Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 103 397
  • 1 587
# 705
Натриев нитрит има вероятно и в месото. Не го обявяват по етикет винаги. Така четах в нета поне...
Виж целия пост
# 706
Някой опита ли протеиновият хляб?
И дали е постоянно в асортимента?
Виж целия пост
# 707
Аз гледам да не се вманиачавам на тема обявено ли е или не. Мога да давам всичко на лаборатория за проба Smiley, ако си нямам друга работа... но си имам. Приемам, че е така, както е обявено и все пак има някакъв контрол. Все някъде трябва да се сложи чертата. Да си купя нещо необявено е едно, а да си го купя, въпреки че е обявено, за мен минава всякакви граници.
Виж целия пост
# 708
Здравейте! Тази сутрин ходих за детска ел.четка за зъби. Голямо щастие е у дома, доволни сме. Не бяха много наличните (в Русе) и бързо щяха да свършат.
Виж целия пост
# 709
А имаше ли бройки от четките за възрастни?
Виж целия пост
# 710
И аз питам за дамската самобръсначка дали става или да подмина?
Виж целия пост
# 711
По- горе има мнения за самобръсначката.
Аз а имам ,също ама не в знам къде е даже. Ползвах я веднъж. После след няколко месеца пак и лично аз не я харесвам. С обикновена самобръсначка е по- лесно
Виж целия пост
# 712
Здравейте, кокосовото масло изчезнало ли е от постоянния асортимент? В трети Лидл вече не го откривам.
Виж целия пост
# 713
Ето състава на бекона Clean Label
Скрит текст:


Аз също предпочитам декстроза пред натриев нитрит. Общо взето, други колбаси освен от зеления етикет на Лидл не купуваме. 
Виж целия пост
# 714
А имаше ли бройки от четките за възрастни?
Може би късно отговарям, имаше около 20 кутии в Лидъл Дружба.
Виж целия пост
# 715
Много съм доволна, накрайниците стават за моята четка, дето е купувана преди доста време. Имат лека разлика как са оформени от долната страна и имах съмнения че ще трябва да ги връщам.
Скрит текст:
Вляво е новият от днес, вдясно е от старите, в случай че някой се чуди, стават си.
Виж целия пост
# 716
Някой опита ли протеиновият хляб?
И дали е постоянно в асортимента?
Не е от постоянният асортимент. Засега.
Здравейте, кокосовото масло изчезнало ли е от постоянния асортимент? В трети Лидл вече не го откривам.
Отлистено. Засега Simple Smile
Виж целия пост
# 717
Търтийн, отдавна забелязах, че го няма био кокосовото масло и все забравях да питам- тъкмо за него влизах да се оплача, че го няма! При нас ги няма и пуешките наденички-кренвирши Клийн лейбъл, явно и те са отлистени.....
Някой попита за великденския комплект с магически флумастер. Яйцата се боядисват с боите, после се рисуват с маркера и после мисля с влажна кърпа се забърсват леко. Там където е рисувано боите падат. Получава се предполагам подобен ефект все едно е рисувано с восък....досега не съм пробвала.
Виж целия пост
# 718
При нас ги няма и пуешките наденички-кренвирши Клийн лейбъл, явно и те са отлистени.....
😵 Ама недей така, не е възможно това да ми причинят. 😒 Ще ходя да ги търся днес.
Виж целия пост
# 719
При нас ги няма и пуешките наденички-кренвирши Клийн лейбъл, явно и те са отлистени.....
😵 Ама недей така, не е възможно това да ми причинят. 😒 Ще ходя да ги търся днес.

О, да. Отлистени са. Аз питах преди 10 дни някъде. Казаха за момента ги няма, нищо не се знае.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия