Изпитани сайтове за парфюми - 16

  • 68 132
  • 746
# 465
Здравейте момичета. Искам да ви попитам тази оферта как ви се струва? Възможно ли е такова голямо намаление?

http://parfiumbg.com/bvlgari-c-110_114/bvlgari-omnia-crystalline … za-jeni-p-25.html

Не пазарувай нищо от този сайт.
Виж целия пост
# 466
Здравейте момичета. Искам да ви попитам тази оферта как ви се струва? Възможно ли е такова голямо намаление?

http://parfiumbg.com/bvlgari-c-110_114/bvlgari-omnia-crystalline … za-jeni-p-25.html

Не пазарувай нищо от този сайт.

И на мен ми се вижда съмнително, има само онлайн адрес за кореспонденция.
Новият летен унисекс (за мен си е чисто дамски) на Келвин Клайн е на цена от 55 лв и стотинки в Лили. Не е сайт, но пък лично на мен ми спести парите от доставката, с трайност към 4-5 часа е при мен, май това ще е моят аромат на лятото.
Виж целия пост
# 467
Здравейте момичета. Искам да ви попитам тази оферта как ви се струва? Възможно ли е такова голямо намаление?

http://parfiumbg.com/bvlgari-c-110_114/bvlgari-omnia-crystalline … za-jeni-p-25.html

Здравей, Зори.

Не, не е възможно такова намаление. То по цените е очеизбождащо за какво става дума и тия зачерквания на старите цени.

Ментета, забравяш за този сайт.

Софиянци имаме предостатъчно места на крак да си пазаруваме оригинална стока с отстъпки от проверените сайтове, така че погледни първа страница, имаш 3-4 търговеца, от които да пазаруваш уверено оригинална стока на приятни цени Wink.
Виж целия пост
# 468
Много ви благодаря момичета на всички за отговорите. И аз така си помислих,но реших да ви попитам. Много се зарадвах,като видях любимия си Black XS ,тъй като вече трудно го намирам. Но ще трябва да потърся на друго място. Лек и успешен ден! Simple Smile
Виж целия пост
# 469
По темата за стари парфюми имам от миналия век Контрадикшън на КК,супер си е, Habanita и Романс на РЛ от над 7-8 години и са си перфектни..
По темата за цените на Coco Mademoiselle  на най-ниска цена видях 100 мл на летище Варна,а там отдавна не съм виждала атрактивни цени та се заредих да си имам.Проверих още там цените по сайтовете нямаше по-добра цена..


И цената, на която си го взела е ?
98 евро за 100 мл

На летище Бургас 100 мл. е 99,50 евро. На летище Пулково - 102 евро.
Виж целия пост
# 470
Здравейте,
рових в сайтовете от 1-ва стр. и си намерих Мосю Ли на оферта, но моля за съвет дали да го поръчам или да изчакам до средата на др. месец, когато ще пътуваме до гръцко и да погледна във фришопа там? Ама може пък тази оферта да отпадне?
https://www.parfimo.bg/hermes-le-jardin-de-monsieur-li-eau-de-to … house-retargeting
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 471
Здравейте,
рових в сайтовете от 1-ва стр. и си намерих Мосю Ли на оферта, но моля за съвет дали да го поръчам или да изчакам до средата на др. месец, когато ще пътуваме до гръцко и да погледна във фришопа там? Ама може пък тази оферта да отпадне?
https://www.parfimo.bg/hermes-le-jardin-de-monsieur-li-eau-de-to … house-retargeting
Благодаря предварително!
Защо не? Тя тази оферта може след два часа, че и по-малко да я няма. Освен това парфимо играят с цените през целия ден. Едва ли във фри шопа ще е по-евтино.
Виж целия пост
# 472
Здравейте,
рових в сайтовете от 1-ва стр. и си намерих Мосю Ли на оферта, но моля за съвет дали да го поръчам или да изчакам до средата на др. месец, когато ще пътуваме до гръцко и да погледна във фришопа там? Ама може пък тази оферта да отпадне?

О, вземай и не чакай.
Аз бих поръчала сет-а: https://www.parfimo.bg/hermes-le-jardin-de-monsieur-li-podarache … 40-ml-edt-7-5-ml/
За почти същата цена имаш и лосион за тяло плюс още 7.5 мл. парфюм.
Направо ме сърби пръста да го грабна.Joy
Виж целия пост
# 473
Бърз въпрос: за колко време идваха нещата от парфимо? Съвсем изключих. Искам Truth на Келвин Клайн, че ароматът ми липсва, и мисля да го разносвам 2 седмици на Крит. Обаче заминаваме след 10 дни, ще се вместя ли в срока за доставка?

М/у другото, ако някой купува от сайта слънцезащитни на Piz Buin, да има предвид, че въпреки намалението, цените пак са по-високи от Ремедиум. Залетях се да поръчвам, но реших да сверя, и воала. Ще ги взема от аптеката.
Виж целия пост
# 474
Аз поръчвах преди около 2 седмици и доствката отне 4 работни  дни, но ми казаха, че имат забавяне по вина на международният им куриер и затова е отнело толкова време
Виж целия пост
# 475
Благодаря ви, едва ме навихте...Simple Smile
Аз всъщност съм набелязала сета, но не знам защо копирах линка на парфюма само, от бързане сигурно...
Виж целия пост
# 476
И аз харесвам Truth , поръчах го от Парфимо току що.За тази цена от 27 лв и стотинки...
Виж целия пост
# 477
Айде и аз поръчах една 50-цa Blush

Добавих и Anais Anais L’ Original - интересно ми е дали прилича на парфюма, който помня от 80-те години. Беше един от signature scents на майка ми, много обичах да я душа когато го носеше.

Взех и шампоан на Tigi. Дано всичко дойде навреме.
Виж целия пост
# 478
Айде и аз поръчах една 50-цa Blush

Добавих и Anais Anais L’ Original - интересно ми е дали прилича на парфюма, който помня от 80-те години. Беше един от signature scents на майка ми, много обичах да я душа когато го носеше.

Взех и шампоан на Tigi. Дано всичко дойде навреме.
Преди време го поръчах на майка ми по същата причина, но вече не помня от къде и си го познах, наистина ми припомни детството Simple Smile

HERMES LE JARDIN DE MONSIEUR LI -наистина ли е аромат на жасмин и мента? Става ли за насляпо? Отдавна търся жасмин, но засега най-реалистичен ми е TF Jasmin Rouge
Виж целия пост
# 479
Здравейте,
рових в сайтовете от 1-ва стр. и си намерих Мосю Ли на оферта, но моля за съвет дали да го поръчам или да изчакам до средата на др. месец, когато ще пътуваме до гръцко и да погледна във фришопа там? Ама може пък тази оферта да отпадне?
https://www.parfimo.bg/hermes-le-jardin-de-monsieur-li-eau-de-to … house-retargeting
Благодаря предварително!

оферта
http://www.elfragrance.bg/hermes-le-jardin-de-monsieur-li-eau-de … seks-p-12252.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия