Дългото чакане след трансфер - Тема 74

  • 43 703
  • 742
# 705
Да, пий Но-шпа.
Виж целия пост
# 706
Pipi, и аз имах леко зацапване към 5 г.с мисля че  беше, но моето беше кърваво еднократно и при повторното пишкане след това беше леко кафяво, изпаднах в ужас като видях... Звъннах веднага но док. и ми каза 3 х 2 нош па, и лежане 3 дни без да мърдам ! После Слава Богу всичко беше наред !
Дай си почивка тези дни, лежане повече и нищо ама нищо тежко не вдигай !
Виж целия пост
# 707
Pipi, и аз имах леко зацапване към 5 г.с мисля че  беше, но моето беше кърваво еднократно и при повторното пишкане след това беше леко кафяво, изпаднах в ужас като видях... Звъннах веднага но док. и ми каза 3 х 2 нош па, и лежане 3 дни без да мърдам ! После Слава Богу всичко беше наред !
Дай си почивка тези дни, лежане повече и нищо ама нищо тежко не вдигай !
Ох Лина беше намаляло и ей се преди малко пак леко засилено кафеникаво с леки болки все едно ще ми дойде ,ама май отшумяха вече . Някак си краката ми все едно бедрата ме стягат и са напрегнати ,а ве като преди да ти дойде . Пих едно нош па одеве , сега направо ме беше страх да си бия фраксипина ама ... чудя се дали да не пропусна аспирина тази вечер :/ . Ще си почивам друга работа нямам даже не съм готвила миля да хапна с една приятелка на бързо тук долу под нас в заведението и се прибирам да лежа пак то цял ден се сханах направо . Моля се всичко да е наред и в понеделник да се види сакче 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Трябва ли да се притеснявам за неща като кухо яйце или и някакви такива уж чхг си нараства нормално ...? Днес изчетох форумите 😣😣😣😣
Виж целия пост
# 708
Pipi, и аз имах леко зацапване към 5 г.с мисля че  беше, но моето беше кърваво еднократно и при повторното пишкане след това беше леко кафяво, изпаднах в ужас като видях... Звъннах веднага но док. и ми каза 3 х 2 нош па, и лежане 3 дни без да мърдам ! После Слава Богу всичко беше наред !
Дай си почивка тези дни, лежане повече и нищо ама нищо тежко не вдигай !
Ох Лина беше намаляло и ей се преди малко пак леко засилено кафеникаво с леки болки все едно ще ми дойде ,ама май отшумяха вече . Някак си краката ми все едно бедрата ме стягат и са напрегнати ,а ве като преди да ти дойде . Пих едно нош па одеве , сега направо ме беше страх да си бия фраксипина ама ... чудя се дали да не пропусна аспирина тази вечер :/ . Ще си почивам друга работа нямам даже не съм готвила миля да хапна с една приятелка на бързо тук долу под нас в заведението и се прибирам да лежа пак то цял ден се сханах направо . Моля се всичко да е наред и в понеделник да се види сакче 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Трябва ли да се притеснявам за неща като кухо яйце или и някакви такива уж чхг си нараства нормално ...? Днес изчетох форумите 😣😣😣😣

Попитай дали може магнезий за напрежението,  аз предния път бях така,  но забравих да попитам. Успех
Виж целия пост
# 709
Много ми е притеснено ,мисля ,че утре ще отида до болницата ако сутринта е пак така . Сложих една превръзка да видя дали ще тече и колко тече , въпреки че за момента ми цапа само на хартията ,но е по силно . 😣😣😣😣😣😣🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Дано не е най лошото . Страх ме е дори да пусна чхг пак ...
Виж целия пост
# 710
Pipi,отиди утре за всеки случай.
От 1 Но Шпа няма смисъл - пий още 2 преди лягане,аз го пих и в 15 и 16 седмица заради кървене 3×2.
Виж целия пост
# 711
Pipi,отиди утре за всеки случай.
От 1 Но Шпа няма смисъл - пий още 2 преди лягане,аз го пих и в 15 и 16 седмица заради кървене 3×2.
Firee влезнах с др профил ,че имам пак забрана от 9 дни заради повтарящи се постове .... как така става не знам аз не ги виждам че ги пускам по два пъти но anyway ...
от както си бих фраксипарина се засили зацапването 😣😣😣😣😣 сложих една превръзка за да следя дали тече , за сега имам само малко на нея и е тъмно кафяво . Няма кръв . Имам и болки като преди цикъл все още въпреки ,че от 19:00ч до сега пих 2 нош пата . Няма да пия аспирина тази вечер . Сега съм легнала и ми е малко по добре ,аз дето нямах никакво неразположения сега и тази тъпа болка . Много ми е притеснено ,да не говорим ,че мъжът ми е на 3000км ,а в нас тук съм и сама . Утре ставам и отивам в болницата ,сигурно на Тимева лошо ще и стане но не знам какво да направя иска ми се да видят не че на този етап сигурно може да се види нещо но ....   аз съм в 4г.с и 5дни уж ... сигурно ще ме накара чхг да пусна или аз сама да си го пусна като отида веднага нз нз Sad(( . 🙏🙏🙏🙏🙏
Виж целия пост
# 712
Papi по- добре като отидеш сутринта пусни първо тест, той ще излезне преди да влезнеш при Тимева. Така и тя ще има яснота и няма да чакаш пак. Спокойно и Успех
Виж целия пост
# 713
Papi по- добре като отидеш сутринта пусни първо тест, той ще излезне преди да влезнеш при Тимева. Така и тя ще има яснота и няма да чакаш пак. Спокойно и Успех
Благодаря Деска ❤🙏🤗 😣така ще направя
Виж целия пост
# 714
Днес бях на преглед и в съседния кабинет преглеждаше  Тимева, не беше лудница както преди,може би зарази новите разпределения. Как си сега?
Виж целия пост
# 715
Pipi,отиди утре за всеки случай.
От 1 Но Шпа няма смисъл - пий още 2 преди лягане,аз го пих и в 15 и 16 седмица заради кървене 3×2.
Firee влезнах с др профил ,че имам пак забрана от 9 дни заради повтарящи се постове .... как така става не знам аз не ги виждам че ги пускам по два пъти но anyway ...
от както си бих фраксипарина се засили зацапването 😣😣😣😣😣 сложих една превръзка за да следя дали тече , за сега имам само малко на нея и е тъмно кафяво . Няма кръв . Имам и болки като преди цикъл все още въпреки ,че от 19:00ч до сега пих 2 нош пата . Няма да пия аспирина тази вечер . Сега съм легнала и ми е малко по добре ,аз дето нямах никакво неразположения сега и тази тъпа болка . Много ми е притеснено ,да не говорим ,че мъжът ми е на 3000км ,а в нас тук съм и сама . Утре ставам и отивам в болницата ,сигурно на Тимева лошо ще и стане но не знам какво да направя иска ми се да видят не че на този етап сигурно може да се види нещо но ....   аз съм в 4г.с и 5дни уж ... сигурно ще ме накара чхг да пусна или аз сама да си го пусна като отида веднага нз нз Sad(( . 🙏🙏🙏🙏🙏

Пипи, моята сестра забременя спонтанно,  разбра че е бременна в трети месец, през цялата бременност кървя, с двурога матка е...  Сега се подготвят за първи клас.  Пожелавам ти всичко да мине по бързо и да бъде наред. Прегръщам те.
Виж целия пост
# 716
Днес бях на преглед и в съседния кабинет преглеждаше  Тимева, не беше лудница както преди,може би зарази новите разпределения. Как си сега?
Ами имам напрежение в ляво и в краката като пред цикъл .... лежа си и съм пред истерия но съм си пуснала филм да се разсейвам . ❤❤❤
Карлии благодаря за куража дай Боже и при мен да е така да спира това зацапването по бързо 😭😭😭❤🙏🙏🙏
Виж целия пост
# 717
Pipi,чакаме да пишеш днес след прегледа,дано всичко е наред! 💝
2 Но Шпа пий преди да излезеш.
Виж целия пост
# 718
Pipi, стискам палци! Дано всичко е наред. 🤞🌷Но-шпа задължително пий, тя и лекарката ще ти каже, но 3х2 поне за няколко дни. Масово след трансфер се изписва така до теста, че и след това.
Виж целия пост
# 719
Момичета мисля си ,аз освен кръв да се види чхг тя докторката друго няма как да ме погледне ....нали така или се бъркам ? Чудя се дали днес да не си лежа в нас и да пия нош па , и утре или в петък да си пусна чхг . Реално тя в момента може ли да направи нещо , с видеозон дали ще се види ? Сега станах и още си теме като се избърша сложих гела преди да стана раздвижих се малко след това и като отидох до тоалетна си падна направо черно парче от гела . ☹😣😣😣😣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия