Мебели "Виденов" – 4

  • 111 222
  • 751
# 105
Здравейте,
някой с мнение за Диван Галанс? 😊
https://videnov.bg/holov-gl-galans-0
Виж целия пост
# 106
Здравейте момичета, тъй като правим основен ремонт, скоро ще стигнем и до мебелите. След дълго търсене и разглеждане сме се спряли на спалня от Виденов на марка Rauch, Симфония https://videnov.bg/spalnya-simfoniya-za-matrak-180200-2-noshchni-shkafcheta.Дали случайно някой има впечатления от нея? Цената на спалнята е доста над другите им спални, което ме навежда на мисълта че може би ще е по-качествена от останалите. За съжаление я има като мостра само в София и то не в бяло, та ако някой случайно я има или я е виждал на живо ще се радвам да се включи преди да я видим на живо. Blush
Виж целия пост
# 107
Ние си взехме спалня, матрак и кухня. Матрака не ме очарова, но от спалнята и кухнята съм доволна.
Здравейте! Каква кухня си поръчахте? Те ли я монтираха?
Виж целия пост
# 108
Взехме диван сега от промоцията и правихме проект за кухня, дадоха ми добра цена за кухнята, та се колебая между тях и мебели Ирим за кухнята. Моля дайте мнение за кухните на Ирим, ако има някой.
Виж целия пост
# 109
Има ли някой с диван от Виденов,който има проблем със ... скърцането.Полудявам!Диванът е на 4 месеца.Отказвам да приема че е нормално.Какво мога да направя...?
Виж целия пост
# 110
Има ли някой с диван от Виденов,който има проблем със ... скърцането.Полудявам!Диванът е на 4 месеца.Отказвам да приема че е нормално.Какво мога да направя...?

Евентуално WD40 или някаква друга смазка на механизма? Ако скърцането е от металните части.

Ние преди 2 години за квартирата си взехме почти цялото обзавеждане от Виденов (без кухнята). Същата грешка няма да я направя втори път.
Виж целия пост
# 111
При сядане е скърцането.Трябва ли да го разглобя на съставните му части за да открия в кой слой на тапицерията и механизмите е проблема...
Виж целия пост
# 112
При сядане е скърцането.Трябва ли да го разглобя на съставните му части за да открия в кой слой на тапицерията и механизмите е проблема...
А защо не направите рекламация в магазина, той щом от сега скърца сигурно след някой друг месец може и да се разпадне.
Виж целия пост
# 113
Аз хубаво ще направя рекламация,ама дали има изобщо решение на проблема? Няма как да остана без диван,той е доста голям,разглобявсне , изнасяне,връщане в производствената база...и то с неясен успех...
Виж целия пост
# 114
Може да пробваш, в къщи дивана е доста ползвана мебел и не мога да си представя, че при всяко ставане и сядане ще скърца и ще го търпя. Обаждай се на фирмата да намерят решение на проблема, сигурно има и други потърпевши и да знаят как да отстранят скърцането.
Виж целия пост
# 115
Аз хубаво ще направя рекламация,ама дали има изобщо решение на проблема? Няма как да остана без диван,той е доста голям,разглобявсне , изнасяне,връщане в производствената база...и то с неясен успех...

Хем боли, хем сърби. Simple Smile
Виж целия пост
# 116
Така е .Разсъждавам си на глас... Междувременно се свързах с отдел рекламации и ми казаха да...пратя клип ,за да чуят как скърца....Става интересно Simple Smile
Виж целия пост
# 117
Така е .Разсъждавам си на глас... Междувременно се свързах с отдел рекламации и ми казаха да...пратя клип ,за да чуят как скърца....Става интересно Simple Smile
Сподели после с нас какво ти отговориха.
Виж целия пост
# 118
Така е .Разсъждавам си на глас... Междувременно се свързах с отдел рекламации и ми казаха да...пратя клип ,за да чуят как скърца....Става интересно Simple Smile

Добре сте направили, че първо сте им звъннали. Дано да намерят решение на проблема.

Обаче да се занимавате да разглобявате дивана и сами да търсите проблема е малко рисковано (евентуално ако не направят рекламация/не оправят проблема). Едно, че може да не го върнете в първоначалния вид, второ - възможността за рекламация заминава.
Виж целия пост
# 119
Аз написах за разглобяването ,имайки предвид разделянето на двете части на дивана.Той е голям ъглов,захванат за гръб .А не разглобяване на съставни части и слоеве....Ако трябва да се откара до техния цех ,който е в Ямбол,трябва да се направи това и да се транспортира....Тъпа история.Би трябвало да имат компетентни техни хора,които да идват на място .В Айко изпращат така.Не те инструктират у занимават по телефона.Така е редно според мен.Може би се надяват да се откажеш от рекламацията,тъй като наистина да се занимава човек с изнасяне на такава голяма мебел и неползван ето й за периода на ремонт....няма да е най-комфортноъо нещо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия