Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~197

  • 35 284
  • 735
# 180
Аз се чудех какво видя охраната на камерата и разпечатаха снимка...мислеш че е на Кайхан ....а то на обесеното момиче и мафиота...там..
Виж целия пост
# 181
Аз се чудех какво видя охраната на камерата и разпечатаха снимка...мислеш че е на Кайхан ....а то на обесеното момиче и мафиота...там..

Аз пък не разбрах от къде де появиха тези снимки - стори ми се, че Кемал ги даде, ама от къде ги има.... Thinking
Виж целия пост
# 182
Минавам само да ви кажа приятно гледане, момичета! Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Аз, както винаги, по-нататък ще гледам епизода. Веднага като го изгледам, ще коментирам, обещавам. Когато и да е това. No Mouth
Виж целия пост
# 183
Ведат каза да занесат Кайхан в багажника  и да го закарат на сигурно място.
Рей не отговаря на Кемал най-напред за Ведат. Той казва, че знае че не е спирала да го посещава. Тя твърди че го обича и затова се е омъжила за него. Кемал не вярва и казва, че знае – Ася му е разказала че го е посещавала тайно. Тя твърди че го обича. Той пак каза, че не вярва и тя каза, че той нищо не знае. Кемал каза, че е тук и иска вече да знае, да му разкаже. Тя пак се развика, че обича Ведат и влезе Керем. Керем каза, че сега ще премълчи, но ако още веднъж разплаче майка му ще каже на баща си. На вън пък пита майка си защо ѝ се е разсърдил Кемал и тя каза, че може би те са го разсърдили с нещо.
Ведат явно е пратил Кайхан на Хирам. Той пита какво да го прави. Ведат каза да го скрие и да чака да му се обади. Хирам се разпореди къде да го закарат.
Кемал видя, че някой е ровил. Незахад пита кой е направил това. От сутринта Кайхан подреждал. Кемал каза, че вероятно е Рейхан – поне чичо му е казал, че за дневника знае само тя. Каза още, че тя крие нещо от него и не иска да му каже.
Ася също се притеснява у кого е попаднал дневника и каза, че Кайхан ѝ е звънял. Мисли, че той го е прочел.
Тези двамата май някакви снимки, свързани с Кемал видяха и казаха, че ще уведомят Кемал.
Расих пък пита Ведат дали е научил тайната на Ася. Ведат каза, че ще му разкаже, но не сега.
Ася се притеснява, че Кемал ще научи. Искала да не разбере за да може да защити семейството си и най-вече дъщеря си. страхува се, че може да ѝ отнемат детето. Михри пък ѝ каза да не се притеснява, все пак е майка на детето на Кемал Вардар и той не би позволил да ѝ се случи нещо лошо дори и да научи.
Ведат пита Рейхан дали се е срещала с Кемал. Рейхан каза, че няма право да ревнува. Тя е отишла при него. Той казва думите от фрага, че не иска да се среща с Кемал, защото не умеела да преценява хората. 10 години поддържала човек, който я лъжел. Тя го пита за кого говори. Той каза да не мисли, той всичко ще уреди и че го прави за да защити семейството си.
Кемал пък се похвали със сина си и че имал талант и разказа за преживяното през деня. В спомените – как е предложил да си направят детенце. Казва, че много иска да имат детенце и да са още по-прекрасно семейство. Той казва, че иска да има нейните очи, ресници, устни изобщо да прилича на нея. Тя казва, че трябва да прилича на-вече на него. И че трябва да имат син и той да се казва Керем. Пристигна оня със снимките от компа, който каза, че ще го уведоми. Кемал пита от кога е това и … май нещо за брат му. Кемал хукна нанякъде.
Рейхан пък тръгнала при Ася. Пита я как може да им направи такова нещо. Защо не ѝ е казала. Казва, че ѝ е вярвала. Ася казва, че нищо лошо не може и да им стори. Рейхан я пита как може да се влюби в Кемал, познавала ли го. Явно Ведат е казал, че Ася се е влюбила в него. Рейхан казва, че той и насън нея – Рейхан е викал, че за нея е мислел и като се е събудил първата му мисъл е била за нея. Казва, че това никога няма да ѝ го прости.
Кемал отива в заведението на Хирам. Казва кой е и че идвал за да плати борча на брат си. Хирам казва, че бил радостен да го види, но не вярвал, че ще дойде и тук да го заплашва. Кемал каза, че иска да играе. Хирам го пита дали знае как се играе. Кемал каза, че за пръв път сяда, но ще се научи. Хирам се разпореди да му намерят място и каза, че има 10 мин работа. Кемал каза, че няма смисъл да притеснява шефа си, защото може да събуди сина му. Хирам пък каза, че няма друг шеф и той си е шеф. Обади се на Ведат и той му каза, дано да направел някаква грешка тази вечер и да го хванат натясно.
Расих пита Ася какво крие. Тя каза, че е пиян. После той я заплашва, че ще разбере и ще я пребие.
Кемал иска да играе с Хирам за да изплатял борча на брат си и пита колко е голям. Хирам каза, че е много голям. Кемал обаче не се отказва. Каза, че ще се откаже сам от този борч и му показа снимките на обесената. Хирам ги разкара всички. Каза Кемал, че не знае кое е момичето но ще научи. Каза, че това е игра на Ведат и той има само един брат и няма да го остави в калта, в която са го вкарали. Каза и че всичко това го правят за да му отнемат сина, но това няма да стане. Хирам явно се оплака на Ведат и той каза, че го поздравява – сам се бил вкарал в капана.
Керем се притеснява, че няма да се справи на другия ден със свиренето. Каза, че е поканил Кемал, но той може и да се е разсърдил заради тази вечер с майка му и да не дойде. Рей каза да спи спокойно и че той с всичко може да се справи.
Кайхан се осафера и крещи да го изкарат от там – знаел, че е работа на Ведат.
Ведат пък е извикал Туран и му каза, че Кемал е научил всичко и сега той сам да се оправя – и за борча знае и е отишъл при Хирам и знае и за борчовете му. Каза, че сам си е направил така като е провалил всичко с фабриката, с което е можел и да се спаси и Кемал нищо да не разбере.
Кемал е изпратил съобщение на бащата на Рейхан и го мори да му се обади – искал да говори с него.
Психоложката каза на Туран, че спешно трябва да говорят. Като се срещнаха тя каза, че става дума за фабриката и че разговора им няма нищо общо с психологията. Казва, че тук има установена вина и той не може да пази това в тайна. Кара го да признае какво е направил. Той казва, че не може да направи такова нещо и че тя го хвърля в огъня. Той казва, че не може да направи такова нещо. Тя каза, че ще го изчака да размисли, но в крайна сметка тя ще съобщи на полицията. На излизане пък Хирам му се обади и каза веднага да отиде при него.
Ведат пита Рей къде е ходила през нощта. Тя го пита защо я разпитва. Тревожел се за нея. Пита я как се казва приятелката ѝ психоложка, която се занимава с Туран. Трябвало и тя да я посещава за да дойде на себе си.
Кемал си подрежда кабинета. Оф тоя пазач малко диалектно говори и трудно му хващам мисълта….. Съжалявам ама …. При превода на рускините ще го разберете. Кемал каза, че в кабинета миришело на баща му.
Рейхан издирва Кайхан. Казва, че предчувствала нещо лошо – като че ли бил в тъмнина и я викал. Казва, че той я потопил в още по-голяма тъмнина и още повече я притеснил, сега и тя не знаела как да излезе от тази тъмнина.  Дойде Керем и каза, че от притеснение не можел да закусва. Тя пак го успокои, че всичко ще е прекрасно.
Пристигна стар приятел на Кемал и той му предложи да дойде и да работи с него. Пазача каза, че щяла да дойде компанията за застраховката. Кемал каза, че няма да се сърди на пазача – да му каже какво е станало – дори да е заспал. Той каза, че всичко било наред и ел таблото за опасност било изключено – това според него било сигнал, че може би някой отвътре е запалил нещо. Кемал се изненада и се пита дали е възможно да е саботаж.
Расих бил с главоболие и Ася му носи хапчета. Расих пък казва, че била добра мед. сестра. Тя го пита какво значи това. Той казва, че е това, което чула. Той казва пък че не може да живее с нея щом има тайни от него. Тя каза, че това са празни приказки.
Хирам обвинява Туран, че Кемал вършел неща за да го защити и щял да се опитва да ги изкара виновни. Каза, че ако не го спре ще повлече и него със себе си, защото ще каже че той е подпалил фабриката.
Ведат се обажда на Елиз – психоложката. Пита я дали Рей се е обаждала, защото имала проблеми и трябва да се срещнат. Тя каза, че не са говорили. Той пък каза, че гласа ѝ бил тревожен и пита да не би да има нещо с Туран. Тя каза, че ако има нещо ще му се обади.
Кемал пък разпитва приятелите- застрахователи си кой може да им е враг и да направи такова нещо. Каза, че иска да разчете докладите от огледа. Кемал се обажда на Туран и Хирам му каза веднага да се обади. Туран вдига на говорител и Кемал каза веднага да отиде във фабриката. Той пита дали се е случило нещо. Кемал каза, че иска да поговорят за оня мръсник Хирам. Хирам пък пита Туран така ли го е представил пред брат си.
Пребиха Кайхан, но той ктрещи, че ще ги избие.
Кемал е подготвил подарък за Керем и неговото първо представяне пред публика.
Расих пак разпитва за какво става дума. Ведат му каза вечерта да се срещнат на вечеря във фирмата и щял да му разкаже. После пита секретарката какво имат за деня и тя каза, че трябва да отиде на празника на Керем.
Елиф идва и Керем е щастлив. Тя го пита ще свири ли? После Керем продължава да се притеснява, че може да се изложи пред нея. Идва Кемал и Керем казва, че сега е сигурен, че ще може да го направи. И Кемал му каза, че естествено ще го направи.
Туран обеща да направи това, което иска Хирам – да стои далеч от брат си, но иска и той да му помогне. Казва, че ще му даде фабриката. Хирам го пита какво иска. Да накарат един човек да замълчи. Хирам не иска да се замесва, но пита за кого става дума и Туран каза, че е психоложката му.
Кемал сложи китарата – брошка на Керем и каза, че тя ще му донесе късмет.
Хирам гледа снимката на псих. Решиха първо да се допитат до Ведат и тогава да вземат решение какво ще правят с нея.
Керем всъщност вижда напрежението между Ведат и Кемал и затова пада. Лекаря каза, че главния лекар ги чака. Спря Кемал и го пита какъв е  той каза, че е познат. Само майката и бащата можело да влязат. Получил е емоционална атака, но сега е добре и спи. Доктора казва, че отдавна виждал, че има проблеми при детето и че е говорил с Ведат. Казва, че той много пъти им е казвал, че е по-крехко здравето му от фина порцеланова чаша. Казва, че положението е станало по- тревожно след излизането на Кемал от кома. Казва, че трябва да направят нещо за да осигурят спокойствие на детето. Ведат казва на Рей, че и сама е чула за какво става дума.
Кемал се опитва да разбере какво му има на Керем. Доктора каза, че се грижи за детето от бебе. Казва, че детето е добре. Кемал пита защо тогава има кръв на носа му. Доктора продължава да го убеждава, че е добре и че това е временно напрежение. Кемал не му вярва и каза, че все едно ще разбере какво става и тогава ще му навре дипломата където трябва.
Ведат е при Керем. Той пита къде е майка му, а после пита Ведат дали му е ядосан за това, че без да го пита е поканил Кемал. Той пък пита защо го е поканил. Керем каза, че той го е научил и щял да се чувства по-сигурен като го вижда. Пита го майка му дали е знаела. Керем каза, че не знаела. Керем пита дали ще му прости. Ведат каза, че бащите винаги прощават и никога не се сърдят на децата си. После и майка си пита дали не му се сърди, че е поканил Кемал. И тя го успокои, че няма за какво да му се сърди. После пита Елиф дали го е харесала и Рай каза, че била във възторг, но повече да не се занимава с музика, защото виж какво се случило.
Ведат пита доктора за какво са говорили с Кеемал. Док каза, че са говорили както са се уговорили. После каза, че е длъжен да държи Кемал далеч от детето. Док каза, че не е сигурен, но Ведат пък каза, че ще го направи ако не иска да му се случи нещо.
Пазача каза на Туран, че са идвали от застр компания и са казали, че се съмняват за умишлен палеж. Каза, че е поискал докладите от огледа.
Кемал каза, че непременно ще разбере какво му е на детето и се пита дали това не е една от тайните на майка му.
Виж целия пост
# 184




Виж целия пост
# 185
Хирам се обажда на Ведат и казва, че има нещо много важно да му каже, но не е за телефон и не е свързано с Кайхан.
Пазача донесе докладите от застрахователната компания и ги остави при Туран. Излезе, но видя, че Туран ги отвори и че взема докладите. Върна се и каза, че Кемал му е казал да ги копира- просто ги взе от ръцете му. Туран изчезна.
Ведат пък вижда, че Расих го чака и каза на секретарката Хирам да го изчака. Пита Расих какво е станало. Той казва, че умирал от притеснение. После Ведат казва, че тя го лъжела години наред. Казва Расих, че ще пита Ердоан какво е ставало в болницата. После казва, че става въпрос за дъщеря му и че крие за нея. Казва, че Кемал е по следите на тази тайна и Расих пита той пък какво иска и кой е да им се меси.  Ведат каза, че всичко ще уреди, а той да потърпи малко.
Туран се обажда на Рей и казва, че не е добре и че му се случват много лоши неща и че тя може да му помогне. Тя пита какво става, но той затвори. Дуру иска да правят кекс.
Хирам казва каакво иска Туран – да накарат психоложката да мълчи. Хирам пита Ведат дали я познава. Ведат пита какво знае пък тя. После каза да стоят далече от това момиче и че той ще се срещне с нея.
Расих отива при Михри. Той влита и казва, че тя всичко ще му разкаже и че ако не го направи ще убие Ася. Пита какво е замесен Кемал. Михре казва, че крие. Взела е тайно картите на Кемал и е изтеглила пари за да покрие борчовете им. Расих обаче крещи, че не е това и че няма да крият от него иначе сам ще разбере какво става.
Ася вижда, че Кемал е звънял и му се обажда. Той казва, че я чака пред дома им, защото е спешно. Каза, че до 5 мин ще се прибере. Михри ѝ се обади и каза да не бърза да се прибира . сега щяла да излезе. Казва, че Расих подозира нещо. Тя пита какво може да знае. Михри и каза, че вероятно е свързано с Кемал, защото го е споменал. Тя каза, че Кемал я чака пред вратата и помоли Ейлюл да остане при нея. Михри я предупреди да внимава.
Туран се стяга да бяга май.
Ведат влита при психоложката и казва, че задължително трябва да говорят, за 5 мин – че става дума за живот. Пита я какво е споделил Туран – какво заплашва живота му. Тя каза, че не може да каже нищо. После той казва, че е единствения от семейството, който може да ги предпази от всичко. Каза, че трябва да му сподели.
Ася кани Кемал вкъщи, но Расих ги видя. Кемал пита дали знае, че Керем е болен от нещо. Расих влита и пита какво крият и двамата от него. Кемал пита крием ли нещо от него. Вади нож и пита какво имат двамата помежду си. Ася го ухапа и Кемал го оправи набързо. Каза на Ася да се отдалечи от този човек, който не се знае какво може да ѝ стори.
Ведат отива при Туран и го мята, че не се знаел че е едно нищо. Пита го с какво право разказва на психоложката за тях. Ведат казва, че сега всичко ще му разкаже, каквото е казал или ще отиде в полицията и ще даде показания за убийството. Туран каза, че е казал, че той е подпалил фабриката. Ведат явно също не е знаел, защото се ошашави. Туран каза, че брат му е на път да научи всичко.
Кемал прибира Ася и Ейлюл.
И при Ведат отиват застрахователите, но той ги е извикал. Ведат дава куфарче с пари, което да дадат на Кемал като застраховка и същото куфарче за застрахователя. Казва, че е разбрал, че виновния е от тяхното семейство и не иска да се раздухва случая.
Туран отива при Рей. Тя пита какво става и защо е в такъв вид. Той казва, че само тя може да го спаси. Казва, че много ще се ядоса след като ѝ разкаже, но наистина само тя може да го спаси.
Кемал ги води в дома си. на Ейлюл казва, че това е неговия дом и че се надява да ѝ хареса. Ася се извинява, но той казва, че тя се е грижила 10 години за него и сега той щее се погрижи за тях.
Ведат явно се обажда на Туран и казва, че е уредил мръсотията и да си затваря устата, а сутринта да отиде при него. Туран разказва, че е натрупал много борчове и че е нямал намерение на никого да навреди. Казва, че той е запалил фабриката. Казва, че не би го направил ако е знаел че брат му е там. Моли я да му помогне. Ведат не искал да помага, а брат му щял да го убие. Моли я да му прости и да го спаси. Тя казва, че той е разбил живота им – нейния, на сина ѝ, на съпруга ѝ Той ги е изгорил всичките. Изгони го.
Ейлюл била много впечатлена и заспала. Пита го дали иска нещо. Кемал пак пита за болестта на Керим. Тя казва, че не знае нищо. Кемал казва, че 10 год е била в болницата и не може да не знае. Казва, че може би е обещала на Рей, но това е нещо, което го засяга и затова да не крие от него. Ася казва, че наистина не знае нищо за Керем. Кемал казва, че само на нея има доверие и тя трябва да му каже. пита я ако тя не знае кой може да знае. Ася каза, че може би Ердоан знае. Кемал каза, че я разбира, че се притеснява, но все едно той ще разбере.
Туран пък явно е решил да направи самопризнания или да се самоубива и прави запис – каза, че всичко ще разкаже.
Кемал отива при Ердоан. Пита леля си от какво е болен Керем. Незахад каза, че детето е добре. Кемал казва, че е сигурен, че има нещо и че това е свързано с бързата женитба на Рейхан. Незахад казва, че тя наистина била далеч – в родните си места, но Есра знаела. Обаче Кемал каза, че дори и да знае няма да каже. тя пък подслушва. Ердоан каза, че внука му на Джемал бил болен и за болестта знаел другия му дядо Феяз. Кемал пък пита откъде чичо му познава Феяз. Кемал каза, че отива да го търси.
Есра каза на Рей, че Кемал е бил у тях и че подозира за заболяването на Керем. Каза че баща ѝ казал, че Феяз знае и Рей хукна след него.
Михре се обади да пита какво е станало. Ася каза, че е излъгала Кемал за болестта на Керем, защото се страхува от Ведат. После каза, че била сигурна, че Кемал никога няма да ѝ прости това.
Кемал е при Феяз. И каза, че веднага пристъпва към темата. Пита го ще му разкаже ли всичко което знае. Каза, че Рей крие всичко от него и пита какво му има на Керем. Феяз каза, че не е виждал Рейхан, но Кемал видя нейна вещ и се досети, че е тук. Каза, че вече всички лъжи трябва да приключат и че е длъжна всичко да му разкаже. Пита какво му има на Керем. Рей каза, че е умирал и че затова се е оженила за Ведат. Казва, че никога не се е отказала от него, но и от сина си няма да се откаже.
Виж целия пост
# 186
Бризче Hug,благодаря много за  превода! bouquet bouquet

Момичета Hug,благодаря за компанията и тази вечер! Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 187
Дадоха фрагмана за 6-ти епизод

6. Bölüm 1. Fragmanı

https://www.fox.com.tr/Vurgun/tanitimlar

====================

 в Ю Туб сега го качиха...


https://www.youtube.com/watch?v=CYRs0Vjoerw
Виж целия пост
# 188
Любими, мой момичета, хиляди благодарности  от  Бог и от  мен  за  преводите.
Ани, Злати, Морското ми Бризче, ненадминати сте.
Разбрахме  го  сериала.  Ще настъпи  вече затопляне на отношенията между Кемал и Рейхан.

Златинче, благодарности  за  фрагмана  за  6-ти епизод.

Бризче, трябва  да те  черпим  нещо  много  солидно  за  това,  че  ни  ограмотяваш.
Мисли  и  кажи  с  какво да те почерпим??
Сладури, щастлива съм, че съм  сред вас.
Чрез вас  аз  живея и се радвам  на  живота.

Лека нощ.  Спокойни  сънища.
Виж целия пост
# 189


Добро утро, щастлив ден, вълшебна вечер.
Желая ви всичкото щастие на Земята.



Обичайте се бъдете винаги обичани от  всички  и  от  всичко.
Приятна работа.



Виж целия пост
# 190
Виж целия пост
# 191
Добро утро! Hug



Сиси HugЛу Hug,благодаря за кафенцата и пожеланията! bouquet bouquet

Ани Hug,снощи рано напусна темата,днес не се е появила! Thinking

Бризче Hug bouquetТинче Hug wavey

Няма превод на фрагмана и епизода на ''Вургун''! Peace

Дано днес пуснат бг.превода на Невестата,че да има какво да гледам! Peace





Желая ви приятен слънчев ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

=============================

Няма пост и се налага да се редактирам за да пусна рейтинга и преводите...

Тотал:
12. Нажива / 5 серия - 3.43⬇

АВ:
6. Нажива / #Vurgun - 3.81

Превода на 5-ти епизод е готов....

5 СЕРИЯ С ПЕРЕВОДОМ ОТ TurkSerials*MILA DIZI*
https://vk.com/miladizi?z=video-76093790_456241631%2Fc746d6c4b23 … pl_wall_-76093790


Превод и на фрагмана....

1 анонс к 6-й серии сериала с Дениз Чакыр и Эрканом Петеккая "Нажива".
https://vk.com/sultan_empire?z=video-78481828_456239819%2F5ef8d2 … pl_wall_-78481828
Виж целия пост
# 192
Здравейте момичета  Hug
Днес ми се наложи да изляза рано и не можах да се разпиша....

Бризче  Hug Сиси  Hug Лу  Hug Злати  Hug сега си пия кафето....

Злати благодаря за инфото, което си сложила - преведения епизод и фрагман, рейтинга   Hug
Да снощи гледах може би час и половина картинки и нищо не разбрах. Имаше много диалози, които трябва да се разберат, не мога да си правя  съчинение по картинка...и когато погледнах, че съм сама в темата, реших, че няма смисъл да продължавам да гледам, след като не разбирам какво става....

Благодаря на Бризчето за преводите  Hug
Сериала е интересен, но многото диалози и то съществени са проблем.....
Трябва да изгледам епизода на разбираем език, за да изказвам мнение...Но на първо четене, не съм съгласна с някои неща. В сериалите трябва да има изненада, за да предизвикват интерес, но доколкото разбирам, Кемал ще бъде Шерлок Холмс, за да разбере какво се е случило през годините в които е бил в кома....
Не разбрах, но останах с впечатление, че дори Незахат не знае от какво е болен Керем....От превода на Бризчето разбирам, че е била по родните места...ама това са 10 години.... Thinking
Както и да е....дано сериала да има успех и ще чакам някоя някоя наша медия да го закупи.....

Чака ме много работа - сроковете ме притискат, но не всичко зависи от мен....
На вас пожелавам приятен и забавен пролетен ден, а на мен си пожелавам приятна и спорна работа  newsm10
Виж целия пост
# 193
Ани Hug

Вургун вече е качен и във В Бокса...

https://www.vbox7.com/play:ce57d2c5e1

Виж целия пост
# 194
Здравейте, мили мои момичета,.
Идва свободното  време.  За мен е след  9  часа,  ама  нищо - ще  се задоволя  с  това.
Златинче,  благодаря ти за рейтинга, за резюметата и  за  преводите на 5-ти епизод.

Ани,  скъпа,  мисля,
че правилно си разбрала,  че  Незахат  тогава  не  е  била   там,  а  си била  на село.
И аз  така  го разбирам,  а  може  би  след  като Незахат  е  научила,  че Михри  е  любовница  на  Ердоган  Вардар,  а  те  са били  винаги заедно и  денем  и  нощем  като  дежурни  в   болницата,  Незахат  е  отишла на село.

Ще го  разберем  после.

На мен  друго  ми  прави  впечатление - първата  братовчедка  на  Кемал  и  Туран -   Едже Вардар, която писаха,  че  е  била  като  сестра  на  Кемал. Тя е  биологичната дъщеря  на  Ердоган  и  Незахат.
Едже  е  най-добрата  приятелка  на  Рейхан.
Аз  не  разбирам -  като  е  една  кръв  с  Кемал и   той  се  побърка  да  разпитва  наляво  и  надясно  какво  е  ставало  през  тези  10  години  къде  е   Едже???   На  3  пъти  през  миналите  епизоди  Едже  говори  за  Ведат  като  "Брат  Ведат"????  Това не го  проумявам.  Значи  Ведат  й  е  "брат",  а  биологичния  й  братовчед  Кемал не  й  е  "брат".
Снощи  като  я  видях  как  слухти  зад  вратата  и  как  братовчеда  й  се  гърчи  в  агония  и  мъки,  за  да  разбере  поне  малко  от истината  за  Керем  и  за  него   ми призля.
Всяка частица  от  секундада  все  това  си  мислех,  че  в  нея  ще  се  събуди  роднинската  кръв  и  веднага  Едже  ще  влезе  в   хола  и  веднага  ще  разкаже  каква  е  истината,  ама  тя  и  това  не  направи.
Добре,  че  поне  каза  на  Рейхан,  че да се  пораздвижи  сценария.
Не  ми  харесват  жените  в    този  сериал.  Актрисите  са  много  красиви  и  много хубаво  играят,  дори  и  Ведат - браво  на  актьора -  накара ни  да  не  го  обичаме.
Но   не  виждам  никакво  съчувствие  от  никого, с  изключение  на  Кайхан - той  единствен.
И....може  би  психоаналитичката  на  Туран.
Туран  снощи  пак  пак  открадана  парите  на  брат  си,  за да ги  даде  на   Хирам  и  Ведат.
Такъв  глупав  брат  не  съм  виждала - егати  простия  мозък.

И  друго -  смятате  ли,  че  Расих  както  налегна  Михри да  я   души,  наистина ще  я  удуши ???
Ще разберем  в   6-та  серия.  И  Михри  нищо не направи  за  Кемал.
Тук  светлинен лъч  ни  подадоха  от  Феяз, бащата на  Рейхан.
Мисля,  че  той  ще  бъде  честен  с  Кемал.  Нали  на  времето  Кемал  му  е   купил  жилище, след  като  всичко, което  е  имал  е  профукал  на комар.

За Ася  няма да пиша,  защото достатъчно писах,  обаче  тя  е  пословично  страхлива.  Все  я  е  страх  от  Ведат.  Добре,  тя  като  обича  Кемал,  като  обича  безкрайно детето  си,  като  вижда детето  Ейлюл   обича  чичо  си  Кемал,  как  си представя  семейството???  Тя да не чака  някой с  вълшебна  пръчица  да  й  махне  Ведат  и  другите  и  да  я  остави  сама със  любимите  си хора, за да си  направи  така  мечтаното  щастливо  семейство.???  Как  стават  тези  работи??? Актрисата  е  много  красива,  ама  е  страхлива  и  да не  кажа  че е  глупава.  Сега,  когато  за  кой  ли  път  излъга  с  чиста  съвест  Кемал,  като  му  каза,  че  нищо  не  знае  за  болестта  на  Керем???   Как  съвестта й  не  я   бори  и  си  ляга  спокойна  да спи.  Такива  хора  аз  не  обичам.  За мен  това  са  мотики-лопати.  Не са хора.
Ах, как  ще  я  среже  Кемал,  след като  разбере  пък и  това, че Ейюл  е  негова  дъщеря -  О,  МАННА
НЕБЕСНА!!... Дали  Кемал  въобще ще  я  погледне,  защото  ако  съм  аз  на  негово  място -НИКОГА
НЯМА ДА  Я  СМЯТАМ  ЗА  ЧОВЕК,  АКО  ЩЕ  ДА МИ РОДИ  ОЩЕ 10  ДЕЦА.

Охххх  какво ми става ???   Спиране няма!!!
Поне един  човек  от  всички  Феяз  да  бъде  частен  с  Кемал  и да му  светне  батерията.
Само ме  погледнете - мислех  нищо да не пиша,  защото ще  пържа  кюфтенца за вечеря със  салатка  и
забравих  да  спра.  Моля  ви за прошка,  ако  съм   писала някоя  глупост.
Мисля, тази вечер  да  изгледам  пак  серията  и  дано  да  я   разбера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия