Брекети – къде, какви, за колко? -тема 12

  • 48 690
  • 797
# 360
здравейте,

търся мнение за Румяна Маринова. Прочетох едно добро мнение в темата. Дали някой е ходил скоро при нея?

Ние сме при нея, страхотна е! И аз по форумски си я харесах и не съжалявам!
Виж целия пост
# 361
Ето снимки на споменатите леко сини ластици, рибено коремче се водят според моя доктор. И двете снимки са от днес, понеже ми ги сменяха.
Скрит текст:
така изглеждаха точно след месец
  тези са току-що сложени
Виж целия пост
# 362
Ехааа,колко са белиии зъбките и ластиците.😳
Браво!👏
Виж целия пост
# 363
Поздравления за отличната поддръжка на зъбите и резултата до момента!
Не сте ли вече към финала? 😀
Виж целия пост
# 364
Благодаря! Не съм към финала за съжаление. От декември 2018 съм с тях, но на 6тия месец смених ортодонта и почти започнахме отначало. Ще вадя горни мъдреци другата седмица, имам и кръстосана захапка да оправяме още...има си работа.
Виж целия пост
# 365
здравейте,

търся мнение за Румяна Маринова. Прочетох едно добро мнение в темата. Дали някой е ходил скоро при нея?

Ние сме при нея, страхотна е! И аз по форумски си я харесах и не съжалявам!
Благодаря много за отговора! Можете ли да кажете, дали провежданото от нея ортодонско лечение дава резултат?
Виж целия пост
# 366
Здравейте! На синът ми е излязла дъгата от брекета на един зъб. За съжаление ОД ни е в отпуска и не вдига телефона.
   Интересуваме дали на друг се е случвало подобно нещо и търпи ли отлагане?
Виж целия пост
# 367
Здравейте! На синът ми е излязла дъгата от брекета на един зъб. За съжаление ОД ни е в отпуска и не вдига телефона.
   Интересуваме дали на друг се е случвало подобно нещо и търпи ли отлагане?

Случвало се е, да. Чакате до първия възможен час, за да я сложи обратно, но не е фатално, спокойно.
Виж целия пост
# 368
Благодаря ! bouquet
Виж целия пост
# 369
Здравейте! На синът ми е излязла дъгата от брекета на един зъб. За съжаление ОД ни е в отпуска и не вдига телефона.
   Интересуваме дали на друг се е случвало подобно нещо и търпи ли отлагане?

Случвало се е, да. Чакате до първия възможен час, за да я сложи обратно, но не е фатално, спокойно.

И на мен ми се е случвало, даже успявам сама да я наместя, не е фатално Simple Smile
Виж целия пост
# 370
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър ортодонт във Варна? Аз съм се спряла на Майя Грашкина, но темите, в които е обсъждана са от 2011г. и не знам дали все още идва във Варна, тъй като работи във Велико Търново. Някой има ли мнения и малко повече информация за нея? Blush
Виж целия пост
# 371
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър ортодонт във Варна? Аз съм се спряла на Майя Грашкина, но темите, в които е обсъждана са от 2011г. и не знам дали все още идва във Варна, тъй като работи във Велико Търново. Някой има ли мнения и малко повече информация за нея? Blush
Не мога да помогна с мнение на този етап. Ще е полезно и за мен. На 12.09. дъщеря ми има час за преглед при нея във Варна. Доколкото знам преглежда и на двете места. Отиваме по препоръка на позната, чието дете завърши лечението си при нея преди година. Резултатите са много добри.
Виж целия пост
# 372
Аз днес бях на преглед.Почти сме готови каза за пореден път ОД,но това го чувам от доста време Laughing
И пак ми връчи ластиците.Аз си мислех,че съм приключила с тях,но не...
Каза носи ги около месец да затвърдим нещата и октомври месец сваляме.
Еми дано! Praynig Praynig
Виж целия пост
# 373
Аз днес бях на преглед.Почти сме готови каза за пореден път ОД,но това го чувам от доста време Laughing
И пак ми връчи ластиците.Аз си мислех,че съм приключила с тях,но не...
Каза носи ги около месец да затвърдим нещата и октомври месец сваляме.
Еми дано! Praynig Praynig

Абе ти знаеш ли, че много мрънкаш SatisfiedJoySatisfied
Щом докторът е казал, значи това е най-доброто за твоето състояние. Много хора са носили ластици, много хора са си носили брекетите по-дълго от обещаното, но никой не се е оплаквал така в темата. Аман. Ако си отместиш фокуса върху нещо друго и току виж времето минало по-бързо и скоро си ги свалила. Успех!
Виж целия пост
# 374
Аз днес бях на преглед.Почти сме готови каза за пореден път ОД,но това го чувам от доста време Laughing
И пак ми връчи ластиците.Аз си мислех,че съм приключила с тях,но не...
Каза носи ги около месец да затвърдим нещата и октомври месец сваляме.
Еми дано! Praynig Praynig

Абе ти знаеш ли, че много мрънкаш SatisfiedJoySatisfied
Щом докторът е казал, значи това е най-доброто за твоето състояние. Много хора са носили ластици, много хора са си носили брекетите по-дълго от обещаното, но никой не се е оплаквал така в темата. Аман. Ако си отместиш фокуса върху нещо друго и току виж времето минало по-бързо и скоро си ги свалила. Успех!
А ти знаеш ли,че всеки тук има право да споделя,да мрънка,да се оплаква,да се радва,че ги е свалил,да разкаже защо е удължено лечението,да сподели боли ли го,добре ли се чувства и т.н.
Както виждаш след първото изречение,което съм написала има усмивка.
Чак пък "Аман"....
Ако теб те дразни написаното(оплакването)от мен, за други хора пък може да е информативно например. Wink
Забравих да споделя,че ми махнаха стоперите.Това си е голямо облекчение. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия