Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 4 / Март 2019

  • 155 311
  • 3 011
# 30
О, ама тя близнаци ли е. Това обяснява много неща. Не съм се замисляла, но ако трябваше да отгатна коя зодия е, бих казала точно близнаци.
Хората не правят разлика между позитивен и повърхностен.
Виж целия пост
# 31
И аз благодаря за темата,много ми е любима.🌺

Преди малко срещнах Филипчо в градинката на Народния театър, много симпатичен младеж е.

На мен,от всички мъже на ютубърките,най много ми допада МартинЗдравей.
От вашите мнения,пък мисля,че МайкълЗдравей на Ели е най-харесван.
Виж целия пост
# 32
И Даниел и ФилипЧО са инфантили.
На Даниел обаче му отива на олигофренската физиономия, чак е симпатичен, докато другият се напъва някакси да е забавен, а Пепа само му трепери в общите видеа да не изтърси някоя простотия или нещо, което ще й спука балона.
Виж целия пост
# 33
Честит дом на Зорница, аз я разконспирирах. Пепе с пластмасови обици, все едно са й се паднали от зрънчо. Полина облечена като амиш.
Виж целия пост
# 34
Леле, нова тема. Нещо важно да съм изпуснала, че не съм гледала нищо тези дни?
Не знам защо,  но адски ме дразнят хората, които нямат реална самооценка за себе си, визирам Филипчо и изложбата. До сега ми бяха забавни това семейство, но вече ми станаха дразнещи.
Виж целия пост
# 35
От всички мъжОве на ютубЕрки най-харесвам, като човек ,а и ми е чаровен Майкъл Миленин. Знам, че се повтарям, ама да си го кажа. 😹 Много са ми готини двамата с Милена.
Виж целия пост
# 36
Adoralova, под МартинЗдравей, надявам се че нямаш предвид Мартин на Валерито?

От всички мъжОве на ютубЕрки най-харесвам, като човек ,а и ми е чаровен Майкъл Миленин. Знам, че се повтарям, ама да си го кажа. 😹 Много са ми готини двамата с Милена.

Аз на визия харесвам Майкъл на Елица, на характер Майкъл на Милена, ако са микс от двамата ще е перфектно. Grinning

Може да си направим класации за най-нещо си Grinning най-хубава кожа, коса, стил, мъж?! Grinning
Виж целия пост
# 37
От всички мъжОве на ютубЕрки най-харесвам, като човек ,а и ми е чаровен Майкъл Миленин. Знам, че се повтарям, ама да си го кажа. 😹 Много са ми готини двамата с Милена.

А на мен Джеймс на Тати. Супер подкрепящ и мил е. Двамата са ми couple goal отвсякъде.
От нашите и на мен той като че ли..
Виж целия пост
# 38
И аз харесвам Джеймс на Тати, както и на Сафия нейният годеник - Тейлър. От българските половинки май Майкъл на Ели най-много ми харесва, чисто визуално.
Виж целия пост
# 39
Милена и Мики и на мен са ми любими.Прекрасно семейство,Браян и Амели и те са божествени деца.
От всички мъжОве на ютубЕрки най-харесвам, като човек ,а и ми е чаровен Майкъл Миленин. Знам, че се повтарям, ама да си го кажа. 😹 Много са ми готини двамата с Милена.
Виж целия пост
# 40
Да,Лана.За него става въпрос.
Милия,как започна да паникьосва като го попитаха за брак. Laughing Ъъ,ааа,мъ...

Виж целия пост
# 41
Не зная по какво е, ама ина спешна нужда от ортодонт и логопед!
Леле, нова тема. Нещо важно да съм изпуснала, че не съм гледала нищо тези дни?
Не знам защо,  но адски ме дразнят хората, които нямат реална самооценка за себе си, визирам Филипчо и изложбата. До сега ми бяха забавни това семейство, но вече ми станаха дразнещи.
Намери некоя сефора за следващия влог.
Виж целия пост
# 42
Ако говорим само външен вид, за мен също Филипчо има хубави черти и е симпатичен. Вече поведение, стайлинг е отделно....
Дани Петканов и Валериния Мартин са ми грозновати.
Виж целия пост
# 43
На мен пък ми допада най-много мъжът на Стефи. Обожавам мъже тип-мечо, с вид на добряк и с чувство за хумор.
Виж целия пост
# 44
Филипчо ми харесва, защото е рус Grinning

https://wildwildbasch.com

Намерих един травел блог на португалец, който в момента живее в България. Бил е в 27 държави досега. Много добре структуриран е по мое мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия