За парите и семейството

  • 53 209
  • 1 761
# 345
Абе, в това "Рафи" да не би да наливат мозък или нещо друго належащо?
Виж целия пост
# 346
Абе, в това "Рафи" да не би да наливат мозък или нещо друго належащо?
Очевидно към момента с нулев резултат. Разгледах снимки, не разбрах, какво му е "специалното", дори цените са ниски за "провайдвани".
Виж целия пост
# 347
Рафи е супер шаблонно заведение за кифли, но за щастие е сред малкото с добра организация и хигиена, та не се притесняваш от "кошмари в кухнята". Както и Хепи.

Имат хубаво суши меню, като за България. В Пловдив сме принудени да се задоволяваме с такова суши, нямаме приходящи японски майстори като в Софето, нито 10 вида суши барове. Имаме само един френски пекар, който прави невротични кроасани, но и той е напът да фалира.

Ъм, какви трябва да са цените за провайдвани? Нещо като кебапчийниците до Централна Гара? Рафи е точно заведението за провайдвани женички. С място да си паркираш Стоке-то и да те види цял Пловдив. И още едно кафе отсреща също:)
Виж целия пост
# 348
Рафи като критерий, припадащ емотикон.
Виж целия пост
# 349
Както казах, чувството за хумор е хубаво нещо. Рафи е гига кифленско заведение. Също така ходя там, защото в останалите хигиената е по-ниска. А в Хепи блъскат много сол.
Виж целия пост
# 350
Проблемът на тези с хилядарката заплата не е, че им е ниска заплатата, а че вечно имат чувството колко са се прецакали в живота, а глей Пешо кво ауди кара.
Проблема, че Пешо кара ауди, а нашия не, си е лично в него. Ако се е бил поусъръвшенствал малко, когато му е било времето (интелектуално, социално и др.), сега е нямало да има такова чувство, защото най-вероято и той е щял да кара такова, че дори и повече.
Виж целия пост
# 351
Шаблонни заведения бол. Въпросът е, като те провайдват, дали си даваш парите за шаблони или не.
Виж целия пост
# 352
В нешаблонните с деца не става. Пък и кое е лошото да има предсказуемо меню, с някои добри попадения и средно-неформална обстановка? Рафи си е Рафи, ни повече, ни по-малко. Сервират лучени кръгчета и бира, може и навън.

Аз не съм от висшите провайдвани, питай някоя, хванала милионите, къде се храни.
Виж целия пост
# 353
Проблемът на тези с хилядарката заплата не е, че им е ниска заплатата, а че вечно имат чувството колко са се прецакали в живота, а глей Пешо кво ауди кара.
Проблема, че Пешо кара ауди, а нашия не, си е лично в него. Ако се е бил поусъръвшенствал малко, когато му е било времето (интелектуално, социално и др.), сега е нямало да има такова чувство, защото най-вероято и той е щял да кара такова, че дори и повече.

Тц, разсъждаваш го грешен начин. Провинциалният бек и жена му смятат, че всеки, който кара по-скъпа кола, живее в по-скъп имот, получава повече пари и т.н. е смотаняк като него, но с връзки. Всяко постижение се омаловажава и осмива, понеже те "ако нещата ставаха така, и аз щях да карам ауди (или каквото там мечтае)".
Виж целия пост
# 354
Понеже темата е за пари, а и ти се присмиваше на чуждите пари, Сирен (или може би е било само "шегичка"), реших, че става дума за заведения за хора с пари.

Оказва се, че след "Рафи", значи следващото ниво заведения са за провайдвани от милионери Simple Smile

Излиза, че богаташите, които често имат повече деца, се задоволяват с кифленски заведения, само защото имат деца, а аз, като съм минавала край "Рафи" деца не съм виждала.
Виж целия пост
# 355
Проблема, че Пешо кара ауди, а нашия не, си е лично в него. Ако се е бил поусъръвшенствал малко, когато му е било времето (интелектуално, социално и др.), сега е нямало да има такова чувство, защото най-вероято и той е щял да кара такова, че дори и повече.
Да де. За манталитета говорех. Тези все някой друг им е виновен, ежедневно търкат билетчета и родените от такива бракове деца стават същите комплексирани завистливи боклуци с 3 лизинга и 2 бързи кредита като родителите си.
Виж целия пост
# 356
Проблемът на тези с хилядарката заплата не е, че им е ниска заплатата, а че вечно имат чувството колко са се прецакали в живота, а глей Пешо кво ауди кара.
Проблема, че Пешо кара ауди, а нашия не, си е лично в него. Ако се е бил поусъръвшенствал малко, когато му е било времето (интелектуално, социално и др.), сега е нямало да има такова чувство, защото най-вероято и той е щял да кара такова, че дори и повече.

Тц, разсъждаваш го грешен начин. Провинциалният бек и жена му смятат, че всеки, който кара по-скъпа кола, живее в по-скъп имот, получава повече пари и т.н. е смотаняк като него, но с връзки. Всяко постижение се омаловажава и осмива, понеже те "ако нещата ставаха така, и аз щях да карам ауди (или каквото там мечтае)".
Чакай сега, за начин на мислене ли говорим или за манталитет? Това са две различни неща.
Виж целия пост
# 357
Иза, не живееш в България, Рафи е феномен, институция и клише, опитваме се да ти обясним. В твоя град няма ли заведение-клише, в което "да видиш и да те видят"? Особено Рафи на Витоша, супер кифленско е. Не съм правила финансов одит на посещаващите го де. Но предполагам, че не са същите, които се срещат само в покривния ресторант на Японския.

В Пловдив Рафи е точно на площада и е съвместимо с разходка с деца. Все пак съм "в провинцията" и манталитетът е друг. В Пълдин имат круша върху бри, ама нямат лучени кръгчета с бира.

Кое е подобаващото заведение за провайдвани, ако може с данъчни скоби?
Виж целия пост
# 358

За колко време секса ще ми замае главата? За 3 месеца, за 6? И то ако съм на 20...при първият случай, в който искам да отидем на почивка, на ресторант или където и да е и няма пари, при мисълта, че искам деца и няма да има как да ги гледаме, ще забравя и секс и всичко. Това което пишеш може да важи за неориентирани девойки, незнаещи какво искат от живота и кои са важните неща.
Представям си как детето иска да му купим нещо и няма пари, но аз се утешавам с мисълта какъв хубав секс правим с баща му...абсурд!

Ами, колкото по- дълго време ти е замотал главата секса, толкова по- дълго ще отчиташ факта, че работиш за да живееш, а не обратното и че пълната софра не може да те направи щастлива, ако срещу теб стои плюскащ тулуп, когото те е гнус да гледаш. За компромиса да вдигнеш крака, няма да споменавам дори.

ПП. Децата може много неща да искат- момченцата от 3 годишни искат пожарна и самолет- как ще преживееш факта, че не можеш да им го купиш? newsm78
Виж целия пост
# 359
Сиренче, наистина ли смяташ Рафи за някакво специално заведение?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия