Бродирана красота 137

  • 36 095
  • 740
# 645
NoMe ❄️, да сега схванах какво имаш пред вид. Кофтито е, че е нечетно число броя на нишките  и ако цветовете за бленда са много близки помежду си, може да се загуби ефекта. Пробвай си на отделно парче как би изглеждало ако ги шиеш с 2х2, тоест четири нишки или така както ти си решила 2х1 и прецени как ще е по-удачно.
Виж целия пост
# 646
Аз ако съм ще шия на 16 каунт с две нишки. Това бленди с три ката конец ми е малко на сляпо така... По добре да си отговаря по схема. Но това е мое мнение!
Виж целия пост
# 647
Да ви се похваля с нова придобивка:



И едно питане: някой дали е шил това или някакви отзиви:





Виж целия пост
# 648

И аз се похвалвам с желан подарък за юбилеят ми!!! Blush
На Милена стил е, но е с ДМЦ конци - за първи път ще шия с тях и съм развълнувана! Но все пак имам да довърша една друга фея - Чернокосата, седнала на Луната.... Само време да имам и здраво зрение... Стискайте палци Simple Smile
Виж целия пост
# 649
Simple Smile дерзай. Simple Smile
нямам търпение да ги видя една до друга в рамки.
Виж целия пост
# 650
Започнах "Утро в боровата гора", щампа от Алиекспрес.
А вие имате ли си такива помощници?
Виж целия пост
# 651


Аз имам Simple Smile
Виж целия пост
# 652
нямам. не бих отказала, и дечко иска, но бащицата е алергичен. Sad Sad
Виж целия пост
# 653
Есента допълни квартета на йероглифните сезони
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
. А помощник си имам , при това много космат и чаровен
Виж целия пост
# 654
Есента допълни квартета на йероглифните сезони
Скрит текст:


. А помощник си имам , при това много космат и чаровен

чудесни са Simple Smile
Виж целия пост
# 655
Хубави гобленчета и хубаво гледани писанки....много сладки...да ги намачкаш с кеф...Heart Eyes
Аз се надявам следващата седмица да наваксам със шиенето, отдава ми се възможност и ще се възползвам..
Виж целия пост
# 656

Едно етапче и от мен. Бавно ми върви, ама шия само, когато и ако малката реши да спи наобяд... Трябва ми още 1 живот Grinning
Който има излишен, да даде назаем Simple Smile
Виж целия пост
# 657
Цвете, ами напредваш си, което е важно. Много хубаво се получава.
А иначе всички страдаме от липса на животи, за да си удовлетворим мераците по всички хобита  Grinning
Виж целия пост
# 658
Докато сте на тема помощници, ето ги моите Simple Smile
Скрит текст:
Шие ми се... Ама все не стигам до там... Три уикенда все не съм вкъщи, а колко къщна работа се е натрупала... Дано успея тази неделя да си открадна малко време за шиене, че в събота съм на работа.
Виж целия пост
# 659
Докато сте на тема помощници, ето ги моите Simple Smile
Скрит текст:
Шие ми се... Ама все не стигам до там... Три уикенда все не съм вкъщи, а колко къщна работа се е натрупала... Дано успея тази неделя да си открадна малко време за шиене, че в събота съм на работа.
Като картинка са тия двамцата Smile големи сладури...
Малко Сладко Коте имам същия проблем..3 дена бях в болница. Връщам се и  вместо да почивам, аз се чудя от къде да я захвана.Triumph На трима мъже робувам няма как!

NoMe вече не мога да те хвана какво шиеш, събираш ми очите направо! Колко гоблена въртиш едновременно?
Днес ще шия цял ден! Кой е смен?..... Yum
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия