СЕПТЕМВРИйски мами 2019 - Тема 3

  • 30 893
  • 750
# 135
Аз до годинката на син ми бях с ръчната помпа на Авент. Бяха ми дали и електрическа, но на мен не ми допадна. Да, мъка си беше по 8 пъти на ден да се изцеждам по 15-20 мин, но знаех че е най- доброто за бебето в онзи момент.
Виж целия пост
# 136
rosinka_k, похвално Simple Smile Аз не зная дали бих издържала толкова, ако трябваше да цедя.
Evanitha, сега разгледах сайтовете, наистина няма. Само в Рая тойс намерих.
Виж целия пост
# 137
Момичета, дали някоя от вас знае магазин за по официални дрехи за бременни. Тази година съм на абитуриентска и две сватби и ще ми се наложи да пазарувам, а наистина си нямам никаква представа от къде. Попринцип съм от Пловдив, но ако знаете магазини в София също е вариант или някакви онлайн магазини. Благодаря
Виж целия пост
# 138
Момичета, дали някоя от вас знае магазин за по официални дрехи за бременни. Тази година съм на абитуриентска и две сватби и ще ми се наложи да пазарувам, а наистина си нямам никаква представа от къде. Попринцип съм от Пловдив, но ако знаете магазини в София също е вариант или някакви онлайн магазини. Благодаря

В подлеза на Тримонциум има магазин-Mama Conti.Дрехите им са качествени и с много свежи модели.За жалост в сайта нямат всичко,но в магазина има достатъчно.
Виж целия пост
# 139
Момичета, дали някоя от вас знае магазин за по официални дрехи за бременни. Тази година съм на абитуриентска и две сватби и ще ми се наложи да пазарувам, а наистина си нямам никаква представа от къде. Попринцип съм от Пловдив, но ако знаете магазини в София също е вариант или някакви онлайн магазини. Благодаря

https://www.soonmama.com/collections/%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0 … D0%BD%D0%BD%D0%B8
Виж целия пост
# 140
Баловете и сватбите (обикновено) са в период, когато вече е достатъчно топло. Общо взето и рокли за небременни ще свършат работа. Не е нужно да купуваш нещо специално за бременни. Просто си избери достатъчно ефирна рокля от където и да е
Виж целия пост
# 141
Скъпи мами, и аз съм на сватби през лятото (2-3)  и влезнах във втората употреба (Mania)  и си взех прекрасни рокли !! После и да ги нося и да не ги - поне са евтини. Иначе сайтовете по-горе са прекрасни и има официални рокли, но на мен са ми скъпи ! И през седмица си влизам в Манията - все има нещо хубаво за периода !
Виж целия пост
# 142
Благодаря много на всички за съветите. Не се бях сетила да проверя и в Манията. Напълно си права че не си струва да се дават много пари за рокли които едва ли ще сложим пак
Виж целия пост
# 143
Благодаря за новата тема, дай Боже да я напълним с щастие Simple Smile Присъединявам се към дилемата с официална рокля, но при мен проблемът е че освен бременна съм и доста пълничка и изборът ми съвсем става труден. Та ако някоя мама може да сподели от къде в София или Пловдив мога да намеря подходяща рокля на нормално цени, ще бъда благодарна Simple Smile
Виж целия пост
# 144
Момичета, в аптеки Медея има 30% намаление на ръчната помпа за кърма на Авент. Струва ми се страшно изгодна цена, но чувам противоречиви мнения за ръчна срещу ел. помпа. Който има опит-помагайте Blush

Точно с ръчна на Авент си храних детето до 3 месец приблизително. Имахме голяма дрема с кърмене, а ми се искаше да е на кърма основно, като понякога дохранвах с АМ. Голяма мъка беше, помня, че тогава приятелки ми препоръчваха електрическа,  но не ми се даваха толкова пари, ако трябва да съм честна. Иначе препоръките бяха за електрическа на Medela, ако не се лъжа за марката.
Имам въпрос - виждали ли сте някъде шишета и продукти на МАМ?

Шишетата МАМ вече не се предлагат в България. И аз искам да ползвам от тях, страшно доволна бях, та сега ще търся от чужбина някой да ми прати..
Виж целия пост
# 145
Момичета, в аптеки Медея има 30% намаление на ръчната помпа за кърма на Авент. Струва ми се страшно изгодна цена, но чувам противоречиви мнения за ръчна срещу ел. помпа. Който има опит-помагайте Blush

Точно с ръчна на Авент си храних детето до 3 месец приблизително. Имахме голяма дрема с кърмене, а ми се искаше да е на кърма основно, като понякога дохранвах с АМ. Голяма мъка беше, помня, че тогава приятелки ми препоръчваха електрическа,  но не ми се даваха толкова пари, ако трябва да съм честна. Иначе препоръките бяха за електрическа на Medela, ако не се лъжа за марката.
Имам въпрос - виждали ли сте някъде шишета и продукти на МАМ?
Шишетата МАМ вече не се предлагат в България. И аз искам да ползвам от тях, страшно доволна бях, та сега ще търся от чужбина някой да ми прати..
Здравейте, тези шишета ги има в ebay----> https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057 … &_sacat=20400 Всеки може да ги поръча, до който й да е английски превозвач (2лв на кг) до БГ. От години поръчвам оттам от един превозвач и съм много доволна.
Иначе за шишета, мисля, че съм се спряла на Dr Brown (не знам до колко ще ми трябват първоначално, но за всеки случай)-----> https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=mam+baby+bottles&_os … &_sacat=20400
За мокри кърпички (когато не сме у дома) съм се спряла на тези с  99,9% вода---> https://www.ebay.co.uk/sch/Baby-Changing-Nappies/45455/i.html?_f … wipes&_sop=12 Малко са скъпи, но все пак ще ги ползвам само за бебо.


Виж целия пост
# 146
Благодаря за новата тема, дай Боже да я напълним с щастие Simple Smile Присъединявам се към дилемата с официална рокля, но при мен проблемът е че освен бременна съм и доста пълничка и изборът ми съвсем става труден. Та ако някоя мама може да сподели от къде в София или Пловдив мога да намеря подходяща рокля на нормално цени, ще бъда благодарна Simple Smile

Здрасти:) Аз си взимам рокли оттук (както и дрехи като цяло): https://www.yoursclothing.com/black-textured-floral-hanky-hem-dress-p , има намалени модели, които излизат супер изгодно (доставям си ги с гъбко).

Виж целия пост
# 147
Имам въпрос - виждали ли сте някъде шишета и продукти на МАМ?
От 1-2 години МАМ ги няма на българския пазар. Аз също много ги харесвам, шишета, биби могат да се стерилизират без стерилизатор, което е супер. Може да се поръчват от Амазон - Германия или Англия през Габко или друга фирма превозвач Wink
Виж целия пост
# 148
А от шишетата на Авент доволни ли сте? Blush
Виж целия пост
# 149
А за Tommee Tippee какво ще кажете? Едно време с дъщеря ми бях купила на Dr. Brown против колики и бях доволна, но сега има много нови неща на пазара, та ми беше интересно да чуя мнение, ако някой ги е ползвал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия