Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Коя крем е по-добра, тази с 22% или тази с 35%? За какво са подходящи всеки от тях?
Има ли смисъл да пиша на Lidl и да се оплача от касиерка, която хвърля плодовете и зеленчуците ми от високо на лентата, след като ги маркира?
Какви нови маркетингови трикове могат да бъдат измислени, за да се вземат парите на потребителите?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Коя крем е по-добра, тази с 22% или тази с 35%? За какво са подходящи всеки от тях?
-
Има ли смисъл да пиша на Lidl и да се оплача от касиерка, която хвърля плодовете и зеленчуците ми от високо на лентата, след като ги маркира?
-
Какви нови маркетингови трикове могат да бъдат измислени, за да се вземат парите на потребителите?
-
Как се избира дестинация, когато спечелите екскурзия с ваучер от Lidl?
-
Какво е мнението за ултразвуковата лампа против насекоми?
, ако си нямам друга работа... но си имам. Приемам, че е така, както е обявено и все пак има някакъв контрол. Все някъде трябва да се сложи чертата. Да си купя нещо необявено е едно, а да си го купя, въпреки че е обявено, за мен минава всякакви граници.

