


и добро утро 
Хмм Кузгун да е решил да приключи веднъж за винаги с Бора?.. Но пък носеше черни ръкавици,запазената марка на Бора бей.?

мерси за превода!
adrianaxx124 


и гледам Елчин колко добре се справя с ролята си 
,Бора с какво заплашва Дила
и за финал поява на нов убиец може би 
Значи тя за себе си намира оправдания и иска сина и да и прости за това ,че е избрала него измежду трите си деца ,а за Дила защо така не намира оправдание и даже и не я е питала защо го е направила това нещо ами направо казва ти си виновна и няма място за прошка за теб 








споделям мнението ти!
мерси за снимките.На каква хубава тревичка са полегнали Елчин и останалите
. За логиката да ако не намеря логика или ако затъпява сценария и аз няма да гледам сериала даже и в него на куп да участват Киану Рийвс ,Брад Пит и Райън Гослинк .
Имам предвид само логиката относно годините ,дните,часовете,възрастта на героите и изобщо всичко свързано с числа.По сериалите независимо от това дали са турски ,американски или български понякога пропускат някои малки подробности ,които уж не са важни ,но правят впечатление на феновете.





, определено второто е вярно
И понеже не обичам да ме смятат за по-глупава, отколкото съм, и аз започнах да гледам и двата сериала с превъртане, заради артистите. Че кой знае дали няма да чакаме пак две години, докато ги видим в друг проект. Препоръчани теми