✨Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги ✨тема 18

  • 19 381
  • 737
# 705
Добро утро!



Много красива Амине на новите снимки. Грозника доста близък се оказа на Ердоган, да не се окаже, че са рода Satisfied
Като по чудо успях да изгледам някой друг епизод през почивните дни. Дори и скарани Нур и Ийт са толкова истински и неподправени. Истинско удоволствие е да ги гледа човек. Всъщност Амине за първа роля се справя перфектно и без забележки, но то с такъв добър учител.....

Феми, за теб го снимах специално Yellow Heart
Скрит текст:

Виж целия пост
# 706

Здравейте, момичета!


''Има красота, над която годините нямат власт  -
красотата на сърцето.''

персийска мъдрост

Добро утро, приятели!

Спорна и щастлива нова седмица!



         

Виж целия пост
# 707
Здравейте! Успешен ден и усмихната нова седмица!



Виж целия пост
# 708
    
     И преди да подхвана тъжните, но много въздействащи и блестящо изиграни моменти от бурната и пламенна любов между Нур и Ийт Козан малко усмивки, красота и настроение с Амине и Толга!




 





Виж целия пост
# 709
 wavey Wear Umbrella Wear Umbrella
Heart Eyes

 Велвиии  bouquet Специално за мен  това Босфора ли е ?



Емии  Hug за теб този колаж



Енго и Бурчин


 Започнаха снимки на  новите сезони , каста е готов .  По - късно ще сложа подробности .





 
Виж целия пост
# 710
Феми, ако дадеш zoom на снимката ще видиш рекламата на Протектора, като я видях веднага за теб се сетих.
Еми, явно Толгахан е прочел мислите ти днес, Алабамата също 😊
Виж целия пост
# 711
 А , Велви е Протектора си снимала плакати . Пълно е с тях в Истанбул  по улиците .
 Другият път дано имаш късмет на живо .

Маминият подпухнал   бебока плаче, няма спане .
Виж целия пост
# 712

Blue HeartBlue Heart



Nature BoomЗащо го няма бебето на снимката..
за какво са ми да гледам родА ли е..лелки ли някакви..!?
Thinking


..не знам с кой се е снимал Толга но ми харесват двамата,
обувките му особено
Hands V
Виж целия пост
# 713



Както обещах каста на Защитника новите сезони  Peace
 

Виж целия пост
# 714
    Алабамата си пада малко суеверна, та може 40 дни да не ни покаже Ефехан. Но тя щом е отпочнала - ще наводни нета с нейни снимки. А Толга да се захваща с "Шампион", че съвсем се е отпуснал.

Софи, снимката на Толга е от снимачната площадка на "Черната перла", но коя е дамата с него не зная.


Феми, благодаря ти за колажа с Хазал и Чачо - много са сладки двамата, а и гифчетата с Енгин са хубави! Радвам се за Танер - хареса ми в "Квартала на богатите".

    Да пусна Ийт - отново на посещение при Керем Санджактар!


   


Виж целия пост
# 715
Nature BoomФЕМИ* кои са тези..харесвам ги като двойка,
симпатични.. на Чачо партньори ли ще бъдат?


Виж целия пост
# 716
Софи, артистът е Танер Йолмез – Мерт Серез от Кварталът на богатите, където играеше с Чаатай.
Роден е на 9 август 1986 година в Истанбул.
Гледах го и в ролята на Осман във „Великолепният век: Кьосем“.





Виж целия пост
# 717
Flowers HibiscusЦВЕТИ* благодаря!



..красавеца г-н Иит.. крайно време е да си върне хубавата визия
докато още може че като го гледам на последната снимка
 е загубил много от чара си !
Hug

Виж целия пост
# 718
Наистина на последната снимка Толгахан е подпухнал, но може това да е оток от алергия, от полени, от домашни любимци, като куче, бебе, Алмеда.......





Вижте как изглежда другият новоизпечен татко





След раздялата с Керем, отново започнаха да ги събират Серенай и Чачо, хубава двойка са.



И, разбира се, Къванч




Виж целия пост
# 719
Ева , Цвети е отговорила за Танер .
Жената е Биге Юнал ,приятелка на Арас Булут  в живота . Свикнахме с Айча ,сега ново пет .  Биге не знам каква роля ще играе в Протектора  . Любимата на Хакан  ще е чернокосата Фунда или Илайда Алишан.
Илайда не ми се нрави ,рускините казват играе добре   .
Арас е с Биге от времето на Марал . Там играеха с Хазал Кая   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия