Бързи здравословни въпроси и отговори – 21

  • 47 109
  • 738
# 690
TSH е добре, но за да се прецени състоянието на ЩЖ, е наложително да бъдат тествани, също така, FT4 и FT3. Без тях просто е невъзможно да се каже дали няма хипофункция.
Виж целия пост
# 691
Щом хормоните и желязото ти е наред можеш да посетиш кардиолог ида направиш ехограф, за да се види дали нямаш пролапс на митрална клапа... оттам също се получава такова сърцебиене и лесна уморяемост.
Виж целия пост
# 692
аз имам такъв пролапс но досека замайване и гадене не съм имала.това ме трвожи повече
Виж целия пост
# 693
В такъв случай може да се изследват б12, витамин Д, ФТ4 и ФТ3, само ТСХ само по себе си нищо не значи...аз жестоко замайване имах при дефицит на Б12.
Виж целия пост
# 694
Инсулин + Кръвна захар също могат да бъдат изследвани - еднократно, на гладно.
Виж целия пост
# 695
А може просто да е на нервна почва и след като се поуспокоиш малко всичко ще мине...
Давай го по-лежерно и много не се задълбочавай в диагнози.
Виж целия пост
# 696
Здравейте,
Писах преди няколко дена със съмнения за кърлеж, но тук няколко момичета ми казаха, че не е, аз също мисля, че не е, просто както споменах тогава - много съм параноична на тази тема и миналото лято 3 пъти се излагах в спешното. Проблемът ми е, че въпросната коричка от раничка, каквото мисля, че е, продължава да си стои. Предполагам, ако беше кърлеж, досега да се е напил, паднал или поне да ми беше станало червено, а то нищо. Прикачвам отново снимка, благодаря ви предварително ☺


Моят съвет е да следите бенката и при нужда да посетите кожен лекар.
Виж целия пост
# 697
Това се вижда, че не е бенка. Проста раничка, на която й трябва време да заздравее и да падне коричката.
Виж целия пост
# 698
Това се вижда, че не е бенка. Проста раничка, на която й трябва време да заздравее и да падне коричката.
Дано! Желая го от сърце. Но при моя приятелка не се оказа раничка и не падна коричката. Съветът ми е ако положението се задържи, да се потърси лекар.
Виж целия пост
# 699
Здравейте, днес от неудобни обувки си докарах огромни мазоли на ходилата отдолу, успоредно на палците. Разкъсани са и много болят. Има ли начин за обезболяване и ускоряване на зарастването, че как ще ходя утре идея си нямам?
Виж целия пост
# 700
ММ използва бебешка пудра. И накуцва, и мрънка.
Оставете ходилата да дишат. Промийте с реванол.
Виж целия пост
# 701
Благодаря на всички които се включиха с мнрния и съвети.Ще посетя още специалисти и ще направя някои изследвания ще го обсъдим пак с ЛЛ
Виж целия пост
# 702
Момичета, да препоръчате нещо за сън за възрастна жена, на 87 години е и не може да спи нощем. ЛЛ изписваше диазепам, доста дълго го пи според мен, аз я агитирах да не го взима, да потърсим нещо по-леко, билково евентуално. Не ме послуша, едва сега, нейна приятелка, бивша мед.сестра и наговорила колко бил вреден и тя се усетила да го спре. Та търся нещо друго, ако ваши баби или майки приемат нещо и са доволни. В краен случай ще взема нещо от аптека без рецепта, има доста добавки и препарати за тая цел, пък ще пробва.
Виж целия пост
# 703
Момичета, да препоръчате нещо за сън за възрастна жена, на 87 години е и не може да спи нощем. ЛЛ изписваше диазепам, доста дълго го пи според мен, аз я агитирах да не го взима, да потърсим нещо по-леко, билково евентуално. Не ме послуша, едва сега, нейна приятелка, бивша мед.сестра и наговорила колко бил вреден и тя се усетила да го спре. Та търся нещо друго, ако ваши баби или майки приемат нещо и са доволни. В краен случай ще взема нещо от аптека без рецепта, има доста добавки и препарати за тая цел, пък ще пробва.
Атаракс.
Виж целия пост
# 704
Сладки сънища вземаше по едно време мама за баба.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия