Лека и безаварийна на тези, които карат ШОФЬОРСКИТЕ - 13

  • 52 854
  • 932
# 300
Хахахаха, ама ти вярно си се дал на някакви да те депресират и сдухват. 😂😂😂 Книжката няма да избяга, но виж на ДЗИ-то да не се изложиш. Там трябва да си концентриран, не в дължината на курса и кой ти свирка по спирките!
Виж целия пост
# 301
Прави сте да ме нападате, но се поставете в моята ситуация. На никого няма да му стане приятно, ако попадне в тази ситуация с клаксона. Чисто унижение си е това. Как няма да се “впечатля”. Иначе за сега в училище съм що-годе отличник ( нямам оценка под 4 ), но все пак не мога да се съсредоточа и да уча, все за това мисля, а все пак трябва да се поддържа някакво ниво.
Виж целия пост
# 302
Еми и аз слизам всеки ден от метрото, рейса, трамвая, ама не се чувствам тъпо...до вътрешно усещане е! Много се впрягаш от чуждите тъпотии...
Виж целия пост
# 303
Включвам се и аз с едно питане. Smile

Ситуацията е следната: адресната ми регистрация се води към една област, а шофьорския курс изкарах в друга. Та, ще има ли някакво забавяне в получаването на информацията в КАТ? Изпитът по кормуване беше вчера, а съм намислила да подам документите в сряда. Иска ми се да избегна повторното разкарване. Smile
Виж целия пост
# 304
Включвам се и аз с едно питане. Smile

Ситуацията е следната: адресната ми регистрация се води към една област, а шофьорския курс изкарах в друга. Та, ще има ли някакво забавяне в получаването на информацията в КАТ? Изпитът по кормуване беше вчера, а съм намислила да подам документите в сряда. Иска ми се да избегна повторното разкарване. Smile
Няма значение къде си изкарала курса.
За София ли говориш?
Може да живееш в Младост, курса да си карала в школа в Люлин.
Виж целия пост
# 305
Аз разбрах, че за област става въпрос, не за квартал на един и същ град. Иначе нямам идея....
Виж целия пост
# 306
FragranceFanatic, и двете места са извън столицата, става въпрос за два областни града.

Ще се пробвам, пък каквото стане. Smile
Виж целия пост
# 307
Действай, Антибиотиче, после сподели перипетите, че знаем бюрократичните все още посткомунистически институцийки каква мъка са. Sweat Smile

След което, с първата кола, те чакам в темите да коментираме и помaгаме. Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 308
Задължително ще споделя какви премеждия е имало, настройвам се психически отрано. Smile

Първата кола, за жалост, ще се наложи да почака, но с удоволствие ще се включвам в дискусиите. Blush
Виж целия пост
# 309
Здравейте и от мен
Чета ви отдавна с голям интерес и ето, че най-накрая и аз се записах на шофьорски курсове. Теорията мина и първото ми кормуване беше в събота, обаче беше много зле. С тези ръчки и тези обороти... Confused . Инструктора е супер готин, ама аз нещо не мога да разбера какво ми става. На теория човека ми обясни какво да праяя, разбрах го, запомних го, обаче не го правя, дали от страх, дали от притеснение. Бях пълен потрес. Добре, че сме на полигон още. Проблема ми беше там, че не отпусках съединителя до там, до където ми беше казал той, и , че твърде рано си махах крака от газта или въобще не я докосвах и реално колата потегляше сама, а не трябвало така според него. Пълен ужас! Каза ми, че много работа ще има с мен и изпуфтя изнервено. Моля, за подкрепа, помощ и обяснения и имало ли е някой толкова зле като мен.
Виж целия пост
# 310
Вероника, по-голямата част от хората сме така. Аз колко нерви причиних на моя инструктор, човекът много ги преживяваше нещата, даже, като ме скъсаха, пи хапчета от притеснение. Всеки минава през това, а ти си едва в началото. Нещата постепенно ще се оправят, а и като подкараш своя автомобил, съвсем ще се променят. Не се притеснявай въобще, нормално е всичко това. Обаче, ако инструкторът ти пуфти или те напряга допълнително, по-добре го смени още в самото начало. Аз така направих с моя - смених го след третия час кормуване, и се преродих с новия, макар че го състарих горкия човечец. Grinning
Виж целия пост
# 311
Ами старайте се малко повече, не е ядрена физика. Ако е идиот, е идиот, ама ти от двадесетия път като не тръгнеш, не е той виновен. Колко му е да синхронизираш два крака😀
Виж целия пост
# 312
Ами, не знам, мисля или да се откажа или да се презапиша за автоматик. Забравих да кажа, че на полигона правих и осморки и каза, че се справям отлично, но аз бях само с волана, той се зае с педалите.
Виж целия пост
# 313
Notaris, много крайно мнение. Не са само двата крака. И две ръце има. И всички те правят различно.
Не се отчайвай, и аз бях много зле в началото. Аз пък тръгвах, ама не можех да спра! Simple Smile))) И не се отказвай от ръчните скорости от първия път! Ще свикнеш, опит се иска....
Виж целия пост
# 314
Непокорна, към кой час свикна с колата скоростите и съединителя?
Господи, чувствам се като олигофрен..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия