




Хубав ден! Днес пак сме на екскурзия


впечатлена съм от поста ти 
благодаря за хубавите отзиви 
, невероятен пост, ейвала! С огромно удоволствие го прочетох няколко пъти и нищо "объркано" не видях (скромничиш
) - абсолютно съм съгласна с теб по всички точки - както винаги, аргументирани по чудесен начин
!!!
! Какво мислиш
?
благодаря ти джанъм 
, ма като чета май е по-добре, че го гледам на "парче" та да вникна в обараза на Киво като Музафер
. Честно да си призная такъв тип по -стари филми ни са ми на сърце, но пък разчитам на вкуса ви и препоръките, че ще ми хареса. Така че, Ани действаме 
,Коте
завиждам ви , че ви предстои да гледате НЕВЕРОЯТНИЯ Къванч в Пеперудата.Струва ми се , че само като се спомене или има кадър от филма настръхвам.Това не е филм ,който се гледа м/у другото за развлечение.Гледа се за да почувстваш необятния талант на любимеца ни. Приятно гледане.
сигурна съм, че е така!
тенкю джанъм беним 






мерси за следобедната напитка 






/



успех утре!
смазахте се с тия екскурзии. Може ли да стана и аз от твоите пуканки?
от кой епизод ше да са тез изрязани сцени
!
, ммм, как го обичам това Джесурско кафе
!
!
!
, браво за театъра
! А тази жена не остарява
!
- това с китарата чок гюзел
!

- действаме
, ма като чета май е по-добре, че го гледам на "парче" та да вникна в обараза на Киво като Музафер
. Честно да си призная такъв тип по -стари филми ни са ми на сърце, но пък разчитам на вкуса ви и препоръките, че ще ми хареса. Така че, Ани действаме 
- и аз затова съм тук и затова ви обичам
!
, мерси за следобедното "нещо"
! И успех утре
- да ни разкажеш и покажеш 
!
- непоказаните кадри са от първи епизод, нали
?
!

,вчера са давали първа серия 





явно ще е така, щом казваш. Но, ще го изгледам!
на театро не съм ходила от 100 години
.
много ти благодаря 😘. Успех утре и да кажеш как е минало
.
Препоръчани теми