Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 103 397
  • 1 587
# 855
Защо да те е срам? Те по 2 пакета ФаФли карамелени опукват и пак не ги е срам, ти за едни аспержи се кахъриш Joy

Ми, знам ли. Simple Smile А сладко не обичам и не им придирям толкова за Фафлите на хората.
Виж целия пост
# 856
Вкъщи само тези аспержи ядем,хич не мога да приготвям пресните,а тези и на двама ни допадат.Веднага ги добавих в списъка за пазар още в петък 😁
Виж целия пост
# 857
Това тесто за пица е различно.. Преди купувах друго сякаш.. Как е новото?
Виж целия пост
# 858
Писах скоро и аз че е с нова опаковка. Имам 1 пакет още от старото. Новото не съм пробвала. Но вътре едва ли е различно...
Виж целия пост
# 859
Има ли в лидл Слим паста?
Виж целия пост
# 860
Има ли в лидл Слим паста?
Има базови модели.  Засукани не.
Виж целия пост
# 861
Какво им харесвате на тези холандски вафли? Ужасно сладки и изкуствени...
Бавно и полека кроасанът с масло станал 85 ст...
Виж целия пост
# 862
Има ли в лидл Слим паста?
Има базови модели.  Засукани не.
Какво ще рече базови,нищо засукано не ми трябва, възможно с най ниско съдържание на въглехидрати
Виж целия пост
# 863
Не знам какво е слим паста аз ....какво е?

Виж целия пост
# 864
Не знам какво е слим паста аз ....какво е?



За отслабване, с малко въглехидтати. Ама аз не вярвам на такива неща, по-добре без паста. Друго си е някоя мазна пържолка. Simple Smile
Виж целия пост
# 865
Че те от въглехидрати се правят...дали ще е от пшеница..дали ориз....все В си е.

Аз си помислих че за формата става въпрос на макаронът. Някви изкилиферчини си ги преставих...сплескани.
За таяталети се сетих също...
Но не разбрах питането честно да си призная.. 😊

Виж целия пост
# 866
Има ли в лидл Слим паста?
Не съм виждала в Лидл, може да видиш в ДМ, там май имаше такива.

Тета, то само името му е паста, май от някакви водорасли е направено или знам ли го какво е, продават го в пакет с някаква течност вътре, негов си вкус почти няма а само поема вкуса на какъвто сос му сложиш. Дъвчеш там и си мислиш че ядеш спагети.
Виж целия пост
# 867
Вече има тиквички, не е ли по добре настъргана тиквичка със сос, вместо кой знае какво
Виж целия пост
# 868
Тестото си е същото за пица.
Виж целия пост
# 869
Нищо не казахте за мини чопъра. Има ли го, няма ли го в асортимента. И, ако го има каква му е цената. Ааа и дали е читав. Ако знаете, де. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия