Формула 1 - СЕЗОН 2019, 2020: Тема 1

  • 34 030
  • 171
# 90
Здравейте. Надявам се всички да сте живи и здрави. Психозата с вируса ме хвана в Баку и трябваше да мина през доста премеждия  докато се прибера у дома. Радващо е, че поддържате темата. Сезонът ще е доста странен и дано титлата не се реши от някоя глупава карантина за някой от пилотите!
Относно тестовете, Макларън и Ред Бул няма да тестват. За мен това си е една добра тренировка за пилотите, но не и за подобряване на болидите за сезон 2020.
Успех на всички и късмет!
Виж целия пост
# 91
Тумба, добре дошъл отново. Радвам се, че с теб всичко е наред Simple Smile
Ние с Дяволо не се предаваме лесно Smirk Надявам се със старта на състезанията да се включат още фенове Hands V

Има предпоставки сезона да е интригуващ, пък да видим...
Обмися се към 8- те потвърдени писти да се прибавят поне още две и с това европейския сезон да се удължи още малко. Писти, като Муджело, Имола, Хокенхайм и др., на които не са се състезавали скоро и това може да донесе допълнителна интрига.
В Бахрейн се обмислят две състезания с различна конфигурация на пистата, едната от които е почти овална. И това би било интересно.
А, като прибавим и различните типове гуми за две състезания на една и съща писта, като на Силвърстоун например, става все по- завързано.
Пирели определи гумите за първите 8 старта.


https://clubs1.bg/news/pireli-gumi-8-f1-nadprevari/

Рос Браун се надява в следващите стартове след 8-те да има и публика Simple Smile
Виж целия пост
# 92
Здравейте!
Дочакахме седмицата на първия старт за сезона Sunglasses
Ще бъде различно, да видим екипите как ще се справят с новите разпоредби...
Няма да има лъскави моторхоуми, отборите ще са с намален състав- 80 човека и няма да контактуват помежду си, всеки отбор ще е в собствен "балон", брифингите ще са чрез видеоконферентна връзка..., според един от отборните шефове смяната на двигател, например, или каквато и да е работа по болидите ще отнема повече време, заради ограничения брой хора, които могат да работят по колата....
Различни ще са и "сребърните стрели", които май остават само "стрели" Stuck Out Tongue
В подкрепа на кампанията срещу расизма и дискриминацията, Мерц ще се състезават през целия сезон с черни болиди. Пилотите ще са с черни гащеризони и нов дизайн на шлемовете.





Уилямс също променят премяната си, но по съвсем различни причини. Останаха без основния си спонсор, за който се носят слухове, че ще украси колите на Мерцедес...




Ф1 също стартира нова инициатива- #WeRaceAsOne, с която показват, че като спортна общност застават срещу расизма.
Логото е дъга, което ще се появи върху всички болиди.


И, така Smiley
Графикът на състезателния уикенд:
Петък-
12:00ч- Тренировка 1
16:00ч- Тренировка 2
Събота-
13:00ч- Тренировка 3
16:00ч- Квалификация
Неделя-
16:10- Състезание
Прогнозата за времето е с леки превалявания и в трите дни Smirk
Време беше Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 93
Браво на Ботас Simple Smile
Ега утре Верстапен му подпали гумите на Хамилтън още на старта Wink
Ферари както и се очакваше са тотал щета и предварително отписали сезона...
Виж целия пост
# 94
Аз пък мисля, че Верстапен ще е с най- бавния старт, заради по- твърдите гуми, с които ще стартира. Може, дори да бъде изпреварен от някой назад...
Това при положение, че Мерцовете не си оплескат старта Stuck Out Tongue Winking Eye, което е напълно възможно.
Но, за сметка на това Макс ще е на различна стратегия и това може да направи битката за подиума по- интересна.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 95
Добър дАн Simple Smile . Джулка, не мога те позная Simple Smile))
Дано да е Ударно начало Simple Smile, но безаварийно Simple Smile
Ботю да видим дали ще кара у пътя или ще пренавие Simple Smile
 
Виж целия пост
# 96
JoyJoyJoy
Анелка, радвам се да те видя и тук Kissing Heart
Надявам се да се включат и останалите.
Дано старта ни донесе много вълнение!

Новите стартови позиции
Виж целия пост
# 97
Джулка, стискай палци да не ми бъгне стрийма! Simple Smile)))) Иначе ще предаваш на живо! Simple Smile))
Виж целия пост
# 98
Браво на Ботю, Браво на Норис и Албон! Хамчо, гас чадо, гас!
Виж целия пост
# 99
Успешен старт за всички, чак да не повярваш!

Аууу, Макс е аут, Хамилтън 2- ри.
Ще има битка Рено- Ферари!
Виж целия пост
# 100
Уонабито прекали с редбула ..и да псува все тая .... ще прецака тотатлно болида заради §*€§%€$%№ характер!
Виж целия пост
# 101
Себ в сандвича на Рено и розовия Мерц.
Хам е по- бърз от Бот, освен ако водещия не пести техниката.
Виж целия пост
# 102
Розовия мерц, още от начало започна да дими ... не се знае дали ще издържи..
а, виж за Дани вече ме е яд ...
Виж целия пост
# 103
На Дани не му пука, той вече си е пилот на Мак Grinning
Аууу, Грожан!

Розовия Мерц си пуши от Петък Joy
Виж целия пост
# 104
Перес и Норис се сборичкаха в питлейна.
Двоен стоп за Мерц!
Чудя се Албън няма ли да изяде Хам на рестарта с по- меките гуми...

Извинявам се Албън не е с по- меки гуми.
Фетел, какво се опита да направи!
Макларън притиска Ферари- ти да видиш!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия