Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~198

  • 30 047
  • 737
# 630
Ани Hug,благодаря за превода! bouquet
Скрит текст:
Лек път утре и дано всичко е наред при прегледа!

На всички за компанията! Hug Hug

Тъжен епизод!Да видим как ще се развият събитията в другия епизод! Peace
Виж целия пост
# 631
И аз благодаря за превода и компанията тази вечер.  Hug bouquet

П.С. - определено ще чакам превода, че има някои диалози, които не ги схванах. Пък и със субтитри е друго.
Виж целия пост
# 632
Добро съботно утро  Hug



Нека денят е изпълнен с поводи за радост, усмивки и чудесно  настроение  Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

Злати  Hug Ани_  Hug и на мен снощния епизод ми дойде много тежичък...Може би ако Есма беше викала, плакала, но разбираща какво се е случило щях да го приема за нормално...Но заблудата в която изпадна и след това, когато осъзна истината - ме разтърси...Страхувам се за това, което поиска от Сюрея....Страхувам се, ще издържи ли Сюрея....или всичко това ще я срине психически.... Thinking

Единствените, които ми създадоха малко радост са Гюнеш и Адем...За пореден път усетих различното в Гюнеш и Дилара....Дилара винаги се опитваше да угоди на Адем, да го защити, да го оправдае...а в същото време му налагаше своите правила по които да се промени Адем....Докато Гюнеш, макар и за краткото време от запознанството им, нищо не спестяваше на Адем...но го оставяше, той да осъзнае грешките си и сам, по своя воля се променяше....
Не знам дали го написах ясно...но в бързината нямам време за повече....




Щастлив ден  Flowers Four Leaf Clover lovekiss
Виж целия пост
# 633
Добро утро! Hug Hug Hug



Ани Hug,е наминала рано с кафенцето,тъй като ще пътува!Лек път! Hug
Разбрах те какво искаш да кажеш за Гюнеш и съм съгласна с теб! PeaceИ аз се притеснявам за Сюрея!Тя стоеше непрекъснато при Есма и се натовари повече в сравнение с останалите членове на семейството! Peace

Преводът вече е готов! Peace

"Стамбульская невеста" - 85 серия (3-й сезон) с русскими субтитрами.

https://vk.com/kyg_club?z=video-78538620_456240263%2Ff9bd0213f1e … pl_wall_-78538620


и в Яндекса-https://yadi.sk/i/yAxj78QfM7-InA




Цитат
💥 От официального аккаунта сериала в Твиттере : Мы полюбили вас за ту красивую историю, которую вы превратили в большую любовь. Такие красивые, тонкие, настоящие и молодые Эсма и Гарип.

Спасибо Ильгаз Кайа и Юнус Нарин 💛

Приятна събота на всички! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

======================

Да пусна и рейтинга....

📍Total 📍
10 место - 3,66%(+0,02%)

📍АВ 📍
2 место - 6,57% (+0,28%)

📍АВС📍
3 место - 5,71% (+0,39%)

Социальный рейтинг - 4 место📣
Виж целия пост
# 634
Здравейте мили мои любими, момичета, приятна вечер.
Лек път на Ани и  нека всичко да е наред.  Ще чакаме хубави новини от  нея.

Златинче, благодаря ти за рейтинга, за подсказките,  за  новините  и  за  превода.
Благодаря ти от  сърце.
Скъпата Лу, благодаря ти за кафенцата и хубавите пожелания.
Ще чакаме да се обадиш  от  най-красивия град  на  културата в  България - Пловдив.
Много е  красиво  там.
По-красиво е  от  София.
Като се установите  с  детето  ни  пиши.





Скрит текст:
Аз днес имах  много работа.
Посях си  разсада от краставичките - Гергана.
Подготвих си местенцето  за  разсаждане на доматите.  Накопах  го, подредих  го  и  в  четвъртък  ще купя разсада. Местенцето ми е  малко, ама  колкото  толкова. Важното е, че е в   двора  ни,...значи  у  нас.
Ще си посея  15  корена "Триумф", 15 корена "Гигант"  и  15  корена  "Червено  сърце".
Нашите, българските  домати  много  се  харесват  на  европейския  пазар - германци,  австрийци, французи,  италианци, поляци, най-вече  полудяха по нашия  розов  домат  унгарците.
Наистина  розовия  ни   домат  е   много  качествен, много  хубав  и  сочен  и  много  сладък.
Оставам  си  местенце за  2  гнезда  малки  готварски  тиквички.
Приятна вечер и  всичко най-хубаво.
Виж целия пост
# 635







Виж целия пост
# 636
Добро утро! Hug



Сиси Hug,благодаря за постовете! Heart Eyes

Честит рожден ден на Йозджан! bdbaloni
Талантлив и успешен певец,актьор,режисьор,сценарист! newsm10
Желая му здраве,семейно щастие и още успехи във всяко начинание! Flowers Four Leaf Clover

Iyi ki doğdun baloni


празнуване с екипа на снимките...
https://vk.com/istanbullgelin?z=video-141466025_456240563%2Fe7bf … l_wall_-141466025

Приятна неделя на всички! Hug
Виж целия пост
# 637
Здравейте момичета
Честит рожден ден на Йозджан Дениз HeartBalloon Пожелавам му още много успешни роли и да изпее много нови хубави песни....


https://www.youtube.com/watch?v=slmBCExiBlo
Започвам да гледам серията от петък и по късно ще споделя впечатления....
Виж целия пост
# 638
Гости Hug

Пускам пост за да може да споделиш впечатленията си в друг,без да редактираш...



още едно малко по-дълго видео от поздравите на екипа...искат реч от Йозджан... Laughing
https://vk.com/istanbullgelin?z=video-141466025_456240571%2Fb1a2 … l_wall_-141466025


https://www.vbox7.com/play:ace8b2c62a
Виж целия пост
# 639
Честит рожден ден на Йозджан Дениз! Да е жив и здрав, и все така успешен!

Виж целия пост
# 640
Здравейте любими момичета,  приятен ден.
Честит рожден ден на  Йозджан Дениз.
Ти си брилянтен не само актьор, ами и певец, композитор, режисьор, музикант.
Ти си един уникален творец,  на изкуството, наречено  кино.
Играта ти е  омайваща. Великолепно изпълняваш  всички роли.
Да си жив и здрав  и  винаги  да си божествено  уникален.
Крепко здраве и много  любов  и още  много  професионални успехи.


Златинче,
благодаря ти за кафенцето. Сега ще ви почерпя с  още  кафета  дневни.



Да ви е  сладко,  божествено  и  омайващо  кафенцето.
Нека  всички да се  обичаме и  да се радваме  на  живота.
Това е  най-важното.
Виж целия пост
# 641
Злати, благодаря за поста, за да мога да коментирам....Тежка серия....понякога думите не достигат, за да изрази човек чувствата от видяното и преживяното...Гарип си отиде тихо и спокойно, както е живял и се радвам, че Фарук успя да даде израз на чувствата на семейството към него и той си отиде от този свят наистина удовлетворен...Животът е така устроен, че болката и радостта вървят ръка за ръка....На денят на майката, когато Есма и Гарип изпълниха една от мечтите си да бъдат на пикник с децата си, той отиде в един надявам се по добър свят....Имам чувството, че Есма умря духовно заедно с него...И вопъла  и към Сюрея "...аз не заслужавам ли една спокойна смърт" ме разтърси цялата....Много е трудно за жена, която е била с остър ум и е ръководила живота на всички, да губи разсъдъка си и да живее под наблюдение на хората около нея...."Убий ме Сюрея...." ...защо все на Сюрея се пада да взема най трудните решения...Надявам се СЦ да не и вменат такава отговорност, защото Сюрея би се сринала, ако трябва да вземе решение.....Надявам се все пак на един достоен финал на ИН...А за Серап и държанието и просто не ми се коментира...Надявам се Адем да намери щастието с Гюнеш и да отгледат заедно детето, което искат да осиновят....
Виж целия пост
# 642






Честит понеделник.  Здраве, обич, ведро настроение и щастие за всички момичета.
Виж целия пост
# 643
Добро утро! Hug Hug Hug



Сиси Hug,благодаря за ранното кафенце! Hug

Гости Hug,за коментара ти на епизода! newsm10

нови снимки с Еркан




Приятен ден и чудесна празнична седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose
Виж целия пост
# 644
Здравейте момичета  Hug
Току що се прибрах и първо искам да честитя на патерица рождения ден на Ози  bdbaloni - да е здрав, много щастлив в личен план, успех в кариерата като актьор, режисьор и певец  newsm10 smile3521

Кратък отчет...

Скрит текст:
Няма нищо страшно....Имам си стари проблеми, които не са се променили....Новото е че има заченки на перде, но сега не се налага операция...не се знае дали изобщо ще се развие, защото имало случаи при които не се стига до операция - трябва да се наблюдава и съответно, ако е необходимо да се пристъпи към операция...Но на този етап не се налага. След 6 месеца трябва да направя контролен преглед, за да се види развива ли се или не....
Днес научих, че на още 3 дами са им казали, че имат такава диагноза и трябвало да им се направи операция, при преглед при друг лекар, се оказва, че няма такъв проблем....Вече не зная какво да мисля.... Thinking

Злати  Hug Гости  Hug Сиси  Hug mimchyyy9  Hug

Момичета, по-късно ще ви изчета внимателно и ще се включа отново....

Хубав остатък от деня и споран и успешна нова седмица  Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия