През Февруари видях двете чертички, а НОЕМВРИ 2019 най-сладките две очички! TEMA 3

  • 21 632
  • 734
# 180
Mila_aleks и аз съм в края на 12 седмица. И моя корем е доста видим, незнам дали е подут или е от бебчето. Забравих да питам доктора.


😂 Майка ми ми каза да не се шашкам толкова, но да ви призная малко се панирам от промените,които се случват с тялото ми. Сякаш от плосък корем с талия, сега съм добре оформено трупче 🤔😂
Виж целия пост
# 181
Здравейте, Може ли да ми препоръчате добър гинеколог за водене на бременност в Свети Георги в Пловдив?
Виж целия пост
# 182
Здравейте, мами,
Аз съм в края на 15-та седмица или може би в началото на 16-та..вече малко се обърках Sweat Smile ии аз се присъединявам към групата на изпъкналите коремчета, буквално за последните 1-2 седмици сякаш расте с всеки изминал ден Smiley
Както и с първата си бременност, точно в този период изглеждам по-скоро като надебеляла или преяла, но не и със симпатичното бременно коремче хаха
Вече започнах да усещам, макар и рядко потрепвания от бебчо Revolving Hearts
Виж целия пост
# 183
Здравейте, коремчета!
идвам и с лоши и с добри новини...
преди 2 дни получих резултати от БХС (всичко е Ок), но за да ги взема ми се наложи да ходя пеша 20 минути с много бързо темпо... след това до болница при доки да му покажа резултати. Прибрах се, като винаги с пълни чанти плодове и вкусотийки. А привечер моя мъж настоя да се разходим до центъра (пак 20 минути пеша) имаше празника на града с концерт на М. Илиева и Найденов...
Там стоях още може би 2,5 часа. Прибрах се никаква. но доволна Simple Smile На следващия ден реших да си почивам у нас, и баткото е болно. Лежах си до почти обед. След това отивам да готвя и до тоалетна и .... такъв ужас не съм преживявала! КРЪВ! не зацапване, а кръв. Веднага тръгнах към болница. Там имаше дежурен лекар, успокои ме, че нищо ми няма. Няма отлепвания или гематоми. Чух сърдечна дейност. Успокоих се. Кървенето беше секундно. Не обилно. Затова отказах се да легна в болница за. Решихме да се видим на следващия ден вече с моя лекар и да решим. Прибрах се. Всичко е ОК. Но след два часа пак при ходене в тоалетна видях кръв. Паника! Но вече е нощ. Реших да легна и да не мърдам до ранна сутрин. Нощ мина спокойно, реших да изчакам... обед, вечеря... и дойде реда да се видим с моя лекар ( в 7 вечерта) Той пак провери на ехографа и не видя нищо обезпокоително. Каза че няма да ме слага на съхранение. Ще пия ношпа и магнезий. Каза, че случват се понякога и такива неприятности. Повече да почивам... Според вас предишния активен ден би ли предизвикал това кървене? и ако да, откъде е тази кръв? Доки не ми каза, успокои ме, че нямам повод за притеснения. Ако няма отлепвания и хематоми, откъде е тогава?!

Гледам обсъждате дрехите. Аз съм решила да не купувам специални дрехи. Имам си панталони тип клин с ниска талия и широки ризи и блузи но си взех и такива рокли от Lettoo, само че ги помолих да ги направят без ластици. Стоят свободно и леко. Препоръчвам! Те имат много десени. А и цената си е буквално подарък: 20-30 лв. за рокля.
Виж целия пост
# 184
Супер са роклите😍
Аз имах и много тип балон с предната бременност, които ми бяха от предни лета и след бременността пак ги носих.
Виж целия пост
# 185
Момичета, бременни сте. Съвсем очаквано е да имате кореми, все пак минаваме 4 месец, а някой сме на прага на 5.... Зависи и къде е разположен корема за дрехите които, ще изберете. Аз съм с ниски кореми и ниската талия на старите гащи ми обива, а в краката ми стават. Инвестирах отново в удобни дрехи за бременни и ще ги нося след като родя. Поне първите месеци са удобни. Разбира се не говоря за рокли Simple Smile
Виж целия пост
# 186
Здравейте момичета! Чета ви отдавна и реших да пиша! Моят термин е 24.11 в края на 13 седмица съм. Тези дни съм малко настинала и съм се филмирала дали всичко е наред с бебчо! Надявам се да няма проблем 🙏🏻 Желая ви лека и безпроблемна бременност ☺
Виж целия пост
# 187
Както вече споменах веднъж, от Март, когато разбрах, че съм бременна до сега, имам пътувания със самолет всеки месец, без прекъсване, включително вечерта, след като направих теста. Пътуваме много, всеки месец - нова дестинация. Последното ни голямо пътуване ще е Юни, когато ще ходим във Виетнам. След това имам още едно ходене до Букурещ, евентуално море през Септември до Гърция. Чудя се и дали да не прескочим през Лондон лятото, преди да ми сложат забраната. Laughing Бебе да свиква, това ще му е начин на живот. Trollface Имахме планове да ходим в Исландия през есента и още малко тъгувам, че няма как да се осъществи, но се съмнявам някой да ме пусне в 8 месец в самолет. Satisfied Пътуването не ме притеснява, освен, ако разбира се, няма медицински предпоставки за ограничаването му.
За сега нямам проблеми, изключвайки това, че съм много гладна и по - бързо се изморявам. Trollface

На последния преглед ми мериха и шийката, беше около 4см. и докторката беше доволна. Предполагам, че е ок. Направиха ми един куп кръвни,вкл. Хив, Сифилис и Хепатитите.

Обаче се оплаквам, вече съм собственик на доста голям корем и очевидно не е, заради апетита ми. Странно ми се вижда, понеже мислех, че малко по - късно ще си проличи. Купих някакви по - широки дрехи и ходя като Капитан Гащи. Bowtie
Виж целия пост
# 188
Аз утре влизам в 15 седмица, но корема ми е много малък, ако съм с по свободна тениска и не се заглежда човек не ми личи още...Има ли други мами, които са в този период и още не са усетили бебо? Аз все още не усещам нищо, макар че на 22 май бях на преглед и доктора ми каза, че е рано още и да не се притеснявам, че не го усещам още.
Виж целия пост
# 189
Прав е. Много е рано да усещаш още.

Summer, как ти завиждам за пътуванията😍 И ние сме така - не се спираме. Аз изпуснах ходенето във Виена с тея мойте проблеми и още не мога да го преживея😂 Лятната отпуска сме в Майорка и една седмица тук някъде по пътищата. И после вече се нареждат рождени дни, училище и подготовка за бебето. Чак догодина се очертава пак да хванем пътищата след като направим на бебока документите. Пустото му посолство е много далече и е голяма галимация с тях, но и през това ще трябва да минем. 🙈

Тони, добре дошла! Нищо му няма на бебока от твоята настинка.
Виж целия пост
# 190
Чувствам се по абсолютно същия начин 😂

😂 Майка ми ми каза да не се шашкам толкова, но да ви призная малко се панирам от промените,които се случват с тялото ми. Сякаш от плосък корем с талия, сега съм добре оформено трупче 🤔😂
[/quote]
Виж целия пост
# 191
Ми и аз.Днес ме боли и корема,вчера ядох една пица в един ресторант и сега почнах да се притеснавям.
Виж целия пост
# 192
Ioana първото ми дете съм го усещала броени пъти и то в последните месеци Simple Smile това бебе го усещам от 14 седмица някъде. Не се притеснявай щом на прегледа всичко е наред Simple Smile Също сега ако не се похваля, че съм бременна хората мислят, че не ми се е прибрал корема от предното раждане 😁 за сметка на това предната бременност в 6 месец вече ме пращаха в родилното 😁 толкова огромна бях... Сега съм +5кг, тогава бях +12кг в 5 месец Simple Smile спокойно! С желание се смъкват
Виж целия пост
# 193
Здравейте и от мен! Най-накрая се престраших и аз да се запиша (след като ви следя от самото начало). На кратко- бременна съм в 13г.с.. Това ми е втора бременност и като такава си мислех, че съм подготвена за всичко...но нещата се оказаха малко по-различни и до някъде по-сложни. Сигурно повечето ме разбират 😊 Хубаво е да видя различни мнения по интересни въпроси, затова се и записвам.
Виж целия пост
# 194
Здравейте, след вчерашния преглед при нас всичко е наред. Чакаме девойка 😊💗
Моят корем беше много подут и голям до миналата седмица а сега е леко забележим а съм в 16та седмица . Накрая всички ще сме с кореми така че няма от какво да се притеснявате.😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия