Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 5 / Април 2019

  • 152 434
  • 3 187
# 2 925
Чукането започнаааа
Виж целия пост
# 2 926
С бумеранга е много смешно, но не знам дали може да се качи тук Joy

Къде е авокадото?
Виж целия пост
# 2 927
С бумеранга е много смешно, но не знам дали може да се качи тук Joy

Къде е авокадото?
Авокадото не може да го чука.
Виж целия пост
# 2 928
Христос Возкресе! .... Веган чупи яйца... има козунаци, които не ми изглеждат веган и някакъв кекс. Ох , дали после ще ни обяснява , че не е изяла яйцата и козунака , или че са били “веган”... а ВалериЕ скоро я очаквам да сложи и от двете страни по две такива фиби и по средата “въшки” .
Виж целия пост
# 2 929
Вече се е срастнала с тия грозни фиби, последните не знам колко снимки в инстаграм е все с тях Joy
Виж целия пост
# 2 930
Вече се е срастнала с тия грозни фиби, последните не знам колко снимки в инстаграм е все с тях Joy

Те ще са се залепили заради сухия шампоан, а се страхува да ползва обикновен, да не развали китайската пластмаса . 😂
Виж целия пост
# 2 931
Във ФБ ми масово девойчетата са се обзавели с такива грозни фиби...
Виж целия пост
# 2 932
Овце. Отвратителни, грозни, противни, олигофренски са.
А коя не говорела английски с Ейвън?
Виж целия пост
# 2 933
Христос Воскресе!

Авокадо няма ама не е ли кафе в Royal Copenhagen мамоу.

Пепето е гладка като изгладена с ютия в акъла. Еличка до вчера беше буля - днес Пепето изкопирала чашите.
Виж целия пост
# 2 934
Във ФБ ми масово девойчетата са се обзавели с такива грозни фиби...

Как не им тежат? Изглеждат огромни
Виж целия пост
# 2 935
Христос Воскресе! 🌷

Гледах че Пепе са се събрали по семейному заедно с майката на Филип. Дано не ядат от 1 чиния да я смущават пак.

Милена са на почивка във Велинград.

Алекс Петканова ни честити празника от чалга дискотека в родния си град.

Красота и съвършенство сред всичкото море от инфлуенсърски яйца и козунаци 😁
Виж целия пост
# 2 936
Елица не е ли въртяла козунаци нещо а у? Не видях да сте обсъждали, но само скролнах набързо.
Виж целия пост
# 2 937
на тази си снимка Пепето беше отбелязала инстаграмите на родата , та разгледах този на Филип , и попаднах на едни снимки , значи можело да изглеждат и елеганто - добре ?



И двамата ми харесват на тези снимки. Все едно са различни хора.
Виж целия пост
# 2 938
Страхотни обувки има Фичо. Пак ми селянее, сори. Каквото и да облече... Но поне е височък и горе долу изглежда добре отдалеч, а тя е такава разкривена жмерка, че чак ме заболяват очите да я гледам.
Виж целия пост
# 2 939
Каква е тая фуста в отровно зелено от Мара, дали е нов модел на шанела Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия