Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 103 398
  • 1 587
# 630
Киселото мляко на Пилос става ли? Никога не съм вземала от него, а го заглеждам в брошурата. Не очаквам нещо кой знае какво де, ама поне в сравнение с повечето масови кисели млека да не е по-зле.
Виж целия пост
# 631
Пилос 3,6% е много купувано, аз също го харесвам. Няма как да знаеш дали ще ти хареса, ако не го пробваш, все пак става дума за стотинки за 1 кофичка. 😉 Около мен има хора, които искали да им е по-кисело, примерно.
Виж целия пост
# 632
вакуум машината може ли да затваря без вакуумиране?
Може.
Виж целия пост
# 633
Брошура..https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-15-04-do-21-04-broshura/view/flyer/page/1

Да похваля сладоледа на Джелатели премиум, намален тази седмица Simple Smile

п.п.За другата...понеже си имам ликьорче, май ще грабна Аперол Wink Харесах и пикник нещата.
Някой да има дамската самобръсначка от стр.20?
Виж целия пост
# 634



Днес с цвят ме зарадваха и двата родондрона от Лидл
Виж целия пост
# 635
Пушен бекон. Сутиен. Бри. Това набелязах.

Късите гащи дамските препоръчвам.
Виж целия пост
# 636
Ако има някой с малко детенце, препоръчвам чувалчетата за сън и книжките със звуци
Виж целия пост
# 637
Пушен бекон. Сутиен. Бри. Това набелязах.

Късите гащи дамските препоръчвам.

и аз ги загледах...ама мн.къси ми идват  Thinking
Бекона го харесвам, ама пусто мн.голямо това парче.
Бри-то как го хапваш?
В брошурата видях Камембер...Бри не...
Виж целия пост
# 638
Брошура..https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-15-04-do-21-04-broshura/view/flyer/page/1

Скрит текст:
Да похваля сладоледа на Джелатели премиум, намален тази седмица Simple Smile

п.п.За другата...понеже си имам ликьорче, май ще грабна Аперол Wink Харесах и пикник нещата.
Някой да има дамската самобръсначка от стр.20?


Аз я имам, но за една година съм я ползвала два- три пъти, защото по други начини се почиствам. Взех я за инцидентни случаи. Иначе е добра. С батерии е. Под душ не съм я ползвала.
Виж целия пост
# 639
Много скучна за мен брошура. Само винцето си харесах. Има ли го в постоянния асортимент, знае ли някой? Сякаш не съм го виждала.

Виж целия пост
# 640
Мисля, че го има...поне бяло и червено със сигурност.
Виж целия пост
# 641
От следващата седмица препоръчвам кутиите за съхранение - много удобни през лятото (и не само). Бекон, импрегниращ спрей, чорапи и виното на Ейнджълс естейт са в моя списък.
Скрит текст:

Скоро някой беше питал за препарат за махане на етикети и лепило. От днес има спрей - https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=23101
Виж целия пост
# 642
И аз препоръчвам късите гащи. Имам сините и сивите от мин. год. Сега ще взема червените + някоя блузка с къс ръкав 👌
Виж целия пост
# 643
Има Бри..ето това е:
Виж целия пост
# 644
Мисля Тета има предвид сигурно онова от пост.асортимент...
Сега видях, че и другото е намалено от петък...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия