Любители на кучета - 91

  • 17 373
  • 719
# 75
Искате ли тирамису? Simple Smile
Скрит текст:















Виж целия пост
# 76
Тирамису винаги! Heart Eyes Ама как бързо растат само сладкишчетата! Peace
Виж целия пост
# 77
Sivi, благодаря за темата.


Джинкс не е от развъдник. Преди да го вземем, ходихме по приютите, но тук имат доста голям списък с изисквания за гледане на такива кучета и така и не ни се обадиха.
МП много иска да го запазим цял и да имаме кученца от него, но няма да стане. Както вървят нещата, скоро Джинкс ще си остане моя отговорност изцяло и ще го кастрирам при първа възможност, главно, защото и той изпада често в любовна мъка и се надявам да спре да се побърква в тези моменти.





Виж целия пост
# 78
Котееее, папам ги тия малките пезеванти! ♥
Виж целия пост
# 79
Момичета, нахлувам да ви попитам как виждат вашите деца кучето си?

Да ви представя Бека! Беше отвлечена за половин час, за да позира Joy
Виж целия пост
# 80
Оххх, много мило ми стана, джуджанка. Ама този лилав нашийник не ѝ ли тежи на Бека? Grinning
След някоя друга година, живот и здраве и аз ще показвам такива рисунки. Grinning
Виж целия пост
# 81
Идвам да мрънкам.
В петък сутринта заминавам в командировка извън страната до другата седмица и ми е много криво за Кивито.
С приятеля ми ще се гледат, ама все пак ми е криво. Никога досега не съм я оставяла, навсякъде с мен си я взимам. :/
Та сега пада яко гушкане, целуване.. и пастет.


Мрън.
Виж целия пост
# 82
Разбирам те. И то много добре. Аз също никога не се бях делила нито за миг от Ерос и за 3 дни в болницата ми липсваше ужасно, както и аз на него. Като се прибрах виждах друго куче, много плакало и тъжило.
Вероятно и Киви ще тъжи за теб, щом досега никога не сте се разделяли.
Но после срещата е незаменима, такава радост, целувки, прегръдки...
Виж целия пост
# 83
Sivi, събудих Денис с цвилене!
Джой, ама оченце има... ще мине бързо и ще се гушкате много!
Коте, тия бишкотки са като гъби.
Джуджанка, много мило ми стана Heart

А, да, данък:


Кари
Виж целия пост
# 84
Ехе, чак на 6та страница!
Прекрасни кучовци, малки и големи! Пупу!

Аз също се присъединих към онази група във ФБ, но сега съм разколебана. Не съм сигурна, че това е правилният подход на обучение. Този на Сашо като че ли ми се струва по-логичен.
А и някой писа, че за нея нямало безнадежден случай, но пък друг писа, че е препоръчала евтаназия на безнадеждно куче.... Което ми е...
Но пък човек винаги има какво да научи.

Плащам данък с една планинска (нахилена) снимка:
Виж целия пост
# 85
Егати, как не съм разбрала! Връщам се да чета. Искам да ви пожелая добро утро..моето беше чудесно, въпреки болката в кръста:)
Детето: знаеш ли защо ми харесва Джина повече от Аксел? Защото е с две различни очи и има черничко по гръбчето, а Аксел няма.
Аз: Да, но Аксел е чистокръвна порода, а Джина не е.
Тя: чист ли?! При всеки дъжд скача в локвите и краката му стават черни.

Виж целия пост
# 86
Духче то децата не разбират от чисти и нечисти породи, ако някой умишлено не му говори за това. За тях кучетата са си кучета - едни са им симпатични, други не.
Епона всеки треньор си има негови методи за обучение. Продължавайте си по план, а от групата може някоя идея да ти допадне, но няма смисъл да объркваш кучето. Аз започвам от самото начало и ще преценявам в движение кое как да прилагам в обучението, че имаме разни пропуски и сега трябва да наваксам.
Виж целия пост
# 87
Епона, аз също внимавам с групата във фейса. Има материали, които много ми помогнаха, но има е методи, които поради една или друга причина не ми допадат.
Една от приближените на тарторката на групата, тоест жена от екипа й, ми обясни, че Харли си позволява да пишка и ака вкъщи, понеже бил психически разстроен. Ще попитате защо. Защото не го пускам в двете спални. Сашо се смя като луд, когато му разказах. Но в групата не можеш да спориш, защото ще те навикат и блокират. А аз все пак намирам и ценна информация там, наред с щуротиите.

Джой, цункай Киви и от нас! Heart

Аз също съм доста притеснена, че другата седмица за 4 дни ще оставя Харли. Не искам да си помисли, че съм го  изоставила. Успокоявам се, че ще е с майка ми, която целодневно ще го глези. Тя искаше да спят заедно, но категорично й забраних, тъй като той си е свикнал да спи сам и после ще стане страшно, ако отвикне.

И пак да се похваля, че от БАРФ акото му стана муцка. Пу-пу, да не му е уроки. Blush
Виж целия пост
# 88
Като й гледам влюбения поглед на Джина, е порода "Намамаглезлата". Няма да я обиждаш!

За методите, ако не ми допадне някой, никакъв шанс да приложа. Ориентирам се по кучето, кое действа и кое - не. Слава Богу, схваща бързо и е сравнително НЕинатест.
Виж целия пост
# 89
Grinning Grinning Grinning Няма, няма.
Сиви, аз зная, за това ми беше интересна интерпретацията на детето Simple Smile Нарочно го казах, защото детското мислене е толкова по-различно от нашето, а асоцациите - непридвидими.
Отивам да чета назад.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия