/21.03.2019/ 📊
Total - 2.57 / 17-то място/
AB - 3.44 / 8-мо място/
ABC1 - 3.71 / 8-мо място/ трагедия тези ме шашнаха , бозите с висок рейтинг, стойностните не са им интересни
Ако не, ще и покажем как се прави вкупом
А то пак Киво им бил сдържан заради Башачка на някои, аман бе


Те, виж 




сори, така си спомням, че някой писа, че младия Джансъз не бил толкова нисък, и понеже ти си по подробностите, реших, че си била ти, извинявай
И брат ми е по-висок от татко и е единствения със сини очи в семейството, на дядо прилича
Пък сме и близнаци, на всичкото отгоре
И майка ми е казала, че са и сбъркали бебето, тя деца със сини очи не раждала 
тези са ненормални!
Или са забравили , че има серия, друго обяснение нямам
Тази липса миналата седмица ни изигра лоша шега 
Виж, как не позволи на Вели да се намеси ... Интересно какво му каза, когато видяха как си тръгват със Зейно
И ми направи впечатление, че и той не е забравил РД на сина си, беше много тъжен ... той за това Вели се изплаши и реши да действа 


, Кети
, Фиф






да, има превод на пресконференцията, супер!!




прекрасни са! Дано да си го докарат до край, дори и да е само един сезон, както бяха писали по едно време. По- добре 1 сезон, който е със смислено съдържание и финал, отколкото преждевременно спрян, както с случи с много интересни проекти, или разтягане на локуми и безсмислени сюжетни линии по 100 епизода. Според мен, де
И аз се надявам, толкова интересен сериал не бях гледала скоро, не знам какви са турците, но този път просто се уляха
От АБ групата пък съвсем не го очаквах, за Тотала отдавна съм се примирила
Добре, че в СМ поне сме номер 1!
Но, според мен няма да го спрат
Знам, че съм вечния оптимист
Мен повече ме притеснява това, че подругите този път дори не споменават, че не са събрали още парите 


Да, и ние искаме същото и се надяваме, че ще си го получим
Защото и сериала и актьорите ни са перфектни и напълно го заслужават! 

прекрасни са! Дано да си го докарат до край, дори и да е само един сезон, както бяха писали по едно време. По- добре 1 сезон, който е със смислено съдържание и финал, отколкото преждевременно спрян, както с случи с много интересни проекти, или разтягане на локуми и безсмислени сюжетни линии по 100 епизода. Според мен, де 

, доколкото виждам, парите са събрани 



ох, успокоих се
Ами тогава, довечера след работа се захващам, все ще излезе 




Препоръчани теми