Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 83

  • 40 139
  • 743
# 660
Фенче Heart Eyes bouquet
не й отиват тия приказки на Зейно, но едва ли е имала впредвид, че ще го напуска...





лека Hug
Виж целия пост
# 661
Добър вечер!  Hug

Вие сте с късната емисия новини на Фифа ТВ.
За ваша радост или разочарование тази вечер прането ще е в различен/приемлив за четене стил. Музата ми май си е взела отпуска, а и серията не предизвика простака в мен. Понеже вече дойде време за новия епизод, а пък и вие много добре разкостихте всичко, ще се концентрирам върху няколко неща, които ми натиснаха червената лампа.

Много моля Али бей да си прибере бидонЯ с белината! Не вярвам в избелването. Под никаква форма. Вярно е, че сме устроени да сме добри, но ако някой се е наакал толкова, че да се налага да се избелва... значи всъщност не е добър. Тоя филм с "целта оправдава средствата" не ми минава. В тоя ред на мисли хаштага на епизода трябваше да е "Втори шанс".
Бащата на Керем ме вбеси на ента степен  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Няма никаква база за сравнение между неговите постъпки, и тези на сина му. Тая сцена ме върна няколко теми назад, когато коментирахме моделите на поведение и подражание по линия родители - деца. Но за мен при Керем не беше избелване, а връщане към натуралната му същност. Защото той, за разлика от баща си, е решил да НЕ следва модела. И въпреки всичко има трески за дялане. Видях не особено ласкаво отношение към Джемре. Та някак си след 15 епизода помия ся не мога да плясна с ръце и да гушна Йомер бей  Naughty

За чичо Пешо няма абсолютно никакъв шанс да бъде помилван от мойта скромна персона. Сега ще ни покажат колко много той обича сина си и колко е нещастен, че е убил семейството му. НО междувременно е изтребил една камара нечий други близки. И що? Щото видиш ли му било жал за неговото отроче. Не се прави така пич! В интерес на истината явно съм пропуснала нещо, защото не ми стана ясно по каква линия чичо Пешо занули фемилито на Кадката.

Вели го пропускам, че не ми е интересен.

Мерал - и за нея реабилитация йок! От цялата пасмина за мен тя е най-долното същество. Да, Папагала взе гаджето на най-добрия си приятел и застреля друг такъв. Но въпреки това показваше някаква криво разбрана любов към нея. Във всеки момент казваше, че взима парите и Мерал и изчезва. А тя седя на няколко стола обаче само докато имаше полза. И ако наистина обича Керем и на нея са и криви дъските.

Белма - като опря ножа до кокала се активизира. Не видим чисти намерения при нея.

Демир - в тоя епизод го видях тоя пич  как се срина като небостъргачите в САЩ през 2001г. Целия зор и труд да седи на кожено столче, облечен в скъпо палтЕ се разпаднаха на пух и прах. Ама май и той още не е осъзнал до къде точно е нагазил в...

Зейнеп е може би най-логично развития образ в целия ни сериал. Още в началото видяхме на какво е способна за любимите си хора. И съм сигурна, че и сега ще взриви света, за да ги защити въпреки страховете си, свързани основно с безопасността на Кадир. Нито затвора, нито Вели ще я спрат!

Много беше мила картинката на семейната маса. И Айлин, която подскачаше всеки да седне до майка си. Но всъщност на масата имаше 2 деца - Айлин и Кадир. Той не успя да пребори себе си и да каже "мамо". Но има време и за това.  Peace

Леко ме подразни изказването на Керем в болницата - когато каза на Джемре да го изкара възможно най-бързо, защото не знае колко ще издържи. Никак не ми беше логично предвид, че в предишния епизод, когато го осъдиха, той се хилеше като репа в съда и обясняваше, че щом тя го обича друго не му трябва. Пък и не е да кажеш за сефте на топло.

Имам още малко размисли и страсти, но в главата ми е хаос и трудно се концентрирам да ги подредя в смислен пост.


Виж целия пост
# 662
Сблъсък 17. Епизод 2. Трейлър - Бг Субтитри

Виж целия пост
# 663

  Синан  Hug благодаря ти , че не ме остави да гадая кой какво казал. bouquet

 Ясно е Мъртвият е наясно с всичко.И , че Селим е  стрелял по сина му и то по идея на Вели и че Вели е наясно , че Джансъз  знае ,че Кадир е негов син.Стана омотано ,но много ми се спи. Blush
 Сега остава да разберем реакцията на Кадир , а Киво е безобразно красив в болничните сини  дрехи.

      


     Лека нощ Hug

    
Виж целия пост
# 664

 
 Лека да ви е нощта, дружки!!!
 Синан, и на теб!!!
 Благодаря за интересните постове,
 новини, фргман, преводи и прането!!!
 И на мен ми е омотано и може да е
 от снощното ми "гостуване" в Чукура.

 
Скрит текст:

 Не е за вярване, но изгледах серията.
 Само снощната. И най-ми хареса Сена!!!
 Не ме замеряйте с яйцата. 
 Сцената със смъртта ѝ,
 средновековен метод на инквизицията,
 използван и от мафията, не я виждам за пръв път,
 но за мен е за пръв път в дизи.
 Добре беше направено.
 Ей, сега се сетих за смъртта на Петро от КСШ.
 Лека да му е пръстта.
 Извинявайте!!!

 Не е тайна, че си имам много любимци и любимки,
 но уважавам само един и е специална само една.
 Единият е Къванч.
 Уважавам го и за ролята на  Саръ Сарухан.
 Хем грозен, хем мръсен, ама Къванч.
 Джесур много го харесвам,
 но и Кадир Адалъ не по-малко.


Виж целия пост
# 665
Добро утро!  Hug Hug Hug

Синан  Hug благодаря!  bouquet
Себи  Heart Eyes  bouquet
Айре  Heart Eyes надявам се!  Praynig Хич не вярвам сега, когато отново го намери да се откаже, та тя не може да живее без него  Heart Eyes
Фиф  Hug bouquet Нищо не си пропуснала, и ние още не знаем защо Мъртвия занули семейството на Кадир  ooooh! И дали изобщо той има нещо общо с това  Thinking Каза на Кадир, че е той, но все си мисля, че му го каза , за да го побърка тотално  newsm78
Не мисля, че Али бей е избелил бащата на Керем  Thinking Като си помислиш - имаше ли избор Йомер ? hahaha Пък думите на Кадир може и да са размърдали нещо в сърцето на този глупак, защо не ? Как Сами бей се промени към Кузей ?
Мерал ... мисля, че тя все пак наистина обича Керем  Thinking Но, си е кучка, де и дъските и са разместени и още как  Mr. Green И на нея няма да и се размине ми се струва  Thinking
А Керем действително беше обречен, ако Кадир не беше се намесил  ooooh! В съда още не знаеше, че баща и на Джемре е решил да го довърши, има разлика.
Дива  Hug bouquet  smile3521 newsm10
Цитат
Уважавам го и за ролята на  Саръ Сарухан.
 Хем грозен, хем мръсен, ама Къванч.
 Джесур много го харесвам,
 но и Кадир Адалъ не по-малко
Къванч го уважавам и за много други неща, които върши, не само за таланта му  Heart Eyes
 Heart Eyes




Поздрав с прекрасната музика на Тойгар от Менекше и Халил  bouquet Този сериал много се неглижира между другите му, а за мен е много любим също  Heart Eyes


Хубав ден!  Hug
Ани  Heart Eyes нарде си, джанъм  newsm78 И Ирето ми липсва вече много, надявах се, че след сватбата си ще се появи вече ... Тинче, Коте, Поли , Кате ... липсвате ми Heart Eyes
Виж целия пост
# 666
Добро утро шемети  Hug Hug Hug

Как сте днес? Мразя да вали.. еле кога е дълго и напоително, а аз имам да мия прозорци.  Crossing Arms

Фен  Hug

В снощния хаос съм пропуснала - Кадир посъветва Керем да даде втори шанс на баща си, но дали самия той ще го направи?!  Thinking

Ай малко да поработя, че ей ми я на отпуската, чака на завоя  newsm68 newsm44
Виж целия пост
# 667
Привет в дъждовно намръщения хладно треперещ, но огласен от птичи песни (поне при мен е така) лъжовно пролетен ден! bouquet

Фенче, тук съм и ви чета.  Peace

Скрит текст:
"Хванал" ме е един необоснован и напълно излишен агроентусиазъм, но не мога да се спра. А в училище е един екшън, време няма за нищо... През месец май ми предстоят два концерта, а съм доникъде с подготовката на хореографията. Децата са апатични неангажирани и мързеливи. За съществуването на някакъв елементарен талант, да не говорим...  

Благодаря на всички за споделянето, онагледяването, информирането, добре, че ви има! Heart Eyes

С нетърпение чакам новата серия. Praynig





Красота!!!

Лек и ползотворен ден!

Виж целия пост
# 668
Здравейте.
Засега не вали, може и да се размине, дано.
За бащата на Кадир си мисля. Няколко пъти се каза, че той е виновен за смъртта на Аслъ и Дениз. Той не отрече, даже нарочно му каза, че той ги е убил, но то се знае защо, за да го ядоса.  Всъщност досега не става ясно дали наистина има вина. Няма доказателства за това, че той има нещо общо с взрива на стадиона. Вели май внуши това на Кадир,  той намери едни, дето били организирали взрива, казаха, че Джансъз им е наредил, ама дали това не беше подготвено от Вели?  Мже би скоро ще разберем.
И все още се чудя защо Дж. получава толкова много пари. За какво.  Те явно са за него, защото  Кадир взе предишните 10 милиона, сега още 7, ако бяха нечии щеше да има последствия за стария антиквар.  А той го преживя спокойно. Колко ли има още?
Виж целия пост
# 669
Хелоуу Кивомицинки Hug
и при нас 2 дена вали нонстоп ooooh!

Дива Hug
Скрит текст:
мдааа...и аз не съм виждала такова, чудо, такава смърт и инквизиция в турско дизи!!
а Сена беше страхотна, още повече се дразня на всеобщото мнение, че актрисата е некадърна ooooh!
Фиф Hug,ехее, отпуска ли се задава, радвам се за теб!!! Simple Smile
 прочетох новото пране, малко е по-различно, но ми хареса много!!!
и за мен малко неестесвено избелиха бащата на Керем въпреки, че нямаше друг избор след заплахите на Кадир.
а Джансъз-ами той не е знаел, че има снаха и внучка, ако е виновен за атентата.
за мен това е слабо място в сценария, ако е виновен...защо му е на тоя мафиот, който се занимава с пране на пари, да прави и терористични атаки Whistling Thinking
за Керем - е той го каза това , защото стана ясно, че някой иска да го убие в затвора.
Добре, че Кадир се намеси с неговя човек.

Кате Hug
ами той си е полезен агрофитнеса, не се оплаквай!!! виж за другото може Laughing

Фенче Heart Eyes
и аз много си ги обичам М§Х Heart Eyes
да, Ани Heart Eyesпак позачезна Thinking
аз се надявах и Поли Hug и Алинка Heart Eyes да се включат в коментарите ни и дискусиите, но явно са много заети и нямат време за темата Confused Confused

...........
Елчин, много смелa........
написала е пост в ТТ, в който поздравява новия кмет на Истанбул/от опозицията/


тая Кивова лапа е само за баскетбол Joy


Кет, именно Peace
с тия милиони евра и на мен ми е малко....смешно.

...............
превода на цялото интервю на Мелиса и Алп
на руски Peace предполагам е интересно.
https://vk.com/@bizisizdelirttiniz-alpmeli

за Тинчето Hug
на турски
https://www.showtv.com.tr/dizi/haber/2428864-kariyerimiz-ve-kade … i-ki-carpisti-/12


 

Виж целия пост
# 670
Айре  Hug Кате   Hug

Айре, вчера бях в някакво много странно състояние и за туй прането различно. Ама мисля, че вече се връщам към натураното си такова  Mr. Green Отпуската си я чакам с нетърпение и е напълно заслужена. То не само за мен де - всички работихме като луди цял сезон, на предела на силите. Надявам се малко да се оправи времето, че като вали дали съм вкъщи или в офиса няма много разлика.  Rolling Eyes

Вярно е, че МХ доста се неглижира, остана леко незабелязан проект, но аз си го харесвам много.  Много харесвам и Седеф като цяло.  Peace

Народа масово зачезна, а още не е лято. Къде ходите бе?!  Crossing Arms

P.S. Разровете архивите и да си дадем малко зор да изпишем темата, че ще ни свърши баш на новата серия.  Peace
Виж целия пост
# 671
Здравейте и от мен!
Най-сетне и аз успях да изгледам 16 еп. с превод и се включвам със скромен принос в  разнищването му!

Отново прекрасен епизод, всяка минута беше "ударна"! Нито миг, в който да се отпусне човек спокойно на стола да чопли семки! Изобщо, за кино любителите, които си чопкат я слънчоглед, я пуканки пред екрана съветвам, да се откажат от този навик, ако ще гледат "Сблъсък"!  Страшна емоция, изключително наситени с действие сцени, които не позволяват спокойно хранене!

По същество - изобщо не очаквах точно бащата на Керем да претърпи морална еволюция! Определено ме изненадаха сценаристи и екип с това решение, но и ме впечатлиха - радвам се, че едно нещо се промени към по-добро за Керем! Радвам се, че лъч светлина дойде именно откъм биологичното му семейството, защото иначе житейските страдания и борби на Серпил биха изглеждали наивни и неразумни, а бъдещето на Керем - неясно и изпълнено с опасности (едно е неприятелите да те дебнат само от външния свят, съвсем друго е да си отраснал под един покрив с най-големия си враг).

Противно на миролюбивата ми същност, боят над Демир ми достави голямо удоволствие, а гримът, който Кадир му остави, страшно му отива - подчертава естествената красота на скулите, устните и очите!

Няма как да пропусна и сцената със семейната вечеря - страшно ме впечатли Асие! Беше много развълнувана и притеснена, сякаш наистина се боеше дали синът ѝ ще одобри присъствието ѝ на масата, дали ще хареса гозбите ѝ, обича ли това или онова...Толкова много въпроси се четяха в очите ѝ и в същото време толкова голямо щастие, че този дългоочакван момент е настъпил, въпреки всички неясноти около хранителните навици на Кадир!

Едно не разбирам от цялата история - с какъв акъл, аджеба, Вели си позволява да дразни Джансъз на тема сина му? Явно иска да тества креативността на Джансъз по отношение на новите методи за мъчение и бавна смърт на противника....Старите изпитани мъчения на завързан за стол човек, който после бива гръмнат в главата и хвърлен на рибите, явно вече са демоде в ъндърграунда, където нови тенденции навлизат с пълна сила! А Вели умира от нетърпение да ги тества лично преди да се отправи към вечрните ловни полета на "прегрешилите" пред старшинството мошеници....


И последно - добре, че бях подготвена от темата за гост-звездите, че иначе имаше един момент ,в който бих се заблудила кой точно сериал съм пуснала!

Поздрави на всички и до скоро!

Виж целия пост
# 672
Фиф  Hug много се радвам, че най-сетне малко ще отдъхнеш  Hug
Кадир не вярвам да даде на баща си втори шанс ... единия баща все пак никой не е убил, той е насилник, но бащата на Кадир  #Crazy Особено, ако пък наистина е виновен за взрива  #Cussing out
Айре  Heart Eyes ами надявам се да ни стане ясно за какво беше този атентат всъщност , не мисля, че случайно започна с това серията, явно има нещо на ум Али бей, ще го упрекваме, ако нищо не разберем  Mr. Green
Кет  Hug с трафик на хора и наркотици се печелят милиони  ooooh! И явно Джансъз е главния, няма никой над него  newsm78 Тези пари, които на два пъти му отмъкна Кадир са негови, за това искаше да го убие, поне така мисля  Thinking
Кате  Hug  spoko никак не ти е лесно с тези твои ученици ...
Поли  Hug я, как те повиках  Laughing Благодаря за коментара, хареса ми!  bouquet
И на мен много ми хареса гримирането му от Кадир на Демир - заслужено!  Peace Върна му и за това, което направи и на Джемре и на Керем и на Серпил, мръсника  #Cussing out
Много ми хареса как си описала и състоянието на Асийе, много силна и затрогваща беше тази сцена  Peace

А Вели ... той направо си предизвиква смъртта, да  hahaha Много нагъл стана и не разсъждава трезво  Thinking Мисли си, че автоматите му ще го спасят  hahaha Временно, сигурно, но да видим каква изненадка му е приготвил Джансъз  newsm78 А Селим си мисля, че ще използва куршума, който му даде Мъртвия още в следващата серия  Thinking Ще видим не остана!  Peace

Хубав ден, милички! До довечера!  Hug
Виж целия пост
# 673
Полии Hug
голяма изненада, коментар от теб и то през деня!!!/колежката нарде???? Laughing/
много ме изкефи, благодаря ти bouquet
страхотни попадения, както винаги!!!
 Joy Joy Joy Joy
Цитат
боят над Демир ми достави голямо удоволствие, а гримът, който Кадир му остави, страшно му отива - подчертава естествената красота на скулите, устните и очите!
да онагледя Laughing
Скрит текст:

Цитат
Едно не разбирам от цялата история - с какъв акъл, аджеба, Вели си позволява да дразни Джансъз на тема сина му? Явно иска да тества креативността на Джансъз по отношение на новите методи за мъчение и бавна смърт на противника....

направо Joy Joy Joy Joy

и за Керем- да, има лъч светлина, свързана с баща му Peace

за вечерята на четиримата Peace
актрисата, която играе Асийе пресъздаде страхотно емоциите на плахост и неувереност-как Кадир ще приеме това нейно вмешателство в неговия живот. е и Киво добре го изигра!!!
разговоряха почти само с погледи, но и те бяха достатъчни. Heart Eyes
интересно ми е ще има ли разговор м/у майка и син, в който Кадир ще търси отговори на въпросите си, защо тя е постъпила така с него. Предполагам ще бъде след като разбере кой е баща му.....

Фиф Hug
със сигурност сте си заслужили почивката!!
ооо няма да можем да изпишем темата Peace
а и новата не е готова Wink
ако утре сме на 47 стр. ще има за писане на онлайна, то и без това не сме особено активни тогава.

Фенче Heart Eyes Peace
но много ще започнат да ги зануляват-основни персонажи, кой ще остане докрая Thinking Joy Joy

от Ранини
КГ в Испания
https://twitter.com/raninitv/status/1115902344431116288



Не искам да те загубя
 
Виж целия пост
# 674
Здравейте Благодаря за превода  bouquet bouquet

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия