
не й отиват тия приказки на Зейно, но едва ли е имала впредвид, че ще го напуска...



лека




Няма никаква база за сравнение между неговите постъпки, и тези на сина му. Тая сцена ме върна няколко теми назад, когато коментирахме моделите на поведение и подражание по линия родители - деца. Но за мен при Керем не беше избелване, а връщане към натуралната му същност. Защото той, за разлика от баща си, е решил да НЕ следва модела. И въпреки всичко има трески за дялане. Видях не особено ласкаво отношение към Джемре. Та някак си след 15 епизода помия ся не мога да плясна с ръце и да гушна Йомер бей
благодаря ти , че не ме остави да гадая кой какво казал. 





благодаря! 

надявам се!
Хич не вярвам сега, когато отново го намери да се откаже, та тя не може да живее без него 
Нищо не си пропуснала, и ние още не знаем защо Мъртвия занули семейството на Кадир
И дали изобщо той има нещо общо с това
Каза на Кадир, че е той, но все си мисля, че му го каза , за да го побърка тотално 
Като си помислиш - имаше ли избор Йомер ?
Пък думите на Кадир може и да са размърдали нещо в сърцето на този глупак, защо не ? Как Сами бей се промени към Кузей ?
Но, си е кучка, де и дъските и са разместени и още как 
В съда още не знаеше, че баща и на Джемре е решил да го довърши, има разлика.







Този сериал много се неглижира между другите му, а за мен е много любим също 

нарде си, джанъм
И Ирето ми липсва вече много, надявах се, че след сватбата си ще се появи вече ... Тинче, Коте, Поли , Кате ... липсвате ми










,ехее, отпуска ли се задава, радвам се за теб!!! 




пак позачезна 
и Алинка
да се включат в коментарите ни и дискусиите, но явно са много заети и нямат време за темата 



предполагам е интересно.
Кате

много се радвам, че най-сетне малко ще отдъхнеш
Особено, ако пък наистина е виновен за взрива 
ами надявам се да ни стане ясно за какво беше този атентат всъщност , не мисля, че случайно започна с това серията, явно има нещо на ум Али бей, ще го упрекваме, ако нищо не разберем
с трафик на хора и наркотици се печелят милиони
И явно Джансъз е главния, няма никой над него
Тези пари, които на два пъти му отмъкна Кадир са негови, за това искаше да го убие, поне така мисля 
никак не ти е лесно с тези твои ученици ...
я, как те повиках 
Върна му и за това, което направи и на Джемре и на Керем и на Серпил, мръсника 


Много нагъл стана и не разсъждава трезво
Мисли си, че автоматите му ще го спасят
Временно, сигурно, но да видим каква изненадка му е приготвил Джансъз
А Селим си мисля, че ще използва куршума, който му даде Мъртвия още в следващата серия
Ще видим не остана! 














Препоръчани теми