Станете част от историята на "Книга на красотата"

  • 42 198
  • 1 480
# 1 425
Наистина е така, иначе доскучава. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 426
Съгласна съм
Виж целия пост
# 1 427
Подкрепям!
Виж целия пост
# 1 428
Да съгласна съм, защото винаги когато има  нещо тайнствено и не разкрито то буди интерес и поддържа вниманието.
Виж целия пост
# 1 429
Жената не трябва никога да се разкрива докрай. Завинаги да остане тайнствена и неразкрита.”

Напълно съм съгласна с цитата. Най вече тайнствена, според мен, трябва да е всяка жена за мъжът до нея.
Виж целия пост
# 1 430
Съгласна съм. Винаги много съм харесвала Дова Габе и нейното творчество
Виж целия пост
# 1 431
„Жената не трябва никога да се разкрива докрай. Завинаги да остане тайнствена и неразкрита.”

Дора Габе


Съгласни ли сте с Дора Габе?

Да, съгласна съм. В една жена винаги трябва да има тайнственост. Иначе доскучава.
Виж целия пост
# 1 432


„Жената не трябва никога да се разкрива докрай. Завинаги да остане тайнствена и неразкрита.”

Дора Габе


Съгласни ли сте с Дора Габе?
Споделете ни какво мислите и не забравяйте да се включите в нашата анкета!

Съгласна съм и като цяло в живота се придържам към този принцип (да не се разкривам напълно пред никого). Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 1 433
Дора Габе - любима Heart Съгласна съм, но и не трябва да се прекалява, тъй като може да се приеме за студенина.
Виж целия пост
# 1 434
Разбира се! Жената трябва да бъде загадъчна.
Виж целия пост
# 1 435
Да, съгласна съм. Хубаво е някои неща да си остават само за нас, в главите ни.
Виж целия пост
# 1 436
Съгласна съм с цитата на Дора Габе.
Виж целия пост
# 1 437
Съгласна съм. Жената трябва да е загадъчна, за да буди интерес.
Виж целия пост
# 1 438
Съгласна съм  с Дора Габе . Жената не трябва да се разкрива напълно .
Виж целия пост
# 1 439
да
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия