,благодаря за превода!
На всички за компанията!

Тъжен епизод!Да видим как ще се развият събитията в другия епизод!

,благодаря за превода!





Ани_
и на мен снощния епизод ми дойде много тежичък...Може би ако Есма беше викала, плакала, но разбираща какво се е случило щях да го приема за нормално...Но заблудата в която изпадна и след това, когато осъзна истината - ме разтърси...Страхувам се за това, което поиска от Сюрея....Страхувам се, ще издържи ли Сюрея....или всичко това ще я срине психически.... 



,е наминала рано с кафенцето,тъй като ще пътува!Лек път! 
И аз се притеснявам за Сюрея!Тя стоеше непрекъснато при Есма и се натовари повече в сравнение с останалите членове на семейството! 








,благодаря за постовете! 






Пожелавам му още много успешни роли и да изпее много нови хубави песни....







,благодаря за ранното кафенце! 
,за коментара ти на епизода! 



- да е здрав, много щастлив в личен план, успех в кариерата като актьор, режисьор и певец


Гости
Сиси
mimchyyy9 

Препоръчани теми