХ над 0,5, епикриза от предишния неуспешен опит  и становище от андролог. Спермограми не ни искаха отново.
За кандидатстване с мф- Спермограмата е нужна на андролога,който въз основа на показанията в нея ще изготви становището си 😉 фонда не я искат и гледат изобщо.
Виж целия пост
# 566
Момичета, цяла седмица звъня във фонда, и не мога да се свържа. Имам отложена заповед и искам да си я взема, но никой не ми вдига. Какво да правя не знам,пък съм и от провинцията.
Виж целия пост
# 567
Момичета, цяла седмица звъня във фонда, и не мога да се свържа. Имам отложена заповед и искам да си я взема, но никой не ми вдига. Какво да правя не знам,пък съм и от провинцията.

На мен ми се е налагало 2 пъти да звъня до фонда, като и двата пъти ми вдигнаха от първия път без забавяне. Но звънях към 9:05 - 9:10 часа. Може да пробвате и вие по това време... няма гаранция де, но поне може да пробвате Simple Smile
Виж целия пост
# 568
Момичета, цяла седмица звъня във фонда, и не мога да се свържа. Имам отложена заповед и искам да си я взема, но никой не ми вдига. Какво да правя не знам,пък съм и от провинцията.

На мен ми се е налагало 2 пъти да звъня до фонда, като и двата пъти ми вдигнаха от първия път без забавяне. Но звънях към 9:05 - 9:10 часа. Може да пробвате и вие по това време... няма гаранция де, но поне може да пробвате Simple Smile
Звъня и по това време, но не става . Дори и когато нацеля сигнал заето започвам да набирам докато даде свободно и пак никой не вдига. Sad
Виж целия пост
# 569
Здравейте, за първи път ще кандидатствам по фонд и от клиниката ми казаха, че ни трябва обикновена спермограма. Опитах се да разбера от изискванията на самия фонд, но не ми стана ясно с каква валидност трябва да е и разширена не би ли свършила работа също. Извинявам се ако се повтарям, но не мога да открия търсачка в темата. Предварително благодаря Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия