Аз мога утре. Към 10.30 - 11. Ако има и други желаещи да се обадят.
Последните два дни се пребих от тичане по задачи - не знам дали ви споменах,че в неделя сме на сватба в Букурещ, и младоженците в понеделник ми казаха,че искат за подарък картина с изглед от Плевен,че ги е подгонила носталгията.Аз мислех,че е много лесно - отиваш в галерия и купуваш,но не....Никъде нищо освен графики на Панорамата,която обаче не я искам,защото такива картини ми приличат на картички и не ми се искаше паметник да им подарявам, а по-скоро нещо от главната - имаме страхотна архитектура на сградите.И се наложи да намеря някой да рисува в последния момент.И тъй като с маслени бои не може да изсъхне до неделя една художничка ни обеща че ще я направи със сух пастел и така...започна едно снимане на разни неща,накрая се спряхме на банята с част от каскадата.После поръчвах рамка и ходих в Илия Бешков да ми издадат сертификат,че картината не е музеен експонат и мога да я изнеса през граница.Абе, голяма разправия в последния момент,но всичко се нареди
Но всичко това го върших и с количката и от сутрин довечер по улиците и съм като изстискан лимон 
а забелязали ли сте има един мн възрастен дядо, който напоследък рисува по главната и то точно старите сгради, каскадата и т.н, готини ги прави и е мн симпатичен, като художник от книжките! Винаги е навън рано сутрин, защото светлината е подходяща тогава...Дикси, приятно изкарване и после ще разказваш...Хвана ме приключенската тръпка като каза за тоя Букурещ, аз много съм пътумала насам-натам, но след като Яна се роди - почти не и мн ми липсва...
, да е жив и здрав и палав също,но не много......

Тел. е 886134.Обади се сутринта и питай кога е удобно да отидеш.Успех
Дано да е спокойна тази нощ! 
Препоръчани теми