Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти- настоящи и минали - тема 77

  • 71 940
  • 740
# 315
Нищо не разбирам, но гледам и аз!
Виж целия пост
# 316
Ех как пък няма да си изпусне гривната Седа Simple Smile

Кузгун загря нещо...
Виж целия пост
# 317
Дава показания Кузгун, а Дила също казва че съпругът и не е убил Бора.
 Намерили са гроба на Тео и два празни гроба.
Седа пита Картал, заради Али ли има неприятности и му казва да не върши работа с него.
----
Кузгун и Дила излизат . Кузгун пита за какво е говорил Бора, за каква тайна, за какво предателство.
Виж целия пост
# 318
И Али се съмнява в Седа
Бехрам е жив
Виж целия пост
# 319
Севгиииииии, много се радвам, че си с нас на онлайна. Ще разчитам на преразказ от теб!
Виж целия пост
# 320
Кузгун каза, кой вероятно е убил Бора (Ферхан ли беше от другия клан)
Каза на Дила, че Бехрам не е умрял, Исценирали са всичко.
Dimana-nova1 - по-лесно ми е така да превеждам откъси, отколкото да преразкажа.
Брех - веднага му звъннаха на Кузгун - не си играй с мен, когао наистина убиеш Бехран, тогава ще намериш баща си.

----
Отново сложиха проследяващото устройство - все едно не са го намирали, но той првъртя лентата и се усъмни в Дила.
Дила изпя че Бехрам е жив.
Виж целия пост
# 321
Ура! За Бехрам познах! Браво, Картал!
Виж целия пост
# 322
Кузгун ще се прави че не е намерил предавателя
Тази овца отбягва темата за Ферман, има нещо гнило
Виж целия пост
# 323
Селчук няма никакво минало - съмняват се или е полицай или човек на Фехрам, но пък е все около Дила.
Правят постановка с двама които се карат - ако е полицай веднага ще реагира. Изхващаха го че е полицай хихихи
Виж целия пост
# 324
Умно е Кузгунчето Simple Smile
Виж целия пост
# 325
Гледам Сървайвър, чукнете тук едно коментарче като почне серията Simple Smile
Виж целия пост
# 326
Тази овца отбягва темата за Ферман, има нещо гнило


Пати, накрая тази ще излезе най-големия играч!
Виж целия пост
# 327
Хубава постановка направи Джихан на Селчук. Хайде, разбраха, че е полицай. Естествено Кузгун се запита аджеба каква е Дила, като се върти Селчук около нея. Тука си измислям:joy: щото не разбрах какво каза Кузгун на Джихан, само чух, че каза нещо Дила и т.н.

Какво казваше Кудрет на Дила, когато Дила й каза, че Бехрам е жив. Накой разбра ли?
Виж целия пост
# 328
Джихан предложи да кажат на Дила, за да спре да работи с него, но Кузгун иска да изчакат защото ме всичкому е ясно. Иска явно да разбере дали и Дила играе някаква игра.
Дила каза че Ферман изнудва Кузгун, но тази Кудрет си знае нейното. Иска да знае кой е умрял в къщата и вменява на Дила че все пак Кузгун е убиец и е виновен за нечия смърт. Все едно се направи че не чу името Ферман и пак си знае нейното - трябва да се фокусира върху делото на баща си. Нещо такова.
Виж целия пост
# 329
Малко пропуснах, но каза че и трябват показанията на един човек - на баща и и каза, че по този път който са тръгнали двете - може и Кузгун да изгори ... не гарантирам за точност, защото тогава се занимавах с малката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия