Цоцоланке, значи ти си младоженка още, а?
Сигурно ти липсват децата, но пък са при родителите ти, не се притеснявай. Кой знае колко им е хубаво да тичат по цял ден на воля. Как върви новата работа, нищо май не си казвала по въпроса?Младоженци ще сме още около месец. Планирали сме около средата - след 15.08. - на август да сме в Дч. Сигурно ремонта ще ни отнеме около 2 седмици още и сме готови окончателно с него! Тези дни очаквам да има сериозен напредък в ремонтните дейности!
А за работата какво да пиша - не ми харесва, вкл. и като заплащане,но се успокоявам,че е само за още 5 месеца. Има си положителни неща в нея,но и доста неща започват да ми натежават в нея,че не знам!
А децата им е хубаво,ама си искат май вече при мама и тати. Не го казват открито,но си чувства като разговаряме по телефона! Ама това гледане от майка ми сега на децата толкова добре ми идва - много нерви и нервни ситуации спестихме на децата! Да е жива и здрава майка ми още дълги години ..... И всички баби помагащи в труден момент за отглеждането на внуците!!!!
Чао от мен и поздрави на всички!

за кухнята. Днес за нас не стигна храната
, а ние другите да се спасяваме. То нестига, колко не са уредени нещата с тая кухня, ами и ние си правим глупости. Може ли такова нещо, ама това не са хора здравомислещи ... Аз толкова търсих нови буркани, защото не ми се даваха употребявани и все си мислех, че ако се падне на някой няма да му е много хубаво, ако той е дал нов. А то какви имало
Е, честно - не мога да ги разбера.
ПОсле,бурканите бяха в някаква пластмасова щайга


Накрая престанах да вземам храна от кухнята - приготвях всеки ден у дома.Беше ми по-трудно , но пък бях спокойна за Валери. 


