Какво ли се крие зад това,там ли ще е капанът?
Страхооотни сцени!!! Невероятен Къванч!
ма Керемчо патока заспал лапна най-големата въдица
и са кво съвещание на високо равнище при мама Божка?! Недан?!
Да видим защо отиде полицията в дома на Асийе
Кадир ли им каза да отидат там момчетата ? Май не, нямаше никой от неговите хора
Нищо не разбрах, обаче серията беше трепач! А Зейнеп толкова готино се подигра с Вели , мед ми капна на сърцето
Джемре ще има много работа обаче
Дано майстора каже, че Керем е намерил мотора и за това е отишъл в работилницата. Ама кой го кара да пипа пистолета тоя аптал
А жирафа лично уби приятеля си, ужас
Този и Мерал нямат никакви скрупули, ужасни са! Зейно ли я изгони тая мърла най-после ?
Много хубави сцени имаше, доволна съм! А Киво играе като звяр, невероятен както винаги
Раниха Кадир ... Не можах да схвана защо Вели нареди на Селим да оттегли жалбата си, сигурно, за да му спретнат този капан ? Но, сега не ми се мисли какво ще му се случи, ако Джансъз се отърве и разбере, че всичко е планирал той. Как ме е яд, за малко да разбере кой е Кадир, ако оня мръсник не беше се обадил точно тогава 
няма толкова бързо да се разбере кой кой е, има още доста серии 
ами Зейнеп го очакваше това да я обвинят, още щом се съгласи с условията на Вели. Но, той нали каза, че бързо ще излезе , да видим какво ще се случи 

доколкото схванах,Зейнеп няма да бъде обвинена в лъжесвидетестване по делото на Вели,а Велю нареди на Селим,който от своя страна на Демир да изнамерят документ с неин поспис,с който да злоупотребят и да я пратят в затвора. 

Дано подругите този път да са точни, че иначе пак в събота ще гледате превода 
да, ще си почакаме до четвъртък
Явно няма да ни дадат нищо повече. Обаче обърнахте ли внимание колко и Джансъз страда по сина си ? Вели за това побърза да срещне двамата лице в лице




. Вай бе.... Машшала..... Аферим
. Хич не очакваш много Ашк тази серия, ама те ме опровергаха чудесно! 😜 




само от снимка и ми се насълзяват очите! Тоз Киво бе
. Ще се обезводня зарад него 

май Киво сметна уравнението и разбра кой е стареца
.
.
вади запасите с барута
като ракета си, благодаря! 🌷 


, страхотна беше сцената - майка и син!! 


, страхотна беше сцената - майка и син!!Препоръчани теми