Нашите кухни - 78

  • 75 894
  • 746
# 225
Ходих на изложението в Интер ЕКСПО център, уредите ги избрах. Харесах и едни Пдч-та и дървесен плот.
Заслужава ли си? Много ми е ограничено времето и се чудя дали да правя напъни да отидем до там.
Виж целия пост
# 226
Не си разбрала Що-то ми, ама карай. Просто дадох друга гледна точка и .....идея.....както съм написала, и приложила.

Ми разбрах го - Ти печелиш!
Виж целия пост
# 227
Естествено, че му трябва въздух.... Но може да стане и по- красиво, нали? Има много варианти, върху които да се поразсъждава.
Виж целия пост
# 228
Циркулацията е красива, наистина, за някои!
Виж целия пост
# 229
Ходих на изложението в Интер ЕКСПО център, уредите ги избрах. Харесах и едни Пдч-та и дървесен плот.
Заслужава ли си? Много ми е ограничено времето и се чудя дали да правя напъни да отидем до там.
Някои имат отстъпки, иначе ако си от София май няма друг смисъл.
Нещо конкретно интересува ли те?
Виж целия пост
# 230
Мен ме интересува дали има отстъпки на AEG 😀
Виж целия пост
# 231
Фейдом дали имат отстъпка на изложението? Смесители Тека? Друго на прима виста не се сещам.
Виж целия пост
# 232
Това е изложение, не се продава нищо, отстъпките са за приятели.
Emily_D, във Варна може да видиш във Вето за аеге.
Виж целия пост
# 233
Това е изложение, не се продава нищо, отстъпките са за приятели.
Emily_D, във Варна може да видиш във Вето за аеге.
Вето ми, казаха, че ще получа "специална офертата" ако купя цялата техника от тях.
Но това не ми пречи да сравнявам цени.
Виж целия пост
# 234
Това е изложение, не се продава нищо, отстъпките са за приятели.
Emily_D, във Варна може да видиш във Вето за аеге.
Явно с грешно впечатление съм останала, разбрах че ако се уговориш с тях по време на изложението има отстъпка.
Тека имат много хубав нов хладилник.
Мифката и смесителя ще са ми от тях, най-вероятно и уредите.
Виж целия пост
# 235
Вижте, за това не съм сигурен, може и да сте права. Аз бих ви посъветвал да питате и майсторите за какви пари могат да ви вземат уредите, дали ще ви дадат отстъпка, щот има един тънък момент който е следния, ако майстора ти вземе уреда монтажа е безплатен инак за всеки уред може да ви вземат някои друг лев и отстъпката ще ви иде в монтажа.
Виж целия пост
# 236
 Shadowman, както винаги, полезен съвет, благодаря!
Виж целия пост
# 237
Идвам в темата ви да се информирам, живот и здраве надявам се и аз скоро да правя нова кухня.
Последно завършвах от Ш/З жилище през 2009та, от тогава много неща са се променили. И модните тенденции са като при телефоните. Laughing
Виж целия пост
# 238
Алиена, много е красива кухнята. На какво сиво се спряхте? Аз още се колебая между 2 варианта, и то не от най-скъпите Wink
Виж целия пост
# 239
Здравейте,

Най-накрая финализирахме кухнята. Всякакви отзиви ще ми бъдат от полза
Здравей, хубав проект на кухня, но никак не е добре положението при хладилника. Одължете шкафа над него от 3 до 5см. са на пълно достатъчни като отстояние за да диша. При по-голям шкаф с малко отстояние над хладилника ще изглежда като вграден и ще има завършен вид. Помислете над това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия