Спам тема (Пролет пукна, ние - не) от 01.04 до 30.04.

  • 43 868
  • 2 837
# 2 385
Преди да отида да избухвам, да фърла ена боНба

Скрит текст:
супер секретно
Скрит текст:
съм с коженото бюстие Grin
Виж целия пост
# 2 386
Ау, Кико, на Лан ще му приседнат бананите 😁
Виж целия пост
# 2 387
Лане, утре направо лично я обсади тази дама. Даже я почерпи шоколад, не го нагризвай сега Wink.

Бравос, Кико! Ей тъй се избухва Simple Smile.
Виж целия пост
# 2 388
Кико, надявам се че си турнала едни гащЕ инак .... мое ти истине трътката Mr. Green
Янче, таз ако не ми вдигне ще и уредя среща ... при съдията Wink
Хайче споко, току що изядох половин кило банани и нищо ми няма !
Виж целия пост
# 2 389
ГащЕ задължително в тоя студ, освен тва съм последовател на привържениците на движението "no snail trail"
Виж целия пост
# 2 390
Добри намаления на книги има днес, сега се чудя какво да поръчвам. Пък ще си ги взема, когато се приберем за отпуска.
Виж целия пост
# 2 391
Ох, умрях от смях, прочетох, че Лан е написал, че оная, ако не му го вдигне, ще й уреди среща при съдията 😁
Виж целия пост
# 2 392
Хайче иде реч за счетоводителката. Иска да ме прекара с пари, които съм си изработил и няма да и се дам !
Виж целия пост
# 2 393
Ех, Лане, че то прекарването е пряко свързано с вдигането, нали знаеш 😁 Пък и счетоводителките са хора, и те искат да намажат с някои благини Simple Smile
Виж целия пост
# 2 394
Ми да намазват бре Хайче, ама не от моята заплата и не на моя гръб Wink
Виж целия пост
# 2 395
Е, не на гърба ти, разбира се, благините, за които говоря, се правят с други части на тялото Simple Smile Спирам, че петък е далече още 😁

Много ти е накипяло май, айде, стискаме палци утре мисията да е успешна.
Виж целия пост
# 2 396
Айде, Лане, да се похвалиш утре, че си преборил счетоводството Wink.
Наздраве!

Виж целия пост
# 2 397
О, Хайче, много ми харесваш тази вечер Laughing Heart Eyes
Така да те чувам!
Виж целия пост
# 2 398
Палавница е Хайчето Wink.
Виж целия пост
# 2 399
Лимонкааааааа. От най-скритите Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия