Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки - продължението

  • 43 274
  • 863
# 435
No Doubt - Don't Speak
Gwen Stefani - Crash
Виж целия пост
# 436

  bouquet
Виж целия пост
# 437
Много моля Хари Потър филмите с Бг Аудио.
Виж целия пост
# 438
Ако не ти отговори друг, виж в този сайт, че тази вечер не ми го отваря. Ще пробвам и утре.
http://www.warezzz.com/modules/news/
Виж целия пост
# 439
Ако не ти отговори друг, виж в този сайт, че тази вечер не ми го отваря. Ще пробвам и утре.
http://www.warezzz.com/modules/news/
Мерси, но тук са със субтитри, а на мен ми трябват дублирани.
Виж целия пост
# 440
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 newsm03Сакри мерси за клипа,малко със зор ама го изтеглих  bouquet
Виж целия пост
# 441
Момичета, помощ!
В събота имаме голяма родова среща (130 души) и ми трябва песента "Моя страна, моя България" на Емил Димитров. Може ли някой да ми я пусне, че хич не се оправям с тези компютри? Искам да я запиша на диск, че да можем да я пуснем в заведението. Аз не мога, но ще помоля една колежка да ми я запише.
Ако не тази песен, може и "Една българска роза".
Много разчитам на вашата помощ!
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 442
"Моя страна, моя България" на Емил Димитров
Паша Христова - Една българска роза
Виж целия пост
# 443
Еййййй, scorpionche, да знаеш колко съм ти благодарна!  Hug
Сега остава да го запишем на диск.
Оше веднъж много, много благодарности!!!!!!!!!   bouquet
Виж целия пост
# 444
Да се измоля за поредната песен...  Embarassed
Търся си една много стара - казва се "Hate me now" на Пъф Деди или - както му е името вече, сто пъти се прекръсти...  Laughing Не съм фенка на музиката му, ама тази песен ми навява много лъчезарни спомени и ще съм ви адски благодарна, ако ми я намерите...

От сърце и предварително - мерси!!!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 445
Лора, за NAS & PUFF DADDY - HATE ME NOW ли питаш?
Нямам линк, мога да ти я пратя на кю, мейл или друг начин Simple Smile
Виж целия пост
# 446
Лора, за NAS & PUFF DADDY - HATE ME NOW ли питаш?
Нямам линк, мога да ти я пратя на кю, мейл или друг начин Simple Smile
Да, това е песента!  Grinning
Много ще съм благодарна, Ели, ако ми я пуснеш... Може и веднага по кю или на lora@mail.bg. Мерси още веднъж, рожденничке!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 447
Пусни си кюто, не се чуди - скрила съм се под името ZLATI Sunglasses
Виж целия пост
# 448
Няма ли някой Хари Потър
Скорпионче, в теб ми беше надеждата  Confused
Виж целия пост
# 449
Само на едно място имаше първото сд на не се сещам коя част, но само СД1 и то само 20МБ от него
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия