Спам тема (Пролет пукна, ние - не) от 01.04 до 30.04.

  • 43 868
  • 2 837
# 2 355
Наздраве, спамъри!
Виж целия пост
# 2 356
Прибрах се от тръстиките и царевичаците, за да видя, че пред дъртия 80г. съсед се е събрала "комисия". Никой не го е виждал от 2 дни, не вдига телефон, тропаме по вратата, децата му по чужбина. Помислихме най-лошото, на 112 звъняхме как да процедираме. Тъкмо да дойде ключар и дъртият излиза на вратата ни лук ял, ни лук мирисал. Единственото в тази сируация беше да кажа "Христос Воскресе"...което си беше баш така Joy
Виж целия пост
# 2 357
Ади, ставайтИ, ко ми спите.... вече е 8:30.
Мен днес ме чака тежък ден и още по-тежка вечер... ще ходя на РД и ще тябва да се пие.

Пп стана ли четвъртък вече? Mr. Green
Виж целия пост
# 2 358
ДУ.
Днес е малкия четвъртък.
Тук вали дъжд.
Поне пия кафе на тишина.
Виж целия пост
# 2 359
От тази година вече се радвам да вали дъжд, да ми полива храстите новопосадени, ей догодина това ще е райската градина в квартала, ще видите вий Grinning
Виж целия пост
# 2 360
Ай ДУ

по въпроса с онзи заяк от по-горе Simple Smile

Скрит текст:
Какво най-често те питаха, когато беше малък ?
- Пишката расте ли?
Виж целия пост
# 2 361
Кой спи уе? От 8 сме на тръстиката... JoyJoyJoy

Добро утро!
Виж целия пост
# 2 362
Добро утро!

Оспахме се тази сутрин. Добре, че не бързам за никъде. Славейчетата още пеят, но малката мрънкалка и баткото-пожарна ги заглушават.

Ето на какво съм подложена:
Скрит текст:


Виж целия пост
# 2 363
Buenos Dias!

Мрачен ден се очертава днес, че и дъждовен. Значи - мързелив Wink
Виж целия пост
# 2 364
Кво спaне, брaтче. Сaмо 2ч. и стaвaй дa се спрятaш зa път.

A, Добро Утро от дъждовнa София. Свършвaм рaботaтa и беж зa Вaрнa.

Виж целия пост
# 2 365
...и личното ми дребно удоволствие - закуска от препечени върху печка на дърва филийки, с масло и шарена сол. На терасата... Sunglasses
Виж целия пост
# 2 366
Исе ако не хапнеш една и за мен вече нема да ти цъкам полезно на постовете да знайш.
Виж целия пост
# 2 367
И за мен!

Аз съм леко болна. За кой по напред да се грижа не знам. Голямата е здрава и съм и казала да седи в другата стая колкото е възможно повече време, тя няма против май де. Ще се напия с чай и ще се наям с пилешка супа пък дано ми мине.
Виж целия пост
# 2 368
Ариа, бързо оздравяване на всички!
А ако има и други болни, ей ви терапия Wink
https://trafficnews.bg/bohemi/plovdivchankata-eva-longorian-leku … 9F1G5UPHm7B1ziKBY
Виж целия пост
# 2 369
лонгорян братче хахахаххахххахах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия