За парите и семейството

  • 53 210
  • 1 761
# 315
От страна на жената по принцип... мъжете сме много по-склонни да си ги взимаме по красиви очи и сладък гласец, пък ако ще и на касата на "Глобул" да работят Simple Smile

Иначе аз да напиша все пак нещо по темата... като цяло темата е безкрайна, защото всяка двойка или отделен индивид има свое лично усещане за това, как да се процедира с парите. Колкото хора, толкова и мнения ще има. Аз мога да дам примери с жени около мен... младите се борят да се доказват в самостоятелност и не искат да им плащаш всичко. Разведените с деца на по 30-40 години, сингъл от години....не ги интересуват парите, а се надяват да срещнат любовта отново. И за първи път съм във връзка с жена, която има спестявания Simple Smile Не ги знам колко, не ме интересува, но има, щом апартамент иска да си купува Simple Smile
Виж целия пост
# 316
Ми много ясно, че ще си ги избирате по красота, нали после искате децата ви да изглеждат що годе прилично. Хубави деца с пари не се купуват. Парадоксално - най-евтиното и най-безценното нещо е това. То пък извинявай, ама кой мъж ще се прежали за някакво чудовище, ако ще и 5К на месец да вади...
Виж целия пост
# 317
Аааа как бе,я виж Анита Мейзер! Joy
Виж целия пост
# 318
Хората трябва да си подхождат все пак, че ако не е точно така, единият изглежда комично, а другият като на срочен, трудов договор.
Виж целия пост
# 319
Обаче представяш ли си каква сме забутана територия, след като за една ниска европейска заплата може да се изстреляш до върха на сексуалния пазар...не че няма по-забутни де, дето взимат красавици срещу пет кози, ама...въпрос на стандарти. Впрочем мисля си колко повече БВП заработва една американска плеймейтка.

Доколкото знам, Хю Хефнър не ги е позлатявал, даже доста семпличко са живеели и са си чистели сами стаите в имението.
Виж целия пост
# 320
Американските са с друг стандарт... ама нали тая гадната, където участваше и в черешката на тортата щеше да праска някакъв китаец за пари, щото била свършила последните 300лв от някой си....тези нашите не са скъпи Simple Smile
Виж целия пост
# 321
Да де ама тая жена нали по някакви критерии го е избрала. т.е все нещо е харесала в него? Значи ако харесам кафявите му очи и чувството му за хумор съм много готина, обаче ако харесам способността му да прави пари съм меркантилна и мързелива? Що?
Защото когато той изкарва малко на жената и е ясно, че и тя трябва да работи, особено ако има и дете/деца, няма хънта мънта, дори и работата да е гадна и да те скапва, пак трябва иначе парите не стигат. Ако мъжа изкарва достатъчно може и да не работиш или да си на някаква лесна работичка, колкото да се казва, че правиш нещо и да имаш джобни.

Аз обаче си мисля, че един мъж който се блъска за 2000-3000 лв, няма да иска лъскава и скъпа жена. Би търсил нещо по икономично. Малко като dnes sum - изкарва човека, но не иска жена да му ги харчи. Тези с 3000 поддръжка са за изкарващите над 10 000 ли се струва.
Но каквото и да си говорим на "пазара" за жени има предлагане за всеки мъж. И по красиви, и по икономични, и по луксозни и така...
Виж целия пост
# 322
Ми много ясно, че ще си ги избирате по красота, нали после искате децата ви да изглеждат що годе прилично. Хубави деца с пари не се купуват. Парадоксално - най-евтиното и най-безценното нещо е това. То пък извинявай, ама кой мъж ще се прежали за някакво чудовище, ако ще и 5К на месец да вади...

Е, според теб, че и другите, държащи силно на количеството  пари, изкарвани от мъжа, щом е финансово красив, може и като гущеров- син да е или като Пеевски, поне 2 деца ще му родите.
И няма да ви е гнус, докато ви ги прави. Mr. Green
Виж целия пост
# 323
Чичи, мога да ти кажа, че мъжа и 1000лв да изкарва, хич не му пречи да иска лъскава и скъпа жена Wink
Виж целия пост
# 324
Чичи, мога да ти кажа, че мъжа и 1000лв да изкарва, хич не му пречи да иска лъскава и скъпа жена Wink
Аха, и да мрънкосва какви курви били жените, защото не може да си позволи поддръжката на лъскавата жена Simple Smile
Виж целия пост
# 325
miss_chichi, това ми е ясно. Искам да кажа, че ако мъжът изкарва добри пари с труд (не е мафиот или наследствен богаташ) това обикновено се дължи на сбор от определени качества, които аз ценя, уважавам и ме карат да се чувствам сигурна с него. На такъв мъж мога да гледам сериозно и с такъв бих създала семейство. Та затова питам защо способността на мъжът да изкарва пари е качество, на което аз не трябва да държа? Какво според вас трябва да се гледа в един мъж?
Виж целия пост
# 326
A, аз не държа чак толкова силно, нито пък търся чааак толкова голямо количество пари. Просто нормални неща. Ся за доходи 5-10К чак няма нужда да лягаме с прасета, има си прилични мъже на това ниво. Не гоним милиони - да му мислят тия, дето гонят милиони. Ма там има и други уловки, примерно от върха да паднеш до арестантска килия, а там комфортът е на ниско ниво...
Виж целия пост
# 327
Калина, а бе добре... всичките ми приятели, които изкарват дори и под 1000лв на месец вече са с жени и деца. Че някои даже с жените си живеят при свекървите... не е само до пари да знаеш Simple Smile При добър секс така и завърташ главата, че ходи "ошашавена" и те взима и беден Simple Smile Явно мен ме няма в кревата... ама кот такова.
Виж целия пост
# 328
Ами какво да кажа, има си жени - младички, мазохистки, или така научени, връзват се. Въпросът е колко време ще останат женени, особено ако минат през форума и ги развратим тия женички с кофти идеи:)
Виж целия пост
# 329
Ох,Сирен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия