Бродирана красота 137

  • 36 097
  • 740
# 90
добре дошла.
на картинка изглеждат добре, но не съм ги шила и нищо не мога да кажа.
Simple Smile
Виж целия пост
# 91

Да побутна темата и да покажа и аз със какво се занимавам в момента.
Купуван преди 8г но сега му дойде времето!:smile:
Виж целия пост
# 92
Завиждам ти за кефа Simple Smile, много любим гоблен, шила съм го преди 7-8 години. Да ти върви гладко и бързо Simple Smile!

Виж целия пост
# 93
Завиждам ти за кефа Simple Smile, много любим гоблен, шила съм го преди 7-8 години. Да ти върви гладко и бързо Simple Smile!


 
Благодаря! И  на мен ми е тръпка Зори!
Виж целия пост
# 94
Аз на скоро му довърших другарчето, но още не е рамкиран. Издирвам същата рамка, защото искам да си ги закача един до друг, но имайки пред вид преди колко години съм рамкирала първия, удрям на камък. И май ще се наложи да го пременя наново, за да са еднакви :

Виж целия пост
# 95
Ха, знаех си че шиеш нещо зимно!!!:heart_eyes:
Много е хубав! Мисля че има и трети подобен на Дименшънс.
И него ако си ушила, ще стане чудна зимна приказка на стената Blush
А какво шиеш сега?
Виж целия пост
# 96
Хахах, останаха още 3-4  от големите зимни, които не съм ушила, но ще го направя в най-скоро време.
Подсети ме кой е третият, защото много мисля как да ги съчетая и още не съм го измислила. Конкретно от тази серия, аз не се сещам.
Иначе в момента комплектовам друга една серия "кънтри".
Имам този ушит и рамкиран


Наскоро уших този :


А в момента шия този / снимката е от нета/ :


и съм снимала преди седмица, сега съм понапреднала и скоро ще покажа пак :
Виж целия пост
# 97
Олееее Зори, скри ми шапката направо. И се криеш до сега, не показваш да плакнем окото. Много хубави градски летни пейзажи си заформила. Не изневеряваш на Дименшънс обаче...
Ами този, който ти говоря е от същата серия, май беше овален, май беше същата двойка  мъж и жена, но погледнат от друг ъгъл. Може да е от старата колекция. Ще го търся днес и ще го кача.
Искам да видя "стената-зима" Heart Eyes
Виж целия пост
# 98


За този си мислиш, нали?
Точно него съм шила, но пренабор от една рускиня, за да стане правоъгълен. Добре се е справила девойката, малко на риск го започнах, но съм доволна от резултата.
Нямат друг с тази двойка, за съжаление, а ми трябва поне още един, за да си оформя кътчето.

п.п. Предстои ми ремонт и след това ще покажа оформлението на стените, даже може да се наложи и за съвети да питам Hug
Виж целия пост
# 99
Точно за този говорех. И той май е същия, който ти си ушила. Мда...за друг от същата серия май няма.. Ако мерна нещо ще свиркам Blush
Зори аз съм решила следкато ушия този, да си комплектовам ето този:

Страшно много ми харесва.
Ще чакам след ремонта да покажеш, колекцията Дименшънс
Виж целия пост
# 100
Момичета, случайно някоя от вас да има схема на гоблена "Старото мостче"?
Виж целия пост
# 101
Здравейте, аз имам следното питане- понеже ми остават по много конци (без номер) от всеки гоблен,и вече направих няколко дребни измислени картинки за подаряване , много ми хареса правенето на дребоси за подаряване, та питам- някой има ли схеми за нещо по-малко, които може по някакъв начин да ми даде? Или някакъв сайт, от където да може да се тегли нещо безплатно? Тези дни ще покажа две дребосъчета, ще са готови с рамки. Имам предвид нещо до 15/15 см. Едното е просто една пеперуда извадена от голям гоблен иначе. Дано ме разбрахте Simple Smile
Виж целия пост
# 102


az-mama2
, когато става въпрос за търсене на схеми, каквито и да са - големи, малки, на всички фирми, дори и авторски, обикновено намирам, каквото ми трябва в необятните руски форуми.
Започва се от в контакте (vk)
https://vk.com/albums-51531763
https://vk.com/albums-48199695
https://vk.com/albums-106657592 - тук е рай за любителките на ХАЕД

Вышивалка   http://vishivalca.blogspot.com/
МореСхем  https://moresxem.com/
Схемок  http://cxemok.net/default.aspx?sw=765

за тези се сещам на първо четене
Виж целия пост
# 103
NoMe ❄️ вече е дала основните сайтове.

Аз ще добавя, че и в Пинтерес е пълно със схеми зависи какво търсите.
Ето например цветя https://www.pinterest.com/pin/476396466805880912/

тук пеперуди https://www.pinterest.com/pin/514606694921884084/

великденски https://www.pinterest.com/pin/79235274675784271/

Като отидете на една схема, отдолу ви се показват още със същата тематика
Виж целия пост
# 104
Точно за този говорех. И той май е същия, който ти си ушила. Мда...за друг от същата серия май няма.. Ако мерна нещо ще свиркам Blush
Зори аз съм решила следкато ушия този, да си комплектовам ето този:

Страшно много ми харесва.
Ще чакам след ремонта да покажеш, колекцията Дименшънс

Успях да се докопам до оригинал на Дим на този гоблен, ама все не стигам до гоблените... Още не съм завършила Рассвет...
Зори, помня го твоят Gracious Era, всеки път като го видя, се сещам за моя първи Дим, любимият ми...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия