Подгответе се за прекрасна пролет с хранителните добавки на „Фитофарма“

  • 12 434
  • 262
# 105
След втората бременност, раждането и кърменето определено смяната на сезоните ми се отразява и то доста. Чувствам се изморена.
Виж целия пост
# 106
Смяната на сезоните влияе най- вече при настъпването на пролетта, тогава ме наляга умора и желание за почивка и въпреки разлистващия се живот, гледам да се прибера и да си почивам, а ми се иска да изляза и да се наслаждавам на цветовете и звуците.
Кожата ми е станала суха и драскаща и изисква повече грижи ..
Виж целия пост
# 107
При смяната на сезоните се чувствам уморена, допълнително негативно влияние оказват и алергиите ми.
Виж целия пост
# 108
Да, усещам умора и отпадналост.
Виж целия пост
# 109
Усещам умора и отпадналост и постоянно ми се спи
Виж целия пост
# 110
Няма енергия, постоянно ми е уморено и ми се спи.
Виж целия пост
# 111
Изморявам се бързо, чувствам се отпаднала и постоянно ми се спи ...
Виж целия пост
# 112
И аз усещам умора,спи ми се,кожата ми става още по-суха.
Виж целия пост
# 113
Усещам промяната, за съжаление. Имам ставни проблеми и при всяка промяна се изострят. А след зимните месеци в допълнение усещам изтощението на организма от липсата на качествени плодове и зеленчуци през този сезон.
Виж целия пост
# 114
Умора, апатия, безсъние.
Виж целия пост
# 115
Усещам отпадналост,  умора, постоянно ми се спи.
Виж целия пост
# 116
Усещам безкрайна умора и отпадналост всяка пролет.
Виж целия пост
# 117
Определено се отразява на здравословното ми състояние смяната на сезоните. Усещам силно негативните последствия след студената зима-изтощен организъм, податлив на сезонните вируси, понижен тонус от липсата на слънчева светлина и студа.
Виж целия пост
# 118
Усещам умора и отпадналост. Приемам само вит. Д.
Виж целия пост
# 119
Усещам умора и отпадналост всяка пролет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия