
Току що се прибрах, от сутринта вършея, даже кафенцето на Злати не изчаках. Разбира се първо ви изчетох и направо ми оправихте настроението, заливах се от смях на конската фашкия на Кобрендера, ама наистина кой й е казал, че това л...о.на главата й отива.
.Смях се много за първата брачна нощ на Фили, ами тя беше отдавна, пък и някой от вас отбеляза, че това става от личен опит знаел.Ако питате мен не е от личен опит, но Алихан отдавна изтръска прашеца от цветенцето така, че оттук нататък ще става рутина, все ще се справят някак си. Много се смея с вас Момичета, като изръсите някякви такива неща ми оправяте настроението за целия ден. Както си седя и се сещам и започвам да си се смея сама. Големи сте сладурани.Те да се съберат и да са заедно ще намерят начин да решат проблемите си вкл и в леглото.
Снощи прочетох интервюто на Онур, много ми хареса.Интелигентен мъж много премерено поведение, стилен, искрен, всъщност като се замисля е прав за образа на Алихан.Достави ми невероятно удоволствие да го гледам и си личи колко е естествен, стойностен мъж. Ние всички се влюбихме в него точно може би заради това.
Довечера може би половината озет ще изпусна, но за новата серия съм с вас, дано поне довечера всичко да мине гладко, хайде бакалъм.

















, дайте ни малко радост без да я помрачавате !