Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 4 / Март 2019

  • 155 323
  • 3 011
# 75
Гледали ли сте Деси Пеева?
Виж целия пост
# 76
Явно само на мен валериев Марин ми допада като визия.Нито напудрен,нито занемарен - в средата е.
Обаче аз бих го комбинирала с Ели като двама улегнали и сериозни на вид хора,а Майкъл с Валери,защото и двамата имат много свежо и младежко излъчване,някак си чудесно си пасват.
Виж целия пост
# 77
Майкъл не ми изглежда, че ще изтърпи кречетало като Валката повече от 5мин 😂
Виж целия пост
# 78

Много ясно!
Виж целия пост
# 79
Майкъл ще й бие шута на ВалериЕ.
Виж целия пост
# 80
Ми дайте да обсъдим, че ми е скучно. Тя има много добри рецепти, правила съм повечето и има усет за готвене, доколкото в суровоядството може да има готвене. Обаче, маски за лице от сперма, оръфана коса, облекло на магистрална фея.. Идва ми в повече. Нея само я слушам, без да гледам. То ми става неудобно, цици, крака, цици, гъз, все едно чалга клип си си пуснал. Харесва ми че не се китосва с фондьотени и пудри. Прави разни натурални спа терапии, които и аз си правя.
Виж целия пост
# 81

Кукууу! Разбира се! Това чудо изпуЩа ли се! Порно веган лукс фешън! Joy
Виж целия пост
# 82
Ми дайте да обсъдим, че ми е скучно. Тя има много добри рецепти, правила съм повечето и има усет за готвене, доколкото в суровоядството може да има готвене. Обаче, маски за лице от сперма, оръфана коса, облекло на магистрална фея.. Идва ми в повече. Нея само я слушам, без да гледам. То ми става неудобно, цици, крака, цици, гъз, все едно чалга клип си си пуснал. Харесва ми че не се китосва с фондьотени и пудри. Прави разни натурални спа терапии, които и аз си правя.
Каквоооо??? Маски от сперма ли каза? А аз давам луди пари за козметика.Laughing
Виж целия пост
# 83
Да бе, съвсем сериозно. Имам книгата й "Моето изкуство да живея и да се обичам", там я има маската за лице със сперма.
Виж целия пост
# 84
Ми дайте да обсъдим, че ми е скучно. Тя има много добри рецепти, правила съм повечето и има усет за готвене, доколкото в суровоядството може да има готвене. Обаче, маски за лице от сперма, оръфана коса, облекло на магистрална фея..  
Еxcuse me?

Попаднах на блога да Деси случайно преди мноого години(тъкмо беше започнала да пише),докато търсих рецепти за сурови бонбони.Започнах да я следя/чета с интерес.Имаше наистина интересни кулинарни предложения,тя самата се храни много здравословно(споделяше менюта за седмицата) и в същото време се чудих защо изглежда толкова зле..като захабена кожа и особено начин на обличане(ултра къса прилепнала рокличка и ужасно цикламено червило).Отне й 1-2г докато се усети и смени червилото.Тогава живееше във Варна мисля и бременееше с първото си дете.Мъжа й беше съвсем нормален човек,абсолютно несъответстващ на Деси.
По едно време се реши да печели пари от блога и започна да прави семинари,написа и някаква "книга" от 20 стр и искаше вход тогава от 30-50 лв(не помня вече,но си бяха сериозна сума).И тогава спрях да я следя.

В последствие виждам,че си изглежда все така на долнопробна проститутка,но с нов мъж и второ детенце.Много ме е яд,че съм пропуснала рецептата й за маска със сперма.Материала от първия или от втория й съпруг е?
Такова нещо и Шанел не са измислили.
Виж целия пост
# 85
С глас се смея на последните няколко поста 😂😂😂 Добре, че е петък вечер една идея по-тематично от понеделник сутрин например. А тази Деси нещо инструкции/репецта няма ли? Бухали и Сови, моля ти се снимай, ако имаш от книгата умирам си да разбера как това е написано там. Съставка ли е, природен ресурс ли е?
Виж целия пост
# 86
Да бе, съвсем сериозно. Имам книгата й "Моето изкуство да живея и да се обичам", там я има маската за лице със сперма.

Ох, само като визуализирам нейничкия, с борсушкото изражение, скръстени ръце и назидателен тон и...блях

А точно тя да се храни здравословно....тц
Виж целия пост
# 87
Искам да ви успокоя, че нашето Деси е по-нормална
https://www.youtube.com/watch?v=aOENUWCxfqA
https://www.youtube.com/watch?v=mlDeKOTztdM
https://www.youtube.com/watch?v=S4In8dDOae4
https://www.youtube.com/watch?v=fkMdHngl3fM
Виж целия пост
# 88

Ewww...
А Деса ми стана любимка с теориите за минимализма, гардероб от 5 порно дрешки и една книжка (нейната). Щото други "нямало смисъл да чете" и какво да научи от там. Мушамата и фототапетчето са топ! Забравих и натуралното веган силиконче. Но от глад сигурно се е вдлъбнала, горката Joy
Виж целия пост
# 89
Промъкнах се при децата да извадя тоя литературен шедьовър. Децата си рисуват в тая книжка, има готини снимка на плодове и зеленчуци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия