Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~198

  • 30 047
  • 737
# 345
И аз ви благодаря момичета!  smile3525

 На мнение съм, че ще си простят. Няма да е лесно.  Peace
Виж целия пост
# 346
Важното е,че всички обичат Сюрея:hugs:Heart,дори и Емир,който на времето я огорчи,пред цялата публика в салона! Лека вечер момичета! HugHug
Виж целия пост
# 347


Днес е Лазаров ден. Честит празник и честито на именниците.
На мен ще ми дойдат 5 лазарки. Подготвила съм се.
Имам си и   гости.




Да ви е сладко кафенцето. Аз моето го пия в момента.
Желая ви цялото щастие на Земята.

Виж целия пост
# 348
Добро утро на Лазаровден  Hug
Да си пожелаем здраве, щастие и много обич  Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Two Hearts



Честитпразник на всички християни, на всички, които днес имат повод да празнуват  newsm51 Честито на именниците - да са здрави и много щастливи  Two Hearts

Ани_  Hug Мухи  Hug Сиси  Hug

Снощния епизод беше най-силния епизод от трети сезон - имаше всичко и тъга и радост... спомени за минали грешки....настоящи грешки и осъзнаване....Показаха ни силата на любовта и семейството с невероятна актьорска игра - браво на целия актьорски състав и в частност на Ози и Аслъ и на целия екип  newsm10 smile3521 На този етап това е най-стойностния сериал  newsm10



Хубав ден  Hug
Виж целия пост
# 349
Добро утро,момичета! Hug Hug Hug



Честит Лазаровден!
Здраве,щастие и берекет!
Бъдете благословени!


Ани_ HugМухи Hug

Сиси HugАни Hug



През нощта са пуснали превода....

Благодаря на екипа! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

📌 Истанбулска невеста - еп.80 Бг.субтитри
и тук 👉🏻 https://cloud.mail.ru/public/47ya/2Hs2JyEjL
и тук 👉🏻 https://cloud.mail.ru/public/34n3/5wkEy5faU
и тук 👉🏻 https://www.vbox7.com/play:b22586a0d8
и в Контакта-https://vk.com/club113691288?z=video249579056_456239876%2F978e30 … l_wall_-113691288

Прекрасен ден за всички!

=====================

Рейтинга.....

Тотал
15   ISTANBULLU GELIN   STAR TV   19-04-2019   20:50:50   24:17:41   DIZILER   3.22   7.34

АВ
1   FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER   FOX   19-04-2019   19:00:02   19:59:58   HABER PROGRAMLARI   8.82   30.43
2   HERCAI   ATV   19-04-2019   20:33:44   23:57:01   DIZILER   7.39   18.91
3   ISTANBULLU GELIN   STAR TV   19-04-2019   20:50:50   24:17:41   DIZILER   5.5   14.18
4   ARKA SOKAKLAR   KANAL D   19-04-2019   20:41:17   24:17:30   DIZILER   4.2   10.79
5   MUGE ANLI ILE TATLI SERT   ATV   19-04-2019   09:59:47   13:00:03   GERCEK YASAMLAR   4.04   30.56
6   KIZIM   TV8   19-04-2019   20:27:49   23:23:28   DIZILER   4.02   10.08

АВС1
1   HERCAI   ATV   19-04-2019   20:33:44   23:57:01   DIZILER   10.55   24.1
2   FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER   FOX   19-04-2019   19:00:02   19:59:58   HABER PROGRAMLARI   9.89   31.19
3   MUGE ANLI ILE TATLI SERT   ATV   19-04-2019   09:59:47   13:00:03   GERCEK YASAMLAR   5.34   33.46
4   ARKA SOKAKLAR   KANAL D   19-04-2019   20:41:17   24:17:30   DIZILER   5   11.46
5   BERAT KANDILI   TRT 1   19-04-2019   20:01:45   21:48:29   GUNCEL PROGRAMLAR   4.61   11.08
6   HERCAI (OZET)   ATV   19-04-2019   19:59:51   20:33:44   DIZILER   4.57   12.06
7   ISTANBULLU GELIN   STAR TV   19-04-2019   20:50:50   24:17:41   DIZILER   4.57   10.48

Виж целия пост
# 350
Злати мерси за рейтинга  Hug
В тотала не е мръднал спрямо предходната седмица.....
Благодаря и за преведения 80 епизод  Hug и благодарности към екипа преводачи  Hug Hug


Виж целия пост
# 351
Здравейте момичета
Благодаря ви, че ви има...че всеки ден мога да "вляза" в темата и да прочета интересни неща за ИН.....За съжаление не мога да бъда в крак със случващото се в историята, която следим вече три сезона....едва днес благодарение на превода гледах 80 серия, а снощи  докато пътувах четох коментарите ви за 81 серия...прекрасен финал е имало снощи...дай боже Сюрея да се изправи отново на крака.....
За съжаление не всички спомени от детството са хубави....някои от тях ни се иска да си останат погребани и да не излизат никога на повърхността....тази кутия повече нарани Сюрея, отколкото да я зарадва....Не мога да намеря оправдание за майка, която казва за детето си "по добре да не бях я раждала"...Много приятно ме изненадва Адем....твърдо е решен да поправи злините, които направи, но и той не може да избяга напълно от миналото си......Чуди се дали да иска опекунство над сина си, само защото Дилара иска да продължи напред с друг човек до себе си....Той от къде е сигурен , че Гюнеш е съвсем "нормална"....Стига толкова....Отивам да видя дали мога да гледам снощната серия....а на вас ви пожелавам прекрасна вечер....и честито на всички, които имат повод да празнуват на Лазаров ден... Grinning.
Виж целия пост
# 352
Гости радвам се да те видя при нас  Hug Hug - липсваш ни....

Мисля, че Сюрея ще бъде добре. Любовта на Фарук и обичта на семейството ще й помогнат да се завърне... Дано вече кошмарите от детството да не я навестяват. Но още не е свършило...Предстои да прости на леля си...Може би ще й трябва време да го направи....
Адем в миналото допусна много грешки, но от монолога пред Сюрея, разбирам, че Адем е осъзнал всичко, което е направил и промяната е факт...Не го упреквам за конфликтите с Дилара във връзка с новите им любови...И двамата постъпиха еднозначно - дори си мисля, че Дилара започна.....Хареса ми, че Мерт беше откровен с нея и й каза право куме в черните очи, че се е почувствал употребен от Дилара - за да отмъсти тя на Адем....Предполагам, че това ще бъде добър урок за Дилара и ще постъпят цивилизовано по отношение на Умут...Защото до сега Дилара много прилича на майката на Адем....


Виж целия пост
# 353
Виж целия пост
# 354







Честит имен ден  на моето четвърто внуче  Калин - Калината е  дървовидно цвете.
Да си ми жив, здрав и  да радваш  всички в семейството. Обичаме те.

Това е калината за тези, които не са я виждали.
Заминавам на църква. Един от най-хубавите пролетни празници.
Ще се помоля за здраве на всички  от  темата.
Отеца ще ни подари върбови клонки за здраве.



Виж целия пост
# 355
Добро утро! Hug Hug Hug



Честит празник,момичета! newsm51

Ани HugГости Hug,благодаря за коментарите! bouquet bouquet

Лу HugСиси Hug,благодаря за кафенцето и пожеланията! Hug

Сиси Hug,честит ви именник Калинчо! baloni
Да е жив и здрав!Много да ви радва с успехите си! Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose

Моят зет също се казва Калин! Wink Да ми жив и здрав! Peace

Еркан е бил на сватба...свидетел е...за кой път.... Wink




https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456240166%2F95 … pl_wall_-58520450

Имайте прекрасен ден! lovekiss
Виж целия пост
# 356
Здравейте момичета
Цветница е....почерпете се за мое здраве....и не забравяйте да се радвате на живота....
Скрит текст:
Въпреки всички трудности любовта в очите и на двамата никога не е угасвала....дай боже всеки му ....


https://www.youtube.com/watch?v=_wgzXwGeIXc&list=PLNf5erCzaE … K4RSLZ4I87wea5NvA
Виж целия пост
# 357
Добро утро

Цветница е - празник на цветята, на светлината и раждането на новия живот Нека да са цветни и благословени дните ни, да има светлина и топлина в домовете и сърцата ни...да бъдем здрави и да се сбъдват мечтите ни  Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover
Честит имен ден на всички с имена на цветя - пожелавам им здраве и цветно настроение  newsm51



Лу  Hug Сиси  Hug Злати  Hug Гости  Hug на вас и на всички в темата Честита Цветница  bouquet Честит имен ден на Гости, внука на Сиси и зетя на Злати да бъдат здрави и цветни мечтите им  bouquet bouquet



Честит имен ден и на Кралицата  smile3525





Виж целия пост
# 358
Гости Hug,честит имен ден!Бъди здрава и щастлива  с близките си около теб! newsm51



Ани Hug



Приятен следобед! Hug
Виж целия пост
# 359
Злати  Hug

Поздравявам Гости и всички именници в темата и форума и всички момичета, които празнуват на днешния красив цветен празник с едно видео, което Бризчето беше направила за Цветница...с песен на Ози  smile3521 love001



Днес и природата празнува - слънцето се усмихна  Nature Sunny
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия