През Февруари видях двете чертички, а НОЕМВРИ 2019 най-сладките две очички! TEMA 3

  • 21 632
  • 734
# 150
Sabrina, добре дошла и да ти е все така леко до финала!

mmoira, много свежарски тренировки, но пак е за майки с кротки деца. Въобще, на който му се падне кротко бебе, тегли шестицата от тотото във всяко едно отношение. Останалите само можем да въздишаме и да си мечтаем следващото да е такова🙈
Виж целия пост
# 151
И аз се надявам моето да се падне здравичко и кротичко.
Здравей Сабрина!
Виж целия пост
# 152
Бонбон, разсмя ме 😂 Уж са дребосъци, а са способни направо да ни побъркат понякога. Моята голямата понякога само за секунда да я изпуснеш е направила жестока поразия. Малката засега ми се вижда по-спокойно бебе - яде без дори да се цапа, глас не й се чува, само се смее. Надявам се този път да ми се е паднало кротко, заслужавам го след първата фурия. Когато сме ходили с нея на преглед при гинеколога (често чакаме по повече от час заради многото пациентки, въпреки записаните часове), направо ни побърква, хем сме с баща й. Не можем да я удържим. Носила съм и книжки за и оцветяване с вода, и играчки.  5-10 мин е спокойна, после тръгва по хората и им ги носи, за да си играят заедно.
Виж целия пост
# 153
Здравейте, момичета!

Чета ви от известно време и бих искала да се присъединя към вас.
Изчаках да мине ранният скрининг, за да мога да се успокоя малко. Имам едно дете, с което се наложи да правя хорионбиопсия. Слава Богу, сега няма да мина през този ад.

Терминът ми е за 23.11. Засега бременността ми е лека, дано е така и занапред. На всички желая лека бременност и на финал пухкави бебчета! Flowers Cherry Blossom
Виж целия пост
# 154
Моето първото (1г8м) беше ангел земен. В корема си не усетих нито 1 ритник, на всеки ехограф спеше.. Последните 3 месеца е най-палавото и шумно дете на площадката 🤦‍♀️ Сега новото бебе на всеки ехограф не спира да шава и от 2 седмици  (т. е. 14гс) го усещам редовно 😁
Та не съм сигурна дали пак искам кротко бебе или предпочитам като порасне да е кротко 😁
Виж целия пост
# 155
Пипи, тея палавите си остават диви и с напредване на възрастта. А лудориите им стават още по-осъзнати и опасни. Дори на 40г пак са щури диваци. Та едно такова ти гарантира доживотен стрес и проблеми.

Моят беше пълен щурчо още в корема ми, и близо 6г извън корема е абсолютно същият, и дори все още е със същия режим, който имаше там вътре. 😂

Та внимавай какво си пожелаваш 🙈
Виж целия пост
# 156
Блазе ви,аз влизам в 15та г.с и преди два дни усетих един лек ритник само.Беше доста вълнуващо и сега искам да го усещам постоянно,но нямам този късмет 😕
Виж целия пост
# 157
И моето диване още от корема е много шавлив.От както се е родил не се е спрял-приятелки си стоеха с бебетата по 3 часа на кафе или пейка,а аз трябваше да обикалям без да спирам с часове 😄 Пролази на 5 месеца,преди да започне да седи още и проходи на 10 месеца и половина ииии все още не се е спрял на 3 години!Да ми е жив и здрав,ако мога да си избирам бих си избрала абсолютно същото дете и сега Simple Smile тааа важното е да са ни живи и здрави децата,пък това дали ще ходим на кафе,фитнес или преглед спокойно или ще е малка лудница с нас няма никакво значение!♥
Виж целия пост
# 158
Момичета здравейте,не съм писала отдавна но с бебо сме добре.Надявам се днес доки да каже пола.Момичета моля ви за подкрепа на тези млади хора [url]https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2238208442924961&id=342443139168177/url]
Виж целия пост
# 159
Добро утро, мами :* Добре дошла Сабрина! С теб явно вървим заедно, моят термин също е 16.11....Аз също съм с много лека бременност, само дето ми се спеше и имах болки в гърдите...От вчера вече съм в болничен, ще се отдам на почивка, разходки и положително мислене. В София на БХС ми казаха много твърдо момиче, но според мен е рано, казаха ми го още на 10 май, вчера моя наблюдаващ гинеколог ми каза 55 % момиче. Как минават при вас консултациите? До сега ми казваше размер на тялото, сега ми каза само грамажа и там разни други размери от рода на обиколка на главата, дължина на крачето и т.н Но като цяло каза, че всичко е нормално и си отговаря напълно на седмиците и от днес съм си забранила да се притеснявам и реших само да се наслаждавам....дано ми се получи
Виж целия пост
# 160
И при мен така. Каза ми грамажа на бебето, мери обиколка на глава и коремче, както и дължината на крачето.
Каза ми, че плацентата е на предната стена на матката и че водите били в нормално количество.
Та това беше прегледа в общи линии.
Виж целия пост
# 161
С предната бременност грамаж и см ми казваха, я после следях из форума и сайтове какво пише 😁 от очаквано бебе над 4кг се роди фиданка 3200гр 47см 😁 сега само ме интересува дали термина, ще се измени защото съм със секцио и ми е интересна зодията.
Не вярвайте мн на ехографите за тези мерки 😁
Виж целия пост
# 162
Привет,
смятате ли да си купувате дрехи за бременни (и от къде), аз вече се замислям, тъй като повечето ми панталони са с висока талия и в момента всичко ме стяга, ходя с рокли, но пък при тях започват да ми стават малки в бюста, та всече се оглежда за нов гардероб:laughing:
Виж целия пост
# 163
Купих си дънки и 2 блузи за бременни от H&M въпреки че не съм изобщо фен на този магазин. Не са лоши обаче и предвид, че ще ги нося за кратък период, стават. Иначе лятото в горещините съм само с леки и свободни рокли с висока талия. Между другото пак от H&M си купих много лека феерична рокля, която не е за бременни, но става идеално в случая. Учуди ме и цената от 20€ само. Доста е широка в бюста въпреки че е малък номер. На живо е по-хубава.

Виж целия пост
# 164
Здравейте,

Аз съм в края на  12 г.с. ,но корема си ми е подут, не вярвам да е от бебето, но имам киселини. Не знам това нормално ли е? Вашите коремчета как са? Съжалявам за въпроса ако ви звучи глупав.
🤔
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия