Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 32

  • 48 465
  • 754
# 390
45820 от 2.04 поканен на 27.05😀
Виж целия пост
# 391
45826 поканена на 28.05 Simple Smile
Виж целия пост
# 392
Здравейте,май доста бързо вървят номерцата,което е хубаво Simple Smile
Аз съм с номер 45949, но няколко дни след подаването ми звънна жената от Надежда,която всъщност ми подготви документите,и ми каза че трябва да пусна на ново АМХ (с мъжки фактор кандидатстваме).В момента статуса ми в ЦАР стои на "за допълване на мед. документация",като аз още на същия ден,мисля че беше 11,04 дадох кръв и изследването ми беше готово и до колкото разбрах и пратено.Притеснява ме,да не би да стигнат до моя номер и да не са ми пълни документите Sad
Виж целия пост
# 393
Магимей,те обновяват 2-3 пъти в месеца,може и да си одобрена вече .
Виж целия пост
# 394
Момичета, аз съм номер 462**, но нищо не ми излиза при проверка на статус. Нормално ли е да е така?
Виж целия пост
# 395
Bobchita всеки ден влизам,надявам се да нямам проблем.Ема ще излезе,аз чаках сигурно 2 седмици да ме вкарат в системата,даже звънях пак,защото реших,че не съм запомнила правилно номера.
Виж целия пост
# 396
45835 от 02.04 поканена за вземане на заповед на 28.05
Виж целия пост
# 397
45836 от 02.04 поканена за вземане на заповед на 28.05
Виж целия пост
# 398
Здравейте, бихте ли ми казали от какъв номер ви звънят от ЦАР? Благодаря!
Виж целия пост
# 399
На мен от този ми звъннаха 028953152
Виж целия пост
# 400
Здравейте, тези които сега подават документи след дата  01.05.2019 година, ще имат възможност за получаване на заповед по нови начини Simple Smile http://www.car-bg.org/news.php
Виж целия пост
# 401
Здравейте момичета извинявам се ако не е тук мястото да си задам въпроса. Подадох документи в фонда но си смених  фамилията ще има ли проблем че на личната карта съм със старата фамилия
Виж целия пост
# 402
Здравейте, тези които сега подават документи след дата  01.05.2019 година, ще имат възможност за получаване на заповед по нови начини Simple Smile http://www.car-bg.org/news.php
А който е подал края на април?
Виж целия пост
# 403
Не, говорих с тях, само подалите 01.05.2019, аз трябва да получа заповед сега май месец и затова попитах дали важат новите начини за получаване. Най-вероятно ще бъдете информирани когато ви се обадят за получаване, че има нови варианти вече! Успех на всички
Виж целия пост
# 404
Аз подадох през април и имах опция в документите да отбележа получаване с куриер. До сега не са ми се обадили, нито в сайта е променен статуса, но да видим 🙂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия