Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 54

  • 77 856
  • 760
# 465
Момичета възможно ли е от гел на нивеа с розово масло да имам сърбеж? Страшно много ме сърби лицето от няколко дни най-вече на бузите. Не го ползвам много от скоро горе долу от 2-3 седмици, но е най-новото което слагам на кожата си.
Виж целия пост
# 466
Момичета възможно ли е от гел на нивеа с розово масло да имам сърбеж? Страшно много ме сърби лицето от няколко дни най-вече на бузите. Не го ползвам много от скоро горе долу от 2-3 седмици, но е най-новото което слагам на кожата си.
Да.
Виж целия пост
# 467
Да. На мен ми е причинявала дразнене розова вода.
Виж целия пост
# 468
Момичета възможно ли е от гел на нивеа с розово масло да имам сърбеж? Страшно много ме сърби лицето от няколко дни най-вече на бузите. Не го ползвам много от скоро горе долу от 2-3 седмици, но е най-новото което слагам на кожата си.

На мен всички продуктите на база розово масло ми изсушават много кожата. От там и сърбеж. Най-вероятно ти се изсушава кожата и затова те сърби.
Виж целия пост
# 469
Мисълта ми беше дали е възможно да е от него и след 2 седмици ползване да почва сърбежа? Иначе вчера си махнах грима само с мицеларна вода и днес нямам никакъв сърбеж. Не знам дали си внушавам или е от това. Плюс това след розовия гел вместо тоник ползвам пак памуче напоено с розова вода. И преди съм ползвала розова вода, но не съм имала сърбеж.
Виж целия пост
# 470
В Ремедиума разглеждам руски кремове с марка "До и после". Имат крем против петна, за околоочен контур и корекция на лицев контур. С името си и сините си опаковки марката не ме е впечатлявала досега. Заслужава ли да купя от тези кремове или да не експериментирам с неизвестното?
Благодаря.
Виж целия пост
# 471
Аз имам на тая измислена марка крема против акне,който вместо да помага за заличаване на пъпките,ги подхранваше Grinning
Не се лъжете по фотошопнатите им опаковки.
Виж целия пост
# 472
Момичета възможно ли е от гел на нивеа с розово масло да имам сърбеж? Страшно много ме сърби лицето от няколко дни най-вече на бузите. Не го ползвам много от скоро горе долу от 2-3 седмици, но е най-новото което слагам на кожата си.
Да. На мен розова вода никога не ми е понасяла и не ползвам каквито и да е продукти с роза. Възможно е и от друга съставка да е проблема. Мицеларните води на Нивеа при мен предизвикват страхотно подуване на клепачите, например.
Виж целия пост
# 473
Здравейте! Днес си взех ампулата на Нивеа с Q10. Досега не съм я ползвала. Принципно слагам серум и крем. Ампулата преди серума, преди крема или вместо серума се слага? Blush
Виж целия пост
# 474
Джаста Праста Kissing Heart

Относно ампулата на Нивеа с Q10, взех си я и аз. Ползвах я доста повече от очакваното, но не видях ефект за съжаление. Frowning1 Но пък ми хидратираше кожата, което все пак е плюс. На мен Нивеа ми идват прекалено "слаби" като ефект.
Опитвам се да си купя серума на Биотен, който така хвалите и никъде не го намирам, все ми казват "Изкупиха го"..Laughing
Виж целия пост
# 475
Този ли ,по-добър ли е от нивеа?
Виж целия пост
# 476
Аз лично от биотенския серум не съм очарована. Не видях особен ефект, а и имах усещане за опъване на кожата накрая. Засега фаворит ми е еликсира на Виктория.
Виж целия пост
# 477
И двата са добри и еликсира и серума,ако търсите хидратация обаче твърдо еликсира.
Виж целия пост
# 478
Благодаря ви за споделените отзиви.
Моята кожа е комбинирана без бръчки (към момента). Иска ми се допълнителна хидратация и малко освежаване около очите.
Взела съм да изпробвам серума на Ревюел с колаген. Ще се включа като го изразходя. Hug
Виж целия пост
# 479

Бях взела 3 серума на Ревюел, различни разновидности, от колагеновия не усетих хидратация мисля, по-скоро имаше стягащ ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия