Препоръчайте ми хотел в Банско ТЕМА 2

  • 76 146
  • 793
# 120
Тереза, какво значи сурогатна храна?
Виж целия пост
# 121
Много се дразня като отидем някъде и маслото е палмово, сложат някакви колбаси със странен произход, никакъв плод лятото и сирене с вкус на тебешир за закуска. Ние други хранения не ползваме обикновено.
Виж целия пост
# 122
Благодаря
Виж целия пост
# 123
Здравейте, някой има ли скорошни отзиви за Мурите. Дават ми добра оферта за сграда Орхидея със закуска и вечеря, но чета че има много недоволни точно от храната. Базата как е, с две деца сме и ми се иска да има повече зелени площи където да играят. Другия вариант е Реденка, но не мога да се свържа с тях, никой не вдига терефон, а в Букинг има свободни места. Благодаря предварително за отговорите
Виж целия пост
# 124
На тези , които предстои да правят резервации съветвам да питат за групи ученици. От 24 август разбрах, че има футболни турнири и много от хотелите са резервирани от тази дата за участниците.
Виж целия пост
# 125
Много се дразня като отидем някъде и маслото е палмово, сложат някакви колбаси със странен произход, никакъв плод лятото и сирене с вкус на тебешир за закуска. Ние други хранения не ползваме обикновено.
Т.е. имитиращи продукти. Странна ми е думата сурогатна и не съм я срещала в съчетание с храна. По тази причина попитах.
Виж целия пост
# 126
Някой с тазгодишни впечатления от Аспа Вила в с. Баня?
Виж целия пост
# 127
Здравейте! Ние се върнахме от Регнум - мога да кажа, че почивката ни беше перфектна - храна, обслужване, басейни, аква парк, масажи, минералния им плаж - всичко беше топ. Ако някой се интересува от нещо за този хотел да пита Blush
Виж целия пост
# 128
Някой с тазгодишни впечатления от Аспа Вила в с. Баня?

За цената си заслужава. Стаите са чисти, басейна е топъл независимо от времето. Единствено храната е минус като разнообразие.
Виж целия пост
# 129
Някой да е бил в Евъргрийн. Има добри отзиви в Букинг, но малко хора са дали мнение. Колкото и да се въртя все това каре се намествам, ама пак не си спомням този хотел. Трябва да е близо до Уинслоу Инфинити, ама ... нямам спомен, то много хотели. Не ми се иска да шумно, да е слънчево, с две думи не знам вече какво искам(( Има изгодни ваучери и май ще взема за него, затова и питам. В Белведере няма места, грубо се държаха от рецепция, отсвирих ги щом не ме искат ама-ха.
Виж целия пост
# 130
Здравейте! Ние се върнахме от Регнум - мога да кажа, че почивката ни беше перфектна - храна, обслужване, басейни, аква парк, масажи, минералния им плаж - всичко беше топ. Ако някой се интересува от нещо за този хотел да пита Blush
Аз бих искала да знам, каква е температурата на водата в басейните?
Виж целия пост
# 131
Здравейте, къде да прочета повече информация относно това какво може да се види и прави в Банско с две малки деца? Извън престоят в хотелите? Лифтове - работят ли в момента, има ли закрит лифт? Конни бази, има ли понита? Някакви паркове, нещо по-интересно в самия град или в близост?... Такива неща Simple Smile
Виж целия пост
# 132
Някой да е бил в Евъргрийн. Има добри отзиви в Букинг, но малко хора са дали мнение. Колкото и да се въртя все това каре се намествам, ама пак не си спомням този хотел. Трябва да е близо до Уинслоу Инфинити, ама ... нямам спомен, то много хотели. Не ми се иска да шумно, да е слънчево, с две думи не знам вече какво искам(( Има изгодни ваучери и май ще взема за него, затова и питам. В Белведере няма места, грубо се държаха от рецепция, отсвирих ги щом не ме искат ама-ха.
За кога няма места в Белведере?
Виж целия пост
# 133
В Банско- центъра, музеи, галерии.Виж на сайта на град Банско.
Бъндеришка поляна- има атракции за деца( не много евтини Simple Smile) , Байкушевата мура;
Лифта , по инфо от нета - работи.Стига до бъндеришка поляна също.
При лошо време, на хотел Астера вътр.басейни с нещо като аквапарк, доколкото зная , пускат и външни.
Наоколо_ Добринище, Баня- мин.плажове. До парка в Разлог не сме стигали, бил хубав, също и до Белица не сме ходили при мечките Simple Smile
Парк градски в Банско също има. Някакъв пазарен ден правят в Добринище, попитайте.
На сайта на Банско, също вижте за събития , все нещо има, скоро е джаз феста.Ето от сайта на общината- аз туриста и какво да се види     https://visit-bansko.bg/bg/   
Приятна почивка!
Виж целия пост
# 134
До края на август няма или има по 3-4 дни, а ние искаме за седмица. Отделно оттам ми казаха, че от 24 е зает хотела, заради футболни турнири. Така е и в някои други хотели, но не казват защо е зает.
За какво да се види ...много неща. Писали сме за паркове, лифтове, а конна база знам че има , май и пони има, учители също (може да се качват деца и яздят с инструктури). Някъде в Банско или до него, но не знам точно къде. Също има и безплатен музей или как се води,близо до лифта с животни, птици и такива неща , интересно ще им бъде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия